Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

hej do nas choróbsko jakieś się przypałętało i siedzimy w domku.jutro do szpitala do poradni jedziemy.poza tym śpię na siedząco wszystko mnie wrrr i mam chcicę na wódkę ;) co do samotnych mam-ja samotna niby nie jestem,ale wiecznie sama i to tylko kwestia organizacji.wtaszczyć małą,zakupy i wózek na III piętro to już dla mnie pikuś.choć faceta do wkręcenia żarówki w przedpokoju potrzeba :/ jutro popiszę bo dziś idę w kimono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ;] Jeśli chodzi o samotne mamy to ja padam na kolana przed nimi. Ja to taka sierota, że nie wiem jakbym po cesarce wyrobiła sama z Małym. Boże, ja byłam wrakiem kobiety i miałam zaczątki deprechy. Wyłam po kątach i gadałam bzdety jak potłuczona. Chwała Bogu, że mąż mógł mi pomóc na początku. A z drugiej strony to wiem, że jakbym Go nie miała to tak czy siak musiałabym radzić sobie sama, ale kosztem właśnie swojej zdrowej psychiki. Nowa24 kochaniutka, będziesz Ty na chacie 14 marca? To byśmy zalecieli po to mleko, bo będziemy przejazdem w Białym. Chyba że gdzieś indziej się ustawimy czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Mamuśki nie odzywacie się nic? My to chyba na spacer posuniemy, cholera wiosnę czuję w powietrzu ;] i dobrze to i źle, dobrze bo ciepło, a źle bo jam gruba i ciężko będzie zatuszować :D Nowa - odezwę się jutro na kom, ale to tak ok 17-18 myślę podjedziemy. Pewnie mąż podskoczy, a ja z Małym w samochodzie zostanę, także się nie przestrasz jak jakiś facet będzie Cię napadał o mleko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
hej. o co wam chodzi z tym mlekiem ? -jesli mogę zapytać :-) oczywiście co wam lekarze nie wypisują recepty na mleko na wasze dziecko czy jak że trzeba od kogoś kupować mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia OK, o tej porze napewno bede w domu :) Asiaa mi zostalo po Patrysce i sprzedam Lapi taniej :P Ona oszczedzi ja nie strace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u nas dzien za dniem wlecze sie tak samo.mala rosnie jak na drozdzach.i kazdy dzien przynosi nam nowa umiejetnosc.teraz jak sie ocieplilo wychodzimy na cale dnie z domu.czuc wiosne. poza tym ok,jezdzimy na rehabilitacje caly czas,po lekarzach. buziaki i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Jak tam zaliczone spacery weekendowe? My wczoraj z rodzina i z przyjaciolka z 2 dzieci bylismy na plantach- ludziskow jak u ruskich rakiet:D ale w kawiarence znalazl sie wolny stolik by chwile odsapnac, kolejka po gofry 20 min a 2 min jedzenia :) Dzis bardziej pochmurno ale spacer obowiazkowy. Od wczoraj mocno boli mnie kregoslup- czyzby spacer zaszkodzil? :D a jak u Was dziewczyny po cc z kregoslupami? bo ja spac nie moglam, ciagle bylo mi niewygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po CC, ale bóli kręgosłupa wielkich nie mam, jedynie jak Małego ponoszę i popodnoszę kilka razy to wtedy ojjj boli. Ale da się żyć. Spacery weekendowe zaliczone, właśnie wybieramy się do teściów, uh, muszę uzbroić się w cierpliwość ;] Boże, jak mi się chce na planty lub do zwierzyńca z Małym na spacer... Tu tylko łażę między blokami bo nigdzie indziej nie ma gdzie iść. Jest niby park, ale wron na drzewach od cholery, a raczej obsrana przez ptaki nie chce chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka. Co taka cisza??? Ja mam dwojke dziieci w domu. eM poszly wiazadla w kolanie, ma gips po sama dupe. Super ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny? tak sobie pomyslalam, ze moze zalozymy prywatny watek na innym portalu bo tutaj tylko 5-6 z nas pisze a reszta tylko czyta... naleze juz do 1 prywatnego watku ii jest super, dostep tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow i wpisanychna liste, ktora jest podana dla admina... nowaTu wspolczuje i to bardzo.. ja wieczoami sama sie czuje jak choa i mi by sie przydala obsluga: masaz, kolacja do lozka itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! jszczmm prosbe- npiszcie jakie uzywacie materace do lozeczka bo moja corcia spi w kolysce ale niedlugo musze do lozeczka ja przeniesc i nie wiem jaki bedzie dobry: kokos-gryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryka Pianka Kokos. Co do nowego forum. Jestem za i przeciw. Tu mam swoj wrzesniowy watek wiec zagladam codziennie. Mam inne forum pryw. i tam bywam zadko. Jak dla mnie za malo przejrzyste. I znow, tutaj moze jeszcze ktoras mama z bialego sie pojawi. Ale to fakt ze narazie udzielaja sie tylko pare konkretnych dziewczyn nikt pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
hej . ja do was wchodze co dziennie tylko że jak nie mam pytań a wy na temat karmienia mówicie to ja nie mam nic do powiedzenia więc nie piszę nic:-) ja tak patrzę że wczorajszy dzień i u was minął pod znakiem "forum prywatne" , tak jak na topicu innym gdzie jestem :-) no i u nas chyba dojdzie właśnie do tego że będziemy na prywatnym .za dużo nas czyta i w pewnych chwilach jak podłapią temat jadą ze swoimi wywodami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_z_ndzieją
Witajcie. Ja dziś w bardzo konkretnej sprawie- kupek. Od kilku ładnych dni maly robi na zielono. Poczatkowo myślałam, że to po sałatce, którą zjadłam, ale ile może to trwać. Teraz juz jestem pewna, że to nie ode mnie. Malutki przyjmuje tą zwiększoną dawkę wit. D3. Pije Nan Pro HA 1. Obecnie juz dużo więcej Nan niz mojego. Kupki są konsystencji błotka i koloru ciemnych oliwek. Robi jedną kupkę dziennie, czasami dwie. Poza kolorem nie ma żadnych objawów chorobowych. Brzuch go nie boli, smieje się, gaworzy. Kupka wychodzi zupełnie bezboleśnie. Co to może być? Poradźcie coś. Bo w sumie to nie wiem czy się martwić. Może tak jest i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z nazieja- my mielismy zielone kupki po bebilonie pepti, ale to noromalne po tym mleku-niby. Jesli nie ma inncyh objawow to moze zle dobrane mleko, a dajesz koperek, bo esli tak to stawiam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna moja przyjaciolka podaje corce Nuramigen i tez niemal zawsze byly zielone i twarde wic tak chyba ma byc.. moja za to robi miodowo pomaranczowe po marchwi i jablkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa: koperek daję, bo tyle tego Nana pije, że trzeba dopajać chyba. Dostaje raz dziennie i wypija około 50-70ml. Więcej nie chce. Może i faktycznie te zielone kupki pojawiły się jak zaczął regularnie pic koper. To co nie dawać kopru? Czy się nie przejmować? Bielszczanka: a jak tak twoja wyprawka? Kupujesz już coś? Mnie najbardziej cieszyło kupowanie ciuszków, a potem połowy nie nałożyłam:) Zwłaszcza wszelkiego rodzaju bluzy z kapturami. Po kie licho ten kaptur jak dzieciak tylko leży. Przecież to niewygodnie na pleckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, ja nie dawalam bo moja zle reagowala na koper. Mozesz nie odstawiac. A jaki dajesz?? Jesli ten granulowany to radze zmienic na zwykly w saszetkach. Te granulowane zawieraja glukoze. A po co cukier takiemu malenstwu. Mozesz dopajac woda, napewno jest najlepsza niz wszystko inne. Moze odstaw, dopajaj woda i zobacz czy kupy sie zmienia. A przy najblizszej wizycie u pediatry poinformuj o owych kupkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPo domu tez nie zakladalma bluz z kapturem. Ale ze urodzilam na jesien, to na wyjscie na spacer byly jak znalazl. Czapka kapturek i wiem ze napewno nigdzie jej niezawiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
to torbę sobie mam spakowaną już na wszelki wypadek :-) co do wyprawki to poki co nie kupowałam jeszcze ubranek bo dostałam torby od szwagierki więc prałam prałam i jeszcze raz prałam , a potem prasowałam prasowałam i prasowałam ... aż mi zbrzydło taka ilość na raz robić . będę musiała się jakoś wybrać po niedzieli może kilka rzeczy dokupić na wyjście z ubranek itp. kupowanie jest bardziej przyjemne niż prasowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - dziękuję za mleko, teraz mam tyle, że wystarczy mi już chyba do czasu aż zmienię na 2-kę ;] Co do sprywatyzowania forum to hm... Dobre by to było z tego względu, że nikt by się nie wtryniał ze swoimi mądrościami nie doczytując wątku i zupełnie się nie orientując o czym piszemy. A z drugiej strony właśnie jak bedziemy 'publiczne' to jeszcze może znajdzie się jakaś mamuśka białostocka, bo mało nas. Piotrek właśnie sobie leży w bujaczku, patrzy na mnie i wcinia rękę. Ale kurde zauważyłam, że już coraz mniej wciska całą rękę do papy, tylko zaczyna ssać sam kciuk ;/ coś robić z tym?? Czy na razie zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciotki u nas dupnie,mała po synagisie wrzaskun się zrobiła :) chyba ostro musi ją boleć nożka.waży 5834g. co do prywatnego wątku-jestem za,ale może poczekajmy ze sprywatyzowaniem bo może faktycznie jakaś mama/ciężarówka jeszcze się do nas dopisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia nie ma za co. :) My odrazu zakupilismy 6 puszek 2 :D Co do lapek, moja tez miala taki okres ze tylko kciuk i nic wiecej, a teraz znow cala piatka. Obserowj. Aha jesli chodzi o prv forum to tylko takie przejrzyste, nie wiem czemu ale nielubie kolorowych, cukierkowych i innych bajerow. Chce z wami pogadac a nie oczaplasu dostawac :D Rajika ŁER AR JU?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etienne
dziewczyny możecie polecić jakiegoś dobrego pediatrę? może znacie jakiegoś z przychodni na siewnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etene ja chodzę z małą na Witosa.mamy super p.dr-Koronkiewicz,polecam. moja niunia dostała piękną sukienkę(na chrzciny i inne okazje) mieliśmy problem bo dla bratowej w sklepie nie zdjęli jednego klipsa zabezp. a że kupowała w UK to rachunku nie mieliśmy i do naszych sklepów iść to nie bardzo aby zdjęli bo zaraz by krzywo patrzyli.na szczęście klips był bez farby,mąż kombinerkami rozbebeszył i jest ok.mała dziurka została tylko(z przodu po drugim klipsie co go zdjęli w sklepie też dziurka jest) nie wiem po co na tak delikatnych materiałach dają zabezpieczenia jak od razu się uszkadzają...F&F to chyba z Tesco jakiś sklep. Gabi przespała całą noc.od 19 do 5 rano.kupiłam jej pieluchę charlie banana z pieluszkarni.pl jest super.no i dziś ma przyjść huśtawka dla niej. lecę na kawkę.do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my z Ilonka wczorak calutki dzien prawie 12 godz spedzilismy u przyjaciolki, ktora ma roczna coreczke. Ilonka o dziwo byla grzeczna, nie plakala- i dlatego tyle siedzialam bo ile mozna w chacie siedziec? bylysmy razem na spacerze i na zakupach, fajnie sie nosi malą w chuscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 1-szy dzien wiosny a za oknem szaro i ponuro a takze zimno brrr! Widzialyscie promocje w Realu na dania ze sloiczkow Gerber? deserki: kupujesz 2 a 3ci gratis a dania: 1 kupujesz a drugi 50% taniej a Pampersy w Carrefourze za 80 zl wielka paka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×