Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moonlight shadow

Ruchliwosc dziecka w brzuchu a zachowanie potem...

Polecane posty

tak sie wlasnie dzis zastanawialam czy jest jakas zależnosc:) Wydaje mi sie ze moje jest bardzo aktywne, te ruchy ma takie gwaltowne juz teraz(30 tydz.) potrafi wybudzic mnie ze snu.W ciągu dnia bardzo czesto ma czas aktywnosci i to własnie nie przeciaganie a takie szybkie ruchy. Dzis kiedy znowu obudził mnie szalenstwem pomyslalam ze zapytam was jak to u was było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez byl strasznie aktywny i mu pozostalo:) jest to żywe srebro, nie potrafi usiedziec w miejscu bo musi "odkrywać świat":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją było to samo, jakby mogła to by mi się z brzuch wykopała sama, dzikusek z niej był i jest ogromny :) Mam nawet uwiecznione na nagraniu z USG jak mnie kopie na przemian obiema nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie straszzcie mnie bo moja gwiazdeczka tak kopie, ze juz sie zastanawiam czy to pilka nozna czy karate;) falea gratuluje niezapomnianej pamietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moja mała to w brzuchu bardzo grzeczna była czasami to az ja do ruchów prowokowałam a teraz 5 minut nie umie wysiedzieć w miejscu i ma tak od samego początku natomiast teraz mały wierci się koszmarnie wczoraj ponad godzinę wieczorem tak harcował że zasnąć nie mogłam więc mam nadzieję że po porodzie grzeczny będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syneczek w 39 tygodniu
skopał elektory od ktg :-o Nie dało się badania zrobić bo mój brzuch żył własnym życiem i miał ochotę sobie gdzieś pójść. No i nie przeszło mu. Zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy. Jako 1,5 roczniak potrafił się wspinać na parapet i regał. Czas płynie i niewiele się zmienia. Sam o sobie mówi ze on ma HD (czy adhd, a nie że jest jakości hi definitione, choć kto to wie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest straszenie :) Owszem, czasem bywa uciążliwe, ale w przyszłości mam nadzieję, że da się to przełożyć na wyżycie się w jakiś sportach :) A pamiątka jest super, byłaby jeszcze lepsza, bo usg miało być w 3D (i za takie zapłaciłam) ale pan doktor stwierdził, że na takim etapie dzieci przypominają ufo, więc prezentują się niezbyt korzystnie i zrobił zwyczajne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czu można to uogólniać ale przypadku moich corek te było! Starsza spokojna - i w brzyszku i terar. Modsza - wprost przeciwnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczki**********
moja w brzuchu była starsznie ruchliwa i do dzis jej pozostało kuzynki córka w brzuchu byla spokoja i teraz tez spokojna jednak cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kupująca termometr
dziś w nocy zastanawiałam się nad tym samym, jestem w drugiej ciąży (22tc), a małe już daje w kość, rusza się bardzo dużo i to o każdej porze dnia, starszy synek też dużo się ruszał i jest baaaardzo żywy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×