Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

hehe Nowa chcesz żeby lapie z miasteczka wysiedlili jak tam zobaczą takie czorciska jak my to gwarantowane to ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka najwyzej bedzie w Bialym siedziec z nami heheh. Teraz mnie 2 tyg nie bedzie, ale na poczatku lipca czemu nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koniecznie wpadajcie!! A niech mnie wysiedlają to i na rękę nawet by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mamaAnia ---> mialam cc nie jako na zyczenie ale tez jestem po leczeniu wiec moglam wybrac sposob rodzenia. NowaTu24 ----> a co sie dzieje z Patrycją, przepraszam ale nie doczytam wstecz z braku czasu, tylko z tego co kojarze to Szczepański do neonatolog z DSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap- od stycznia przechodzila 5 razy zapalenie oskrzeli, 2 razy az tak ze miala dusznosci, ma juz wpisane podejrzenie astmy wczesnodzieciecej, dotego podejrzenie refluksu bo w badaniach nie wyszlo i podejrzenie alergii. Co do dr to dobrze kojarzysz. Musze znalesc jakiegos dobrego, bo mimo podawanych ciagle lekow na wzmocnienie Patryska lapie katar ktory konczy sie zapalenie oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 ----> Oj biedna moze ktos w koncu znajdzie tego przyczyne. Slyszalam ze dr jest niezły. Nasz odpukac w ogole nie choruje, nigdy nie miala karatu, temep, biegunki ani nic takiego. Za to u nas byl problem z ciemiączkiem małej zaroslo w 3 miesiacu i urodzila sie z malutkim 0,5x0,5 i lekarz nas nastraszyl troche ze glowka moze nie rosnąc, ze moze oslepnąc itp hidsotrie bylam w szoku ale glowka rosnie nie ma duzej ale i my z mezem maly male glowy i narazie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA moja Gabrysia była m.in u dr Szczepańskiego pod opieką jak na oiomie leżała(był całym szefem oddziału).fantastyczny facet :) fajnie,że się spotykacie :) chętnie dołączę jak rehabilitacja nam się skończy i czasu więcej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz chyba 4 dzien od 5 na nogach bo moja gwiazda sie budzi i rozrabia :D **sierpniowka bylam wczoraj w Auchan i papmpery sa po 43,95. generalnie to ja polecam brac kalkulator i jak widzisz slowo 'promocja" to sprawdz czy przypadkiem te Pampersy bez promocji nie wyjda taniej :) Ja raz w Realu widzialam mega pake w promocji ale koszt jednej pieluszki byl o ok 0,07 zl wiekszy niz pieluch bez promocji. Białe pampersy sa drozsze ale nie zwrocilam wczoraj uwagi na cene- jednak polecam je przez pierwsze 2 m-ce na wodniste kleksy malucha ** bielszczanka - nie przeoczysz porodu i szybko sie zorientujesz, ze to juz. Ja nawet przy 2 porodzie balam sie, ze nie zauwaze ale jak zaczely sie skurcze co 7 min to wiedzialam, z to nie przelewki i czas sie kapac :) wiem, ze jest weekend i Wasi mezowie maja wolne ale moze ktoras jest chetna na spacer? bo moj maz akurat dzis pracuje a mi sie nie chce siedziec w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja wczoraj w makro byłam i pampki 3 zielone mega paka 164szt za 94zł taniej nie znaleźliśmy.w rossmanie teraz jakaś promocja na hippa jest chyba.w bdsklep są w miarę tanie pieluchy pod warunkiem,że kupujesz od razu dużo op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaG wiec jest tak: rozmiar 3 82 pieluchy w Auchan kosztuja prawie 44 zl - 1 szt wychodzi 0,53zl 164 pieluchy w Makro kosztuja 94zl - 1 szt wychodzi 0, 57zl Auchan góra :) wlasnie chodzilo mi o te mega paki- ze to totalne oszustwo (w Realu sie przekonalismy) **W rossmanie jak kupisz 3 obiadki lub deserki 190 ml HIPPa to dostajesz miseczke gratis a obiadki sa po ok 4,49, jak kupisz 3 deserki 125 to dostajesz 4-ty gratis. **W Auchan jest swietna promocja na dania 125ml z Gerbera. 2 sloiczki a 3 gratis - koszt ok 6zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moj mąz dla odmiany ma dzisiaj wolne a zdaza sie to tylko co dwa tygodnie - jeden weekend pracuje cały 12 godzn sobota/ niedziela nastepny wolny, takze widujemy sie tak naprawde raz na dwa tygodnie a tak sie mijamy. Ale paskudna pogoda sie zrobila ja dzisiaj wyruszam na zakupy musze kiecke kupic na wesele jestem swiadkiem. I nic nie moge znalesc nawet taka ładna w solar znalałam ale jeszcze sie waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis wyruszam popoludniu na wioske. eM teraz w pracy, ja koncze kawke i bede sie pakowac. Przyjade tylko na wtorek na wizyte do tego lekarza, potem 22 mamy nefrologa, i chyba mam zrobic kontrolny mocza wiec pewnie przyjade wczesniej. A tak do 26 na wiosce. Oby pogoda dopisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny :) ale pogoda mój mały dopiero wstał ale w nocy wstał koło 4 i stwierdził że czas na zabawe :D wiec my go do siebie a tam on na całego i piosenki i zabawa a gadka mu sie tak wkreciła ze myslałąm że zatyczki wezme do uszu (mąż na 5 do roboty) ****mama ania ja bym poszła ale musze w domu ogarnąć bo ...lekkki niepozadek hihih może po weekendzie gdzies pujdziemy a jak niebedzie pogody to przyjedziesz z małą do mnie??????????was też dziewczyny zapraszam :)a co to tych słodyczy to rodzice niemieli jak bo zrobili nam niespodzianke i wyjechali wczesniej wiec jak do nich zadzwoniłam po naszym spotkaniu to juz byli w drodze :( Aniluap- miałam ten sam problem za miesiac mam dwa wesela i niestety nic nie znalazłam :( zadna sukienka mi sie niepodobała i zamówiłam z neta (szyją do moich wymiarów) mam nadzieje ze dojdzie na czas hihihih *Nowa jak ja ci zazdroszcze jak ja kocham jeździć na wioske do rodziców .weźmiesz mnie ze sobą??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-może i auchan górą,ale jak my robimy zakupy przed 22 to tylko makro w grę wchodzi...ja 2 obiadki z hippa po 220gr kupiłam za 6,30. coś innego dla odmiany,bo tak to sama gotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaG no ja tez i Wojtek gotujemy zupki ale czasami sie nie chce albo brak mieska w dou lub jeszcze gdzies jedziemy to czasami na gotowce przechodzimy. z reszta jak Ilutka jest w zlobku to tam je sniadanie, obiad i deserek :) **rajka no trudno z tymi slodyczami- dzis rano wlasnie myslalam o nich :D **nowaTu fajnie, ze idziecie do tego lekarza- moze on w koncu postawi trafna diagnoze :) **aniluap to korzystaj z soboty z mezem- na pewno wam siebie brakuje na codzien :) Bylismy z mezem i Ilonka na malym spacerze a teraz bede chyba gnic w chacie albo pojedziemy z mezem do pracy i potem wroce woziemz małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu znalazłam kiecke taką jaką chce i to jeszcze uwaga za 170 zl !!! jeszcze buty i dodatki. mamaania ----> to Twoja Ilonka chodzi do żłobka? wybralas prywatne czy nie? I jak sobie radzi malutka, je i spi? Ja sobie swojej nie wyobrazam w żłobku ona w domu nie je a co dobpiero tam pewnie nawet mleka by ledwo co zjadla nie mowiac juz o spaniu. My narazie do konca roku opiekujemy sie na zmiane potem chyba nianka na 2-3 dni w tygodniu bo na tyle bedzie potrzebna. Zaraz mala wstanie i uciekamy na zakupy do auchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniluap u nas nie bylo wyjscia i mala musiala isc do zlobka. w sumie teraz maz pracuje w hoojowej pracy na nocki i moglby z mala siedziec ale ciagle szuka lepszej pracy i jesli znajdzie to nie mialby kto sie mala zajac, Ilonka chodzi do panstwowego zlobka, ladnie je i spi. tzn na poczatku troche marudzila ale to doslowni z 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dzisiaj po 15 wybieramy sie do Bajkolandu na Lipową moze ktos sie przyłączy? Wczoraj jak bylam w Alfie na zakupach to widzialam nowo otwarty kinderplaneta cos w rodzaju bajkolandu tylko dla naszych maluszkow chyba fajniejsze niz bajkoland wiecej zabawek dla dzieci w ich wieku. Sa takie fajne zagrody i tam mnostwo takich mięciutkich zabawek. Chetnie bym tam sie dzisiaj przejchala ale dziaisj galeria nieczynna. wstawiam linka jak ktos chce obadac http://www.alfacentrum.com.pl/bialystok/title,PLAC_ZABAW_KINDERPLANETA,pid,18,newsid,84.html http://www.kinderplaneta.pl/index.php?strona=bialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale się rozpisałyście w weekend:) Dzięki za info o pamperach:) Też uważam, że czasem za "gratis" trzeba zapłacić i wychodzi drożej niż bez promocji.. to akurat sprawdziłam na innych rzeczach, ale pewnie dotyczy wszelakich produktów:( W piątek byłam na badaniu i mój maluch fiknął dupką do dołu -mam nadzieję, że jeszcze się odwróci do porodu. Ale jeszcze ma sporo czasu. Niedobre jest to, że podejrzewają u mnie cukrzycę ciżąową..:( za wysoki poziom po obciążeniu miałam:( -czy kóraś z Was miała??? Weekend pracowicie tzn piątek i sobota. Szykuję mieszkanko powoli na nowego lokatora;) Zrobiłam miejsca trochę w szufladach na ciuszki maluszka i po trochu robię generalne porządki. W sobotę kupiłam łóżeczko, pościel, materacyk i przewijak. Tak że już jedne większy zakup z głowy. Jeszcze wózek został i zdecydowaliśmy się na TakoJumper. Wiem, że ciężkawy, ale za to solidny a i tak nie będę go targać na 3 pięrto, tylko zostawiać w piwnicy, więc koniec z końców waga nie jest aż tak wazna.. Teraz tylko trzeba wyczaić korzystą oferntę w necie:) Ale na to mam jeszcze czas. Wczoraj mój M zabrał mnie na wycieczkę i miło spędziliśmy czas na łonie natury:):) Dziś pracuję w domu (niestety praca i na urlopie mnie dopadła..) Miłego poniedziałku zatem!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam za duży poziom cukru po obciążeniu. Ginekolog dał skierowanie do diabetyczki czy jak jej tam, ona dała skierowanie na krew i ponowne obciążenie. Później dostałam sprzęt do mierzenia cukru i przez miesiąc kłuć się po paluchach musiałam trzy razy dziennie. Spisywałam wsio do dzienniczka cukrzyka :D Po tym miesiącu już zeszłam na jedno kłucie dziennie, bo cukier mi nie skakał. Później tylko 2 razy w tygodniu, ale to to już olałam, bo wsio grało i śpiewało ;] Diety żadnej nie miałam, ale też oczywiście musiałam uważać na ukochane w ciąży snickersy, mirindę i pączki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
czy któras miała z was badane wody płodowe ? kiedy i jak się to robi? bo ponoć boli.ja dalej 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowka ja mialam cukier oki takze Ci nic nie doradze :( bielszczanka o badaniu wod innym niz ich ilosc na usg nie slyszalam - i to niby bolesne? hm... Ilutka byla dzis w zlobku, tatus odebral ją troche wczesniej i pojechal z nia do swoich starszych dzieci, gdzie ilonka grala na perkusji i targala sierciucha (kota) :D a ona sie chyba szaleju najadla bo non stop wariuje, gryzie i chce sie bawic- cholernica mala :) Pisalam Wam, ze ona juz fajnie pelza? dalam jej w piatek do zabawy taka kule, ktora sama sie tacza i ilonka zaczela ja ganiac po pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
włąśnie ja też tylko o usg słyszałam że się tak bada.ale to jakoś ręcznie bada lekarz na fotelu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia -dzięki. mam nadzieję, że u mnie też będzie jakoś ok.. jutro idę na kolejny test po obciążeniu. Lekarka zrobiła oczy jak jej powiedziałam, że przytyłam już 15kg.. więc pewnie u mnie bez diety się nie obejdzie:( mama Ania - Ilonka teraz pewnie coraz fajniejsza:) Bylam dzis u mojej koleżanki. jej mała już powoli staje na nóżki i tak naparza jak raczkuje, że aż dziw bierze, jak szybki dzieciaczki rosną.. bielszczanka - musi Ci być już ciężko.. ale nie martw się -słyszałam, że jak 2 tyg się maluch spóżnia to wywołują poród. no i pewnie już nie możesz się doczekać kiedy będziesz miała córcię przy sobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
sierpniowa mama , mi nie jest ciężko , dziwne wiem :-) ale najgorsze to czekanie na jakieś objawy .termin minął 11 w sobotę , mam jeszcze tydzień czyli do 18 06 , po tym dniu wywołują już u mnie w szpitalu . mam nadzieję że sama się wykluje mała na dniach . skurcze mam juz na ktg , bo do tej pory cisza była. a jaki masz wynik tej glukozy ? ile ponad normę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bielszczanka 88---> wody płodowe bada sie ale to podczas amniopunkcji gdy bada sie wady genetyczne ale tak przez badanie na fotelu to chyba nie bardzo bo jak? przeciez wody są w worku owodniowym jak balon zeby tak zbadac trzeba przebic albo nakluc igła jak przy amniopunkcji bo jak inaczej? Ja mialam tylko sprawdzany wyciek wod czy sie nie sącza, bo mialam mega uplawy i myślano ze to wody płodowe. U nas totalny strajk z jedzeniem a mnie nosi bo Zuza nic nie chce jesc. Zje troche rano serka, potem 3 gryzy kanapki czy 3-4 łyzeczki jajecznicy, 160 ml bobofruta no i mleko pije to to moze pic litrami wypija 4x dziennie po 250-280ml. A obiadki, zupki, owoce be. Juz czasami nie mam siły z nią wlaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniedziałkowa N
Sory, że wtryniam się w nie swój temat. Aniluap - dziecko wypija ci 4x dziennie po ćwierc litra mleka, do tego 160 ml soku ( przecierowy - więc syty ) i jak sama napisałaś to kęs tego i owego i ty twierdzisz, że nic nie je????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałkowa N ----> tak uwazam ze mało je stałych posiłkow bo o to mi chodzi, nie o mleko bo z tym akurat nie ma problemu. Mleka powinna wypijac czytajac schematy - ktrych zreszta nigdy nie bylam zwolenniczką - 3x220 ml ale DO TEGO 2 STAŁE POSIŁKI niestety moja corka nie je tych stałych, no chyba ze jedzeniem mozna nazwac 3 łyzeczki jajecznicy czy 2 kęsy kanapki ale chyba nie bardzo. A ze ona nie chce jesc stalych posilkow stąd wypija az tyle mleka. I troche sie martwie ma prawie 10 misiecy powinna jesc mieso bo to cenne dla niej teraz bialko, ryby z oczywistych wzgledow ze juz o warzywach nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×