Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

hej dziewczyny od godz 2 niespie wogóle mam doła przez ten wypadek i wogóle facet znalazł se podstawionego świadka i wogóle mówiac że rozwieszał ogłoszenia i szukał bleble bleeeeeeee gówno prawda bo to my rozwieszalismy i podawalismy na bialystokonline wiec do nas by zadzwoniła nie cudem do niego i hujjjjjjj udupieni jestesmy chyba bede ryczec Nowa to było tak :mój em około 5 pojechał do roboty i jechał antoniukowska w stronę dziesiecin na pierwszych czerwonych sie zatrzymał a na drugich miał zielone i nagle wyjechał mu facet ja niewiem czy sie zagapił czy pocos sie schylał i niezauważył(tak wygladał w momencie zdezenia)ale doszło do bum mąz mój wyszedł i mówi ze miał zielone co pan robi a facet mówił ze tez miał zielone Mój em chciał zadzwonic popolicje ale tel mu padał wiec powiedział do kolesia zeby on zadzwonił bo mu tel pada a i tak sa nad skrzyżowaniem kamery i bedzie widac i facet jak to zobaczył niechciał dzwonic ale zzadzwonił Przyjechała służba i stwierdziła że kamera niedziałała akurat i ze niemoga jednoznacznie stwierdzic kogo wina wiec beda przesłuchiwac i szukac swiadków .my podaliśmy do netu i wywieszałam ogłoszenie na przystanku (może ktoś do pracy na autobus czekał lub na jkąś podwiuzke do roboty )ale na drugi dzien nie było juz ogłoszen a nale okazuje sie on chyba ma swiadka szczerze dziewczyny kto bedzie zeznawał mieszał sie nawet jakby cos widział chba że tak jak on (najprawdopodobniej)kogos znalazł podstawionego niestety my nieznamy nikogo kto mógłby akurat stac na przystanku w w momencie zdeżenia luknąć ze facen cos podnosił a prosto było zielone .............................jestem załamana ...............serio takie koszty beda kurwa a co dopiero samochód ten dostalismy ja już neiweim co mam robić .............aż mi ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka wiesz co? myslalam przez chwile o tym by byc Waszym swiadkiem ale jednak o 5 to za wczesnie, o 6 moglabym naopowiadac co tam widzialam... a! niech gosc udowodni, ze dawal ogloszenia i gdzie... A ja nie spie od 4 bo malutka przez temp marudna :( jak mi jej szkoda- plakac sie chce a ja niestety do roboty musze jechac i nie mam jak malej przytulic gdy jej zle :( dzis wzywam lekarza do domu- bo ta temperatura juz ponad tydzien sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiem przeciez to zrozumiałe :) ale szukam już wszelkimi mozliwymi sposobami bo napewno ktos...... cos........ ale nikt niechce Jejku jak mi twojej małej żal malenstwo :(Twój em z nia zostaje???ma tylko gorącze czy cos jeszczee typu biegunka lub cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo aż mi sie płakać chce takie to małe kochane niewinne a tu masz coś sie przyplata i aniołeczek cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rajka, maz z nia zostaje, we srode ja, w czwartek niestety jestesmy skazani na pomoc mojej mamy a w piatek bratanica popilnuje Ilonki. Niestety jak maz nie pracuje to nikt mu nie placi a kasa nam jest potrzebna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ten świat jest nienormalny żeby człowiek niemógł zostac z chorym dzieckiem bo kurwa nie bedzie przysłowiowo za co "rachunków popłacić"ja cie kręce.....bedzie dobrze musi byc prawda ?przynajmniej u was bedzie dobrze :) zobaczysz bo u mnie to sprawa juz beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Ania -przykro mi bardzo z powodu choroby Ilonki:( rajka - paskudna sprawa z tym wypadkiem.. Nie zazdroszcze.. Trzymajcie sie dziewczyny.. U mnie wszystko szybko, ale zamierzam zwolnic. Od poniedzialku ide na urlop na 2 tyg, a potem jeszcze tylko wyjazd na delegacje z pracy na tydzien, a potem to juz zafunduje sobie zwolnienie do konca ciazy. Dogadalam sie w pracy, ze w razie czego bede na telefon, a i tak w wakacje przestoj u nas. Tak wiec wreszcie bede sie naprawde cieszyc ciaza o ile nie zaczne puchnac w ten ostatni miesiac.. Weekend spedzilam na poszukiwaniu wozka, lozeczka, wanienki itp.. Na allegro znalazlam takie ladne poscielki do lozeczka i w bardzo atrakcyjnej cenie, ze zamowie z aukcji, bo w sklepie 2x drozej wychodzi. Czy mialyscie przewijak? czy on sie w ogole przydaje? czy lepiej po prostu rozlozyc kocyk i na lozku czy biurku przewijac? Zastanawiam sie kiedy zaczac kupowac pieluchy.. Ile tego najmniejszego rozmiaru trzeba na poczatek? Dlugo uzywalyscie tych najmniejszych? Jak byscie sie umawialy na spacer w nastepnym tygodniu jak juz Wasze malenstwa wydobrzeja to ja sie pisze:) mama Ania -chce zapisac mojego synka do zlobka, ale czy mozna zapisac w kolejke jak on sie jeszcze nie urodzil?? A do ktorego zlobka chodzi twoja Ilonka? I czy to zalezy od miejsca zamieszkania, czy na liste wpisujesz sie w kilku zlobkach i czekasz gdzie wczesniej sie zwolni miejsce? Ile czekalas na miejsce? Bo ja chce isc na maciezynski a potem caly urlop wypoczynkowy wykorzystam za 2012 wiec dopiero pewnie w lutym bede musiala oddac malego do zlobka, bo nie chce wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
rajka współczuje z tym wypadkiem. jaki możecie polecić laktator ręczny?jakieś wkładki laktacyjne? zostało mi 12 dni do terminu..................................................boje sie jak ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka -trzymaj sie!!! no zobacz jak ten czas leci -lada dzien juz rodzisz:)) u mnie jeszcze 2,5 miesiaca.. ile pieluch kupilas na "start"? ja sie zastanawiam ile potrzeba na ten pierwszy okres, kiedy jeszcze z domu sie niw wychodzi i zeby wszystko miec pod reka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lszczanka 88
ja nie wiem jak wytrzymałabym te 2,5 miesiąca w taki upał . co prawda ja nei puchnę na razie ale ciężko w ten gorąc jest. ja kupiłam pampersy nr 2 po 94 szt, dwie paczki . i pampersy nr 1 po 34 szt. dużo nie kupuję bo znając życie w odwietki będa iść to naniosą , a jak nie to nie problem kupić , wysłać męża do sklepu . ja tam nabierząco będę kupowac bo jak wyrośnie to sobie nie założę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za dobre slowo :* lekarz byl, zbadal Ilutko i na szczescie jej stan sie nie pogorszyl ale antybiotyk do poniedzialku, za to ja mam zapalenie gardla i tez mam antybiotyk i powinnam isc na zwolnienie ale na corke nie poszlam to na siebie tym bardziej- chyba, ze padne sierpniowka ja mialam chba z 4 paczki rozm 1 ale moja Ilonka drobniutka. moja przyjaciolka natomiast wcale nie uzywala 1 tylko od razu2. A pieluchy kupuj jak trafisz na promocje tylko licz z kalkulatorem w rece bo czasami niby promocja na mega pake a naprawde wychodza drozej :) mialam przewijak ale stal w piwnicy bo mi na kolyske nie pasowal. przewijalam mala na lozku i uzywalam podkladow niemowlecych- tez kup np bella jesli nie chcesz miec zasr..go lozka :D Jesli chodzi o zlobek to ja mialam "po znajomosci" ale i tak nie bylo latwo. najwazniejsze by miec meldunek w B-stoku a skladasz gdzie Ci pasuje papiery. nie wiem czy mozna zapisac nienarodzone dziecko :( bielszczanka ja nie uzywalam laktatora prawie wcale. doslownie 2-3 razy miala go w rece jak mialam nawal i to bylo jakies francuskie badziewie starej daty :D ale ten czas zapinkala- jeszcze 2 tyg i bedziesz cieszyc sie dzieciaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
no widać że kolacji jeszcze nie jadałam , bo podjadam literki z niku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka a wkladki laktacyjne to Bella z calego serca moge polecic :) babki chwalą tez J&J lub TT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaTu - dla Twego tescia a Wam wyrazy wspolczucia, szybko odeszedl... dziewczyny czy dzisiejszy dzien jakos wyjatkowo spedzacie z dzieciaczkami? My chyba pojedziemy do parku lub jakiejs ga;lerii gdzie bedzie cos dla dzieci, lekarz kazal wychodzic z mala na spacery a nie kisic w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jesli planujecie jakis spacerek w piatek albo w nastepnym tyg to ja jestem na TAK:) Ide na urlop, wiec bede miala troche wiecej czasu. Planuje zrobic porzadki w domu i przygotowac w szafie troche miejsca na dzieciece ubranka, bo na razie leza w walizce, a szafa pęka w szwach od moich ciuchów w które i tak już się nie mieszczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
nowa tu -wyrazy współczucia z powodu teścia. fajnie wam że możecie się spotykać w Białym , ja jedynie mogę wybrać się na porodówkę lada dzień a nie na spacer po parku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie/widzialyscie zestawy do robienia odlewow np nozek czy raczek dzieciaczka? one kosztuja na allegro ok 60 a my kupilismy na wlasna reke w B-stoku laczznie za 30 zl i 2 razy wiecej. juz zrobilam odlew stopki :) a w poniedzialek jest ktoras chetna na spacer? ja moge dopiero ok 14:30 po pracy i odebraniu malej ze zlobka ale juz nie bedzie tak slonce smalic- to dobrze by bylo nowaTu - pewnie masz teraz sporo na glowie, odezwij sie jak bedziesz mogla rajka moj przyjaciel ok tydzien temu mial stlluczke a on po 5 wozi dzieci do zlobka lub tesciowej (na antoniuk) i juz sie balam, ze ma cos wspolnego z wypadkiem Adriana ale na szczescie to nie on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******Nowa -trzymaj sie dziewczyno wyrazy współczucia *******mamaAnia ja sie pisze tylko dajesz esa gdzie i októrej i jestem gotowa :).aj przestań mam dostyc tematu wypadku i wogóle ...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....no odrazu lepiej .Zeby to tak łatwo było :( adrian jutro na przesłuchanie idzie a świadków jak nie było tak niema :( ********bieleszczanka hihihi bedzie dobrze bedzie ci smutno bez brzuszka ********* sierpniowa niemartw sie ja juz 9 miesiecy po i niemogę jeszce w połowę rzeczy wejśćhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny. 3maj się Kochana. rajka - jejku, ależ mi Cię szkoda z tą stłuczką ;/ najgorzej właśnie jak się trafi na palanta i problem ;/ mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. mamaAnia - zdrówka życzę dla Ciebie i Ilutki. Zdrowiejcie jak najszybciej dziewuszki ;] sierpniowa - ja mam przewijak i używam go non stop. Jak będziesz kupować to pamiętaj aby kupić odpowiedni rozmiar, bo przeważnie przewijak kładzie się w nogach łóżeczka na ramy łóżeczka i żeby nie było, że będzie wpadał do środka ;] jak dla mnie przewijak to super sprawa, nie musiałam klęczeć przy łóżku, żeby przewinąć Małego, tylko raz ciach i gotowe. Podkłady kupowałam z Rossmana Babydream, kładłam na przewijak, bo jak w trakcie przewijania se siknął to przynajmniej się później w tym nie wytarzał tylko wszystko wsiąkało w podkład. Pieluch 1 miałam dwie paczki. 2 już chyba 3. A teraz jedziemy ciągle na 3. Jeśli chodzi o laktator to na samo to słowo mam dreszcze... Nie lubię sobie przypominać tego czasu kiedy non stop siedziałam z laktatorem i modliłam się o parę kropli mleka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka -dzięki za pocieszenie z tym rozmiarem.. u mnie juz 14kg na plusie i wszysstko poszlo w pupe, brzuch i uda..:( oj ciezko będzie to zrzucić.. najwyżej po porodzie będę wchodzic i schodzić po schodach z maluchem kilka razy dziennie (a mieszkam na 3 piętrze) więc może jakoś uda się wrócić do formy.. lapia -dzięki za rady. w tym miesiącu planuję pokupować wszystko, żeby potem w upale nie łazić po sklepach, bo pewnie będzie cięzko.. Ile wcześniej można wyprać ubranka? ja bym już najchętniej to wyprała teraz, ale wiem, że jeszcze za wcześnie. Czy jak się używa proszku dla dzieci to trzeba i tak nastawiać dodatkowe płukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka - ja też na razie nie puchnę. Ale już ciężko jest w te upały.. Teraz na urlopie będę 2 tygodnie, więc luz, a w lipcu pójdę już na zwolnienie. odnośnie wyprawki dla malucha -kupować od razu butelke i smoczek? jakiś konkretny polecacie? a wkładki laktacyjne? poradźcie jakieś sprawdzone.. mama Ania -ja chętnie w poniedziałek na spacer się wybiorę, ale na 16 mam zajęcia w SR, więc tak do 15.30 mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranka prałam jak byłam w 7-8 miesiącu i poukładałam do szafki z delikatnie uchylonymi drzwiczkami, żeby mi stęchlizną nie śmierdziało później. Także ubranka nie miały brzydkiego zapachu i w szafce się nie zakurzyły. Dobrze, że zrobiłam to wszystko wcześniej, bo później to już przy mojej wielkości brzucha ręce by były za krótkie, żeby w szafce poukładać ;] Ubranek Małego nie nastawiałam na dodatkowe płukanie. Na początku prałam w Loveli, po 2 miesiącach prałam już rzeczy Małego z naszymi w Visir Sensitive. Wkładki laktacyjne miałam z Canpola. Wkładki jak wkładki... Ale właśnie słyszałam, że z Belli są ok. Butelkę i smoczek kup. Nie wiadomo czy będziesz miała pokarm, czy bobas będzie umiał ssać pierś, czy nie trzeba będzie dokarmiać. Jak pogryzie Ci sutki to też bieda i trzeba zagoić, wtedy też butla się przyda. My tu wszystkie mamy chyba Philips Avent ;] jak dla mnie najlepsza butla i smoczki. Kup Aventa butelkę 125ml i do tego smoczek 1. Będzie narysowana jedna kropelka. On jest do końca pierwszego miesiąca. Jeśli butelka nie przyda Ci się do mleka to przyda się do herbatki przy kolkach czy później po prostu na wodę czy soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia - wielkie dzięki:) No to chyba w tym miesiącu zacznę prać te ciuszki. Mam ich sporo już a też wolałabym poukładać i mieć wszystko przygotowane, tak na wszelki wypadek -jakby małemu miało się pośpieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) pewnie wiekszosc z Was tak jak my bedzie weekend spedzac rodzinnnie np na grillu. W poniedzialek o 14:30-40 bede na Plantach wiec wszystkie chetne mamusie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×