Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

kurwa i ta owocowa też wróciła fuck weź kobieto się zmiksuj dodaj truskawki albo banana którego sobie pchasz w nocy bo zamulasz pindo lindo głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biedna nie znajduje sensu w moich wypowiedziach... jak mi przykro... jedyne wyjście dla ciebie się utopić we własnych sikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
jasne, że możesz pisać, co chcesz, co nie zmienia faktu, że w ten sposób możesz wyjść na ostatnią chamkę. Ale co tam, net jest anonimowy, prawda?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz wszyscy nie udawajcie takich swietych. juz to widze jak nikogo nigdy nie pojechaliscie za sam wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
nie czaicie bazy w ogole, jesli ktos zaklada bloga o modzie to zakladam ze sie na tym zna, wystawia sie na ocene ludzi z zewnatrz i ja ja mam prawo ocenic. robicie z igly widly, nic nowego zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona a ty
sie zgadzasz z tym co pisze moniamonte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moge wyjsc na ostatnia chamke. jakos przez to nie mam ochoty rzucic sie z okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam wiecej szarych komórek niż ty radości w życiu, bo taka głupia baba to tylko płacz i lament dzień w dzień a później się wyrzywa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona a ty
ty masz szare komórki? chyba mówisz o ścianach w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
święta nie jestem, ale nie objeżdżam ludzi, bo nie podoba mi się jak ktoś wygląda. Niby jakie mam do tego prawo? hahahaha->już napisałam, że ocena/krytyka, a chamstwo to są dwie różne rzeczy. Nie musi Ci się podobać, możesz wyrazić swoją opinię, ale wyzywanie kogoś od wieśniaków jest już poniżej krytyki. plan b> super. tylko powtarzam Ci, że net nie jest tak anonimowy, jak Ci się wydaje i kiedyś może się okazać, że Ci chamstwo wyjdzie bokiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyrzywa" :O rany, dziewczyno, jesteś żywym dowodem na to,że byle tłuk studia w Polsce zrobić może, może zacznij używać tych "szarych komórek" a nie tylko się nimi chwal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona a ty
zielona a skoro zgadzasz sie z monią i jestes przeciw obrażaniu to powinnas teraz zjebać monię za to, ze np. wyzywa kogoś od rur, no bo przecież nie obrażamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte to było specjalnie dla ciebie k ó r w o naprawdę? wzruszyłam się :) szkoda tylko,że pisząc to nawet nie wiedziałaś,że znowu błąd robisz :D ale rozumiem, chciałaś szybko dać posta,żebyśmy wiedzieli jak mężuś do Ciebie mówi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
ciekawe ile z was pod pomaranczami tu wyzywa innych tylko dlatego ze wam sie jedno slowo nie spodobalo,l a ja nie mam prawa wysmiac laski ktora wyglada jak wiesniara i tak niestety tez sie zachowuje? świętoszki same na tej kafeteri!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmila jest wiesniara ale przynajmniej nie jest galerianka ubiera sie za tyle ile moze ja jebie to chyba lepiej co dsiwne to tylo to ze nie przyjmuje slow krytyki jej cienie sa okropne co ona odpierdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona a ty
czekaj, czekaj, zaraz będzie riposta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona a ty
o, jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, to,że Ty sobie nazwiesz coś ironią jeszcze nie oznacza,że faktycznie nią jest :D:D nie sil się na nią, bo to domena ludzi inteligentnych, do których Ty zdecydowanie nie należysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już mi piszesz po imieniu to się pisze z dużej litery Monisiu, a tak wogóle to dla ciebie Pani Monisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
a co za różnica, czy pomarańcz, czy zaczerniony nick. Zaczernić się można w 30 sekund. Ale jakby IP się na przykład wyświetlało, to już byście nie były takie hop do przodu :) A tak w ogóle, co Wam do tego jak się dziewczyna ubiera? Nie rozumiem. Ubiera się, jak potrafi, czy jak chce. Czy to jest powód do tego, żeby ją mieszać z błotem? W imię czego? Dla zasady? Chcecie ją wychowywać i uświadamiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×