Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Rajka zaraz wysle. A jutro nie wiem. Mamy na 11 wizyte u pulmologa, wiec jakos dam znac co i jak. Lapia a ty co dzis porabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy jest jeszcze ktoras chetna na spacer jutro? nowa jak cos to dolaczysz bo pewnie znowu do 16:30 bedziemy łazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. cos mi posta nie wkleilo... Czy sa mamusie chetne na dzisiejszy spacer? 13- moze troche pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyczytałam,że spotkanie wam się udało-super,cieszę się bardzo. ja odpadam imprezowo do końca czerwca-rehabilitacja i lekarze cały czas,także czasu i możliwości brak,poza tym 103 dla nas za ciężko jeździć. miłego spotkania dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie Wam zazdroszczę tych spotkań... Dla mnie jechać te 80km to całodniowa wyprawa razem z powrotem... Jessssu, jak ja tęsknie za Białymstokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj z Mamąania byłyśmy na spacerze :) mamaAnia mój mąż był zły że niepoczekałyśmy razem na niego w parku bo chciał Cię poznać i Twoja mała hihih źle sie zrozumieliśmy przez tel ale nastepnym razem :) a co u waś dziewczyny?? ?lapia wracaj do nas strasznie daleko masz a w kórą stronę??? mamaGabrysi a jak maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka super ze spaceros nr 2 sie udal. Patryska zasnela w taxi jak wracalismy od lekarza i spala do 14.30. Wiec zanim bym sie wybrala to juz by bylo po. Dotego dostala mega kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka - ja teraz się kiszę w Grajewie... dżizes... i nie wiem ile jeszcze tego syfu przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia oj Ciebe tak rzuca po podlaskim a co z B-stokiem? kiedy wracasz? rajka a to niespodzianka :) pewnie kiedys sie poznamy he he nowaTu mydo 16:30 bylysmy, czas znowu szybko zlecial a u mnie wszyscy zakatarzeni i wsrod przyjaciol wiekszosc tez- co to kurde jest??? w maju katar?! mloda sie zbuntowala i nie chce jesc zupy- za to dalam jej kawal marchwi to ma radoche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej! dziewczyny mam sama do siebie pisac? weekend juz minał i chlopy pewnie w pracy to wskakujcie na forum :) jak sie czuja nasze przyszle mamy? bylam z Ilonka u lekarza i stwierdzil ze jej katar to nie katar tylko nadmiar wydzieliny od zabkowania :) a ja wracam we srode do pracy i dziwnie sie z tym czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się wcale do pracy nie chciało wracać ;/ no ale jak mus to mus. I tak 1/3 tego co zarobię oddam na nianię, ale zawsze w kieszeni trochę zostanie, a jakbym nie pracowała to by nie było nic. A jeśli chodzi o Piotrka to już powinniśmy przejść na mleko 2, ale najpierw skończymy puszkę. Waga stoi w miejscu z tegoż to właśnie powodu. 7kg ciągle i ani drgnie, bo mleko 1 już za mało wartościowe dla niego czy coś tam. Wzrost 68cm. W 6 tygodni 5cm mi urósł i kolejne nieużyte ciuszki poszły do pudła. W stopce najnowsze zdjęcie z uśmiechem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia- kiedy Ty nam Piotrusia na zywo pokazesz? :) slodko sie usmiecha :) a dlaczego chcesz juz na 2-ke przejsc/ to nie po skonczonym 6 misiecu sie przechodzi? a moze to od mleka zalezy. moja ilonka przybrala w 6 tyg 400 gram- i co Ty na to? zauwazylam, ze ona tak malo przybiera odkad zaczela jesc zupki, kleiki, kaszki albo to przez zabkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia wlasnie jest odwrotnie na 2 sie przechodzi wczesniej jak dziecko duzo wazy. Tak jak w moim przypadku bylo. Mleko 2 jest juz mniej tresciwsze bo to juz jako dodatek do innych stalych posilkow. Na nim dziecko malo przybiera. A Piotrus Śłitaśny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to same widzicie jaka ta nasza lekarka 'mundra' ;/ mówiła, że jak przejdziemy na 2 to będzie lepiej ;/ fak. I co teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Lapia twoj za malo przybiera czy jak. W szpitalu byla ze mna dziewczynka starsza od Patryski o 3 tyg i wazyla 6600 miala wtedy ponad 7 miesiecy urodzila sie 2500. Ile twoj sie urodzil?? Jakie mu dajesz inne posilki?? Aha morfoligia i mocz. Jesli Ok to nie ma sie co przejmowac taki urok. Widzialam twojego eM do najgrubszych nie nalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no mój mężu to z patyczaków ;D to ja należę do tych łatwiej przybierających ;] a Młody to poszedł w tatę na bank, bo długi i chudy. Oprócz mleka je kaszę manną/kaszę ryżową, obiadki i deserki i ten kleik do mleka na noc. Mleka to zjada tak ze 4 razy po 170ml. Urodził się 3520gr. Jak patrzę po różnych schematach to je dobrze. Ale takie to to ruchliwe, że chyba od razu spala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to zrob mu morfologie i mocz. I jesli bedzie OK to zuper. Aha i lukni sobie na siatki centylowe jak sie rozija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ilus bardxzo malo przybiera i jest pod obserwacja lekarza i jak za 2 tyg bedzie za malo wagi to na pewno beda jakies badania... moj M twierdzi, ze jego dzieciaki tez chude byly to moze Ilonki taka uroda.. beczec mi sie chce na mysl, ze jutro ide do pracy a Ilutka do zlobka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w centylach o tak o: wzrost 25-50, waga 10-25. Więc tylko wydaje się długi, bo szczupły... Aj bladź, zastanawiam się czy by prywatnie nie pójść, niechby może coś mądrego powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia a moja Ilonka z waga- ponizej 1 centyla :( mamy na innym forum polecaja zrobic badanie moczu ogolne a pozniej ewentualnie posiew. niby chory uklad moczowy moze byc przyczyna malego przyrostu masy ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie brak kompa:( MAM PYTANIE ZNACIE MOZE KOGOŚ kto 26.05 MÓGŁ JECHAĆ O GODZINIE 5.O5 PRZEZ SKRYZOWANIE ANTONIUKOWSKIEJ I NAREWSKIEJ CHODYYI MI O TO LK MOJ EM MIA WZPADEK JECHA I NA SKRYZOWANIE WJECHA MU FACET POCZYM TWIERDZIL ZE TO ON MIAŁ ZIELONE A NIE MÓJ EM .ADRIAN ZADZWONIŁ PO POLICJĘ BO NA ŚWIATŁACH BYŁA KAMERA JEDNAGŻE KAMERY TE NIEDZIAŁAŁY O TEJ GODZINIE I POLICJA NIEMOGŁA STWIERDZIC JEDNOZNACZNEJ WINY WIEC SPOTKAMY SIE W NA POLICJI JEŻELI KOGOS ZNAJDZIEMY LUB W SĄDZIE BYŁ ŚWIADEK CZY 2 ALE POJECHALI NIEZATRZYMALI SIE .aDRIAN PODAŁ OGŁOSZENIA NA BIALYSTOKONLINE ALE SAME WIECIE ......CHODZI MI O TO ŻE MOŻE KÓRAŚ Z WAS ZNA KOGOS KTO NP TAMTEDY JEŹDZI O TEJ GODZ DO PRACY LUB COS (ŻEBY MÓGŁ UDOWODNIĆ ŻE AUTENTYCZNIE NA TA GODZINE MIAŁ LUB ZAWOZIŁ NP GKOGOS)ZE PROSTO BYŁO ZIELONE A NIE TEN FACET ........ kurw...............samochód rozjeb.........komp rozpier...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa znajac nasze szczęcie to nikt sie nieznajdzie i dupa z odszkodowaniem i samochód skasowany mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka ale jak dokladnie ten wypadke wygladal?? Moj eM jezdzi o tej do pracy, a my jak wiesz z dziesiecin. Ale nic nie mowil wiec pewnie nawet nie zwrocil uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - dryndałaś do mnie? Bo na tel zobaczyłam po kilku godzinach dopiero ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia nie ja Patrycha dorwala fona. Myslalam ze zdarzylam sie rozlaczyc. Hehe a jednak dzwonila do Piotrusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to ładnie :D za plecami się ustawiają na randkię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki pogoda dzis marna :( Moja Ilutka chora- w piatek jezdzilismy z nia na pogotowie bo miala 41 stopnie goraczki i okazalo sie, ze ma zmiany w plucach. chyba zdazylismy w ostatniej chwili przed zapaleniem pluc. Ilus jest na antybiotyku i ma mnostwo innych lekow. bidulka ciagle na piersi mi wisi :( nie mozemy wychodzic na spacery a o zlobku mozna zapomniec wiec maz bierze wolne w pracy (to i kasy nie bedzie) a ja musze pracowac bo dopiero co wrocilam do roboty i same wicie jakby to wygladalo gdybym wziela wolne. na szczecie moj maz jest ojcem na zloty medal (a nwet platynowy) i swietnie zajmuje sie mala. Widze, ze randki sie zaczynaja naszych pociech- ostatnio Ilonka i Maxio tez ze soba flirtowali na spacerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u nas tez katar zamienil sie w zapalenie oskrzeli. Dzis ostatni dzien antybiotyku. Jutro kontrola ale juz widze ze lepiej. Ciesz sie Aniu ze cie do szpitala nie wysali. Bo u nas tylko to potrafia. Ja juz myslalam ze na szpitalu znow sie skonczy ale lekarz stwierdzil ze w domu wyleczymy. I mial racje. Nie jest idealnie ale juz o niebo lepiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×