Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

mamaania - dziękujemy za życzenia :) Już po imprezie urodzinowej, baaardzooo udanej :) Dużo radochy z prezentów, wesołe towarzystwo innych dzieciaków plus dobry humor jubilata, więc nie mogło być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie zorientowałam, że nawet nie mam tyle talerzy ilu gości będzie na roczku :D się uśmiałam :D:D:D mc-dulka - można powiedzieć co robiłaś na urodziny? U nas to jeszcze 1,5 m-ca, ale ja tak mam, że burza w głowie już jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia - o co dokładnie pytasz? ;) Ja na roczek zorganizowałam rodzinne urodziny plus chrześniak i chrześnica męża, na kolejne będzie więcej dzieci :) o szwedzki stół, bo teraz połowa gości była na dywanie :) i menu okrojone, bo nie warto się za bardzo szykować, full przygotowań, a potem większość zostaje, za rok będzie żarełko dla dzieci i coś tam :) dla starszaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnia Patrysia jeszcze asama nie chodzi, tylko przy meblach i raczkuje. Od ok 2 tyg dopero sama stoi. Juz sie boje jak zacznie chasac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka a no wlasnie lapia pyta o menu a ja chcialabym wiedziec jakie prezenty ludzie daja na roczek- bo mnie juz 2 osoby pytaly i nie wiedzialam co powiedziec: lalka, telefon... lapia my robimy urodziny 11 listopada wiec piatek wiec polowa jedzenia to bedzie ryba. golabki rybne, sledz po sultansku lub pod pierzynka i cos a'la salatka jarzynowa a poza tym chyba zrazy i karkowka w coca-coli oraz z 2 salatki. ciasta i tort i wsio. jakis alkohol w ukryciu tez bedzie dla chetnych NowaTu a ja sadzilam, ze mala juz poszla rajka a Max juz pewnie ostro zapindala, co? wybacz, ze nie oddzwonilam ale dopiero sobie wlasnie przypomnialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas byly golabki i kurczak, troszke wedlinki, 3 rodzaje ciast, tort i dla dzieci przekaski chrupki, owowce itp. Bylo milo bo patryska przezpala prawie cale urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas były 4 sałatki: z pieczarkami, grecka, kebab, z tortellini plus sałatka owocowa, 2 ciasta i tort. wędliny, roladki z szynki, szuba, tatar, na gorąco - zupa serowa, karkówka, coś a'la leczo. Za dużo i to się więcej nie powtórzy :P haha Dostaliśmy: sanki ze śpiworkiem szczeniaczka uczniaczka jeździk konika na biegunach - rży, macha ogonem :) zabawkę do auta - magiczna kierownica książeczki samochodzik, kaczuszki do kąpieli, taką zabawkę na patyku do pchania ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas prezenty autko do siadania i odpychania sie garnuszek z fp misia poduszke misia ktory spiewa biedroneczke haneczke ktora spiewa liczy mowi itp malpke fikajaca kotka przytulaka i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, sanki, to jest myśl. Chociaż pewnie nawet nie zapytają i kupią coś pod siebie. Ojesuuuu jak ja to przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ten jeździk to właśnie takie autko do odpychania sie, ale ma pałąk i teraz mogę go sama wozić, a później go się odpina i taka wysoką rączkę i zostaje autko do odpychania nóżkami Nas wszyscy pytali co chcemy i najbliższym (rodzice, rodzeństwo) zasugerowałam, a innym nie więc tylko pytali czy nie mamy tego co wybrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że będzie można tutaj popisać o dzieciakach i nie tylko, a widzę, że forum zamarło. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka- mi to tak bez sensu do siebie pisac a dziewczyny malo pisza- chyba, ze jest goracy temat.. szkoda- bo ja tez chcialam bysmy sie dzielily naszymi doswiadczeniami z bycia matka (lub jeszcze ciezarna) Jestem na forum mam listopadowych (ale nie na kafe) i tam codziennie do siebie piszemy co u nas slychac, jak tam nasze pociechy- co nowego zbroily lub sie nauczyly, jak minela nocka itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się tylko do marudzenia ostatnio nadaję ;/ Dziewczyny, mam problem z moim libido 😭 Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia- ja tez mialam ale odstawilam pieprzone tabsy i libido mam jak u nastolatki az ciezko wytrzymac bez meza :D inna sprawa to niewyspanie, zmeczenie przy dziecku a z tym to jedna rada- malego wyslac na dluuugi spacer z opiekunka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski No juz pisalam na prywatnym ze co sie dzieje ze nic sie nie dzieje na forum. Ja sie odzywam ale raczej prowadze monolog :) i chyba dwoch forum nie obrobie chyba ze bede wkleiac swoje wypowiedzi i tu i tu :). Tez jestem za tym zeby pisac o wszystkim, o dzieciach co robia jak minąl nam dzien o troskach i problemach jezeli ktos chce sie nimi podzielic. Lapia ale ze masz takie wysokie ze męzowi nie dajesz zyc czy niskie :)?. A tak serio ja tez mam z tym problem jeszcze troche a małżensstwo mi sie rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie zadam je tu i na prywatnym :) musze zrobic Zuzce badanie moczu ale nie moge złapac probki macie jakies sposoby, no nie chce mi zrobic, napoje ją, puszcze zeby pobiegala z bosymi nozkami i nie chce zrobic. Te woreczki co są do łapania nadaja się?? slyszalam ze moga zafałszowac wynik i pokazac bakterie ktorych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka -----> nie spoidziewaj sie niestety tutaj full postów, że nie nadązysz za czytaniem :) dziewczyny zabiegane i zalatane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś drgnęło :) Ja liczę chociaż na kilka postów dziennie :) Też piszę tylko wieczorem jak synek śpi lub rano jak chwilkę siedzi w swoim kojcu :) Mam pytanie do dziewczyn mających opiekunki do dzieci - ile płacicie, za ile godz. i czy robią coś dodatkowo poza opieką nad dzieckiem? Chcę sie troszkę zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka my zaczynamy z nianią od grudnia - młoda dziewczyna pełna energii bo starsza z nasza sobie nie poradzi za zywe streberko z niej i płacimy jej 7 zl za godzine i na tylko i wylacznie w obowiazku zając sie dzieckime, zadnego sprzątania czy gotowania - jedynie odgrzac jedzonko i wiadomo pozmywac butelki czy miseczki. Teraz przychodzi do nas od miesiac po 2 razy w tygodniu na 2 godzinki zeby ona nas poznala i my ją. Narazie jestem bardzo zadowolona jest egergiczną, wesoła dziewczyną i Zuza bardzo ja lubi nawet niezauwaza kiedy mama wychodzi z pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja mam problem z kaszką. Gabrysia nie może pić "zwykłego" mleka modyfikowanego więc jak wprowadzałam kaszkę ryżową albo kleik to wybierałam bezmleczny, żeby potem dodać jej mleczko i było ok. Teraz chcę wprowadzić gluten, więc powinnam dodać niewielką ilość kaszki manny tylko że nie mogę znaleźć takiej bezmlecznej, wszystkie co widziałam są na mleku. Czy któraś z was widziała taką bez mleka? Jak myślicie, jak nie znajdę takiej dla dzieci to czy mogę użyć "zwykłej" manny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak możesz uzyć zwykłej manny,tylko że jej tylko troszeczke sie dodaje do jedzenia dosłownie pół łyżeczki. i to jest strasznie męczace. Lepiej jest kupić obiadek w słoiczku z glutenem tam dużo jego nie ma więc mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łapałam mocz w ten sposób bezpośrednio do pojemnika.Gdy dziecko zaśnie rano np.odkleić pieluszke i czekac aż zrobi siku..wcześniej czy później zrobi..oczywiście z pojemnikiem w gotowości..zeby złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniluap - bardzo Ci dziękuję za odp. Powiedz jak wyglądał u Was wybór niani - ogłoszenie, osoba z polecenia? Przeliczyłam sobie że u nas za taką stawkę wyszłoby ok.1300zł/m-c, sporo. Moja koleżanka w Poznaniu płaci chyba 1300 zł a tam są wyższe stawki. Muszę spyt.koleżankę ile płaci niani, bo robi z tego dziwną tajemnicę... Może powie Ja gotowałam zwykłą mannę. Jest też bezmleczna manna wieloowocowa z bobovity i można dodać do owoców. Są gotowe dania z dodatkiem kaszki lub jabłuszka z kaszką manną Gerbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiseni - chyba wszystkie kaszki z glutenem są po 6 mc-cu. Nie patrz na to, wprowadzaj zalecaną ilość glutenu i tyle My jemy teraz tę kaszkę zdrowy brzuszek nestle ze śliwkami - jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiseni -- wiekszosc kaszk z glutenem jest po 6 miesiacu bo gluten podaje sie zazwyczaj po 6-m-cu wiec nie patrz na to ja te nestle dałam w 5 miesiacu dosypywalam łyzeczke do swojego odciągnietego mleka. Chyba nie znajdziesz kaszki z glutenem po 4 miesiacu wszystkie sa albo kukurydziane albo ryzowe. mc-dulka taniej niz 7 zl nie znajdziesz i tak 7 zl to minimum. Przechodzilam temat i odbylam chyba 10 rozmow i generalnie cena to 9 zl . Ja zresestrowalam sie na portalu niania.pl portal jest platny jezeli chcesz widziec telefony zarejestrowanych nian i zeby one mogly sie kontaktowac z toba bo bez oplaty widzisz tylko profil niani i nie widac danych kontkatowych ani tez one nie moga sie kontaktowac z Toba. Oplaty sa rozne w zaleznosci na jaki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się nie opłaca wracać do pracy... Liczyłam (nadal liczę ;) ) że znajdę nianię za ok.1100 zł/m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×