Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Nowatu ok wysle ci adres jak noe bedzie mnie w domu to bedzie niania i da kase chybaze bedziesz po 15:30 to bede. brawa dla Gabrysi zuch a raczej zuchenka ja Zuze przestalam kapac w wannience gdy miala 8 miechow i kapie ja w duzej. piwo aktualne kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie mam a tu taka licytacja:) a my używamy 4 i dla nas dobre są teraz używamy pampers fit id jakiegos czasu tez sa super :) mamaania nie smutaj sie dobrze zrobiłąś juz czas :******* atiseni wow gratulacje :) napewno smiesznie ywglada tak jak mój mały wyglaał ihiii a co do kąpieli odkąd mały zaczął siedziec kąpałam sie z nim w dużej wannie a po mmiesiacu kupiłam mate i od.........................uuuuuuuuuuuuuuuuu a może dłużej sam sie kąpie w dużej wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja chetnie w tym tygodniu wyskocze na piwko ale maz dopiero o 17 konczy prace wiec dopiero troche po 17-nastej bym mogla, ewentualnie w weekend o innej porze :) dziewczyny a po poludniu sa spotkania w jakis klubach dla mam i dzieci? atiseni- a to szybko Gabrysia zaczela, w sumie Ilonka miala ok 8 m-cy jak chodzila przy meblach (pamietam bo wtedy jakos szczepienie miala) i lekarz przepowiadal rychle chodzenie bez trzymanki ale ilus "puscila" sie dopiero ok 14 m-ca :) sierpniowka jak tam powrot d pracy? nie pamietam czy pisalas... co z karmieniem malego? butla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnia no dla mnie na piwko wyskoczyc to pasuje tylko ok 20 w tym tygodniu bo emek wraca ok 20 wiec ja dostosuje. W nastepnym tygodniu to moge po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wstepnie po rozmowie z MamaAnia na FB ustalilysmy ten weekend na spotkanko mamus albo sobota albo niedziela ok 17 pub Castel Piszcie komu ktory dzien i godzina pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpadam bo mam roczek u chrzesniaka T a w niedziele jedziemy do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mi lepiej pasuje niedziela ale w sumie to się dostosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpadam z przyczyn zdrowotnych. Aniulap niania przekazala pampy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAaaaaaaaaaa zapomnialam sie pochwalic. Dzis USG niewykazalo zadnego torbiela. I prawdopodobnie zadnego nie bylo, tylko powiekszony kielich ktory sie powieksza przy infekacjach a Patrycha swojego czasu miala ich sporo. Dzis wynik celujacy obie nerki czyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) NowaTu -to super wiadomość, że Patrysia ma zdrowe nerki!:) super!:) A ja znowu chora. Dziś byłam znowu u lekarza:( Załatwiłam się w niedzielę i zawaliło mi zatoki i gardło:( Fatalnie się czuję.. Lkarka już powiedziała, że nie ma co mi wypisać, bo za często już te antybiotyki i że nie minął nawet miesiąc od ostatniego.. Ale w końcu wypisała -na tydzień. Tak więc ze spotkania to odpadam również z przyczyn zdrowotnych. mamaAnia - pytałaś co z karmieniem. Wracam do pracy w poniedziałek i karmię nadal. Ograniczyłam tylko jedno karmienie w ciągu dnia i wtedy podaję mm (zaczęłam 3 dni temu). A tak zupka i owoc, więc karmić nadal będę. Chciałabym tak do 8 miesiaca, albo przynajmniej do wiosny jak już sezon grypowo-przeziębieniowy minie. Mały nie przyzwyczajony do butli i musze karmić ze śliniakiem bo mu po brodzie cieknie zanim załepie jak ssać. No ale może po jakmś czasie się wytrenuje:) Przyznam, że chciałabym utrzymać laktację, bo i taniej wychodzi i wygodniej.. Nie bawię się z butlami, zwłaszcza jak zgłodnieje w nocy.. Choć muszę przyznać, ze od tygodnia mały nie budzi sie na nocne jedzenie i przesypia całą noc do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa nie budzi sie bo mm jest bardziej syte :) A moze za duzy smok ze mu cieknie?? Jakiego uzywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu przekzała ale inne opakowanie tych active myslałam ze to te granatowe ale sa ok. Gdzie takie smieszne opakowania sprzedawali?? Sierpniowa zdrowka zycze. Szymek po mm moze w ogole sie nie budzic w nocy bo jest ciężej i dluzej trawione. MOja od kiedy dostala butle z mm nie budzila sie w nocy spala 11 godzin. Na piersi wstawała 2 razy. Ja uwazam ze karmienie do 8-9 miesiaca jest wlasnie w sam raz. Łatwiej odstawisz, bez histerii od 7 miesiaca podawac stopniowo jedno karmienie z butli zeby dziecko moglo zaprzyjaznic sie z nowym sprzętem. Bo jak slysze jakie sa cyrki u moich dziewczyn w pracy, kotre karmiły do nawet 2 lat to masakra, wycie, drapanie, sciaganie bluzki. Dziecko nie zna wtedy inne spokoju tylko piers mamy, nie ssie zeby sie najesc tylko dlatego ze sie przyzwyczailo. Walcza te moje kumpele, walcza i nie moga odstawic. A widze po nich ze maja serdecznie dosc karmienia 2-latka Ja tez odstawilam jak Zuza miala 9 miesiecy tylko u nas od 5-6 miesica walczylismy z butlą i wiem ze drugi raz tego błedu nie popełnie, od początku będzie butla i niech tylko polozna zacznie pieprzyc te swoje farmazony. Za duzo bylo wycia i jej i mojego i niepotrzebnego stresu dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co na spotkanie tylko idziemy we trojke : atiseni, mamaania i ja? to moze faktycznie niedziela co? ja w sobote mam zazwyczaj pierdolnic do wieczora bo sprzątanie, bo zakupy itp. Rajka a Ty co? wyłaź!!!!!! idziesz z nami w niedziele bez dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mozemy isc tylko sie zastanawiam bardziej nad sobotą co? bo Krzysiek w tym tygodniu ma do 19:30 wiec my bysmy mogli byc dopiero ok 20:30 . Chociaz i piatek moze byc. Ale to gdzie idziemy? Znajać mojego męza to raczej posiedziec niz poskakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Moze zle napisalam -mm podaję tylko raz dziennie teraz o 10 rano, bo juz w nastepnm tyg bede w tych godz w pracy wiec dlatego najpierw te karmienie zastąpiłam mm. A w nocy zaczął lepiej spać jak mu wprowadziłam pokarmy stałe. Na kolacje dostaje jabłuszko, albo trochę kaszki z owocem i tuz przed snem daję mu pierś. Ale chyba brzuszek wolniej trawi owoce niż moje mlego więc dlatego chyba przesypia ładnie noc. Aniluap - tak jak mówisz - potem takie 2 letnie dziecko ciężko odstawić.. Mam przykład w rodzinie (bratanica mojego M), kiedy to histeria była. Nawet w kościele jak byli a mała chciała pierś to nie było zmiłuj się. Jak jej mama powiedziała, że nie ma gdzie usiąść żeby ją nakarmić to mała kazała ludziom z ławki się posuwać i dopięła swego! To było dość żenujące dla bratowej mojego M. No i przykład koleżanki, ona karmiła do 1,5 roku, ale dobrze ze zaczęła stopniowo odzwyczajać i tu było o wiele lepiej, bo mimo wszystko zaczęła ją odstawiać jak mała skończyła roczek. A zresztą mi lekarz powiedział, że karmić do 8 miesięcy a już jak sie uprę to do roku bo potem to już nie ma sensu. Wiem, że co lekarz to opinia, ale ja uważam też, że jak już maluch jest wiekszy to spokojnie można przejść na mm. NowaTu - mam smoczek Aventu 3+ (czyli niby od 3 miesięcy -ten z 3 dziurkami) ze smoczka 1 już ciężko mu było pić i się denerwował, że za słabo leci. Szkoda, że nie ma pośredniego. Ale myslę, ze to tylko kwestia czasu i mały się przyzwyczai do butli i smoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa jest smoczek 2 aventu z dwoma dziurkami nazywa sie wolny po 1 miesiacu. MOja przechodzila wszystkie od 0 - mini do 3 potem trójprzeplywowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap co ty nigdy pudla niekupowalas z pampami. One zawsze sa tak pakowane jak kupujesz pudlo :D Sierpniowa ja radze ci owoce podawac na 2 sniadanko, wlasnie daltego ze sa ciezkostrawne a jablko tymbardziej. Niechodzi tu o bole brzuszka, ale mowi sie ze owoco przed snem niepowinno sie jesc, a ni dzieci ani my :) Taka mala rada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzei dzisiaj ktos o 16.30 mna spotkanie mam wna lipowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . ja wlasnie zamieszkalam w bialmstoku narazie jescze nie wiem za bardzo gdzie co jest moze ktos mi troche pomoze jakos sie w drazyc w ta miasto heheh.mam 24 lata jestem mama juz 2 letniego synka a w czerwcu mam termin na nasze 2 dziecko to jest moje gg41226916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka a co to za spotkanie? i gdzie? my dzisiaj jedziemy do krainy smyka tzn taki mam plan :) agatka2424 witaj i na naszym wątku i w naszym miescie :) Pytaj o co chcesz pomozemy. Na jakim osiedlu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Laski wstepnie spotkanie mamy w niedziele tak? o której? 17? i az całe 4 sztuki sie nas zebrało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULICA TRANSPORTOWA.WLASNIE SIE PRZENILAM I SZUKAM TU JAKIEGOS DOBREGO GINEKOLOGA ABY POPROWADZIL CIAZE CHODZI O TO ZEBYM NIE MUSIALA PLACIC ZA BADANIA ITP SKORO JESTEM UBESPIECZONA RODZIC MAM ZAMIAR NA PARKOWEJ W KLINICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest transportowa? nie mam pojecia co to za osiedle co do lekarza to na nfz nie chodzilam to nie wiem. O parkowej tez nic nie wiem z autopsji. Generalnie w kwestii porodu prywatne kliniki omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wlasnie ja jestem na Nowym Miescie bo tam pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka witaj. Co do gienka ja chodzilam na NFZ do klinki na Antoniuku Fabrycznym NAPROMEDIKA. Dr Soszko, ale taki sobie z niej lekarz hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja?? ja broń boze w ciązy nie jestem chyba ....;) moja cora ma za chwile 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×