Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

rajka - w jakim wieku ta znajoma i jej córeczka? Ja to się boję, że jak niania ma małe dziecko to jak jej się rozchoruję to co ja wtedy zrobię jak ona ze swoim w domu zostanie... Ja do kosmetyczek kilku chodziłam, a ostatnio do salonu Dora na Mickiewicza. Ceny ok.i fajne babki. Fryzjerkę mam stałą od lat, na Białymstoczku. Jest niedroga i wg mnie dobra, ostatnio namówiła mnie na ścięcie włosów i nie żałuję Aniluap - pamiętam o namiarach na projektantów, wczoraj mąż wyszedł wieczorem, dziś go dorwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-Ania ma 27 lat a jej mała zeby cie nie oszuka chyba 5 lat ale z tego co pamietam to jak poprzednio pracowałą i małą chorowałą to ona szła do pracy a małą ktos sie zajmował dzisiaj ide niewiem czy do marioli ale gdzies pujde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadlam na chwile i chce napisac o swoich fryzjerkach lub kosmetyczkach :D korzystam z uslug kosmetyczki eweliny w salonie "Aleja pieknosci", jej kuzynka jest tam fryzjerka (moaj kolezanka z podstawowki) i one od wielu lat pracuja w zawodzie i ceny maja chyba jak w wiekszosci zakladow. latwo znalezc stronke w google. za to od kilku lat chodze do fryzjerki Iwony rog palacowej i warszawskiej 9budynek taki "polokragly" i ona swietnie strzyze ale na czesania to raczej Agnieszka a moja ilus nadal goraczkuje i nie wiem co robic bo to juz 3 dzien... nie chce panikowac ani byc "wyrodna" matka i nie wiem czy jechac do szpitala czy na pogotowie czy jeszcze poczekac... nie kaszle ani nie ma zadnych innych objawow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia - ja chyba bym poszla do lekarza, ale w sumie jak Ilonka żadnych innych objawów nie ma to i lekarzowi ciężko będzie stwierdzić od czego ta grączka..;/ a ja nie mam "swojej" fryzjerki. Chodzę różnie, często jestem niezadowolona, ale czasem jst ok. W ogóle to nie lubię moich włosów. Ale fajne fotki:) Ale cos mało ich.. ja zaraz wkleję mojego szkraba -zobaczycie jak urósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia - z jakiego programu korzystasz jak robisz takie ramki i napisy na zdjęciach Ilonki? Fajnie to wygląda i ciekawiej niż zwykłe zdjęcie. Można w necie za free taki ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaska
Witam. Mam chwile wolniejsza w koncu jakies te ostanio dni strasznie meczące. Z rana musialam sie zrywac i z Gabrysiem prowadzic Zuzie do przedszkola. Rozmawiacie o nianiach ja kiedys pilnowalam u mojej siostry ciotecznej córki to placili mi 5 zł za godzine ale to po znajomosci wiadomo. Mojej kolezanki mama jest niania i ma 1000 zl miesięcznie plus jakies tam bonusy ale ona pracuje u lekarzy to ich stac na takie ceny. Ja młodego zapisałam do żłobka na antoniuku powiedzieli mi ze zadzownia pewnie w ciągu roku. Tylko nie mam pojecia gdzie ja do pracy pojde zadnego doswiadczenia nie mam jedynie kiedys pracowałam w rosti. Jutro jade do galerii poszukac sobie jakiegos plaszcza na wyprzedażach mam nadzieje, ze w koncu cos upoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basss ja Patryche zapisalam na antoniukoskiej i niby rok, a juz poltora :P i dalej nic. MAma Ania CRP powinnas jej zbadac to bys wiedziala czy infekcja czy nie. Moze jedz jutro do prywatnego lab. i zrob. A ja tam chodze sobie gdzie popadnie do fryzjera. Kosmetyczke mam swoja ceny ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniluap - tutaj podam Ci str www projektantów: http://pointdesign.pl/# http://cube-design.pl/ Ja muszę mieć zaufaną kosmetyczkę a tym bardziej fryzjerkę, inaczej nie mogłabym spać spokojnie, a poza tym jak już jedna drugą zna to wie czego może oczekiwać i co się podoba :) Od fryzjerki zazwyczaj wychodzę zadowolona na 100 ewent 99% ;) ale co jakiś czas coś mi nie podpasuje, ale to raczej nie z winy fryzjerki, a mojej :P rajka - Twoja znajoma jest zarejestr.na niania.pl? Jeśli tak to podeślij mi namiar. Co do pensji dla niani to rozumiem, że każdy chce zarobić jak najwięcej, bo wszystko drogie itd. ale muszę tak myśleć żeby coś mi zostało z mojej pensji. Ja wolałabym stawkę miesięczną, a jak za godz.to np.5 zł, a przy świętach itp.coś bym dorzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ide pod koniec miesiąca do fryzjera (dostałam namiar od siostry) do niejakiego wojtka K zobaczymy co mi zrobi Miałam w życiu 3fryzjerów pierwszy adrian wyjechał i nie wraca Marlenka moja zgineła w wypadku i Marzenka najlepsza ze wsyztskich ale cholera ceni sie i szczerze szkoda mi kaski aż tyle wiec siostra poleciła mi nowego a co do niani trudno mi sie wypowiadac sama pilnowałąm jakis czas dla znajomej czy to czy tamto a Mój maluszek bedzie pilnowany przez .................moją mamę ale bede sie starała tak ułożyć pracę żebym mogła rano z nim być a popołudniami mąż mc tak jest na prywatnym napiszę a tak wogóle to jak jestes na białostoczku to łąskawie możesz do mie wpasć na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka - wiesz jak to jest z kawką, biegiem lecę do fryzjera, u mojej fryzjerki zazwyczaj opóźnienie (to jej duży minus), potem nakładanie farby, siedzenie z farbą, strzyżenie, modelowanie i tak zlecą 3 godz. i znów biegiem do domku do synka :) Zaraz spr.na prywatnym My dziś jedziemy do teściowej, tzn.Szymek jedzie do babci :) Wieczorem zostaje z moimi rodzicami, bo idziemy do znajomych, a jutro Szymek jedzie na obiad do dziadków i... znów po weekendzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sierpniowka ta stronka to www glitery pl (oczywiscie piszesz z kropkami) i tam zakladasz profil i za darmo 10 zdjec dziennie mozesz przerobic (ramka i napis za darmo) a jakies dodatkowe ozdoby to musisz sms wyslac za ok 3 zl na miesiac- ja tak 2 razy wyslalam i mnostwo zdjec przerobilam- oplacalo sie :) loda dzis juz nie miala goraczki tyle, ze ciagle chce ssac piers (choc ladnie pije z nowego niekapka) ale chyba ją dziasla swedza... Ja juz ledwo zyje: praca, dom (samotnie musze dbac), ilusia i nieprzespane nocki od kilku tygodni. szukam ofert na jakies masaze relaksacyjne czy pobyt w spa - pisze sie ktoras z Was? jest grupon 29zl za masaz na Upalnej ide na spacer wokol bloku bo zaraz szlag mnie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia -ja chętnie bym poszła na ten masaż za 29zł, ale nie znalazłam tego gruponu..:( Możesz przesłać link? Ostatnio mi kręgosłup bardzo dokucza.. Mam też chyba powikłania po zzo, bo w miejscu wkłucia boli mi bardziej i tak jakby trochę drętwieje, trochę taki dziwny ból którego nigdy wcześniej nie miałam. Sama się rozglądałam za masażem ale z reguły minimum to 50zł.. a to już trochę kaski. Ale chętnie bym poszła na jakiś. Przyznam sie, że nigdy jeszcze na masażu nie byłam. Może to też dziwne, ale u kosmetyczki to tylko przed ślubem, a tak jestem samowystarczalna w tym zakresie;) Włosy też sama maluję, więc do fryzjera tylko na strzyżenia lub czesanie przed większa imprezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przed ślubem zęby wybielałam -miał być cykl -wytrzymałąm raz bo ból był taki, ze musiałam się zwolnić z pracy!!! Ledwo żyłam następnego dnia. Jak otwierałam usta to powietrze w kontakcie z zębami powodowało tak przeszywający ból, że normalnie płakałam. Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka -jak patrzyłam na niania.pl to tam większość niań chce właśnie 5zł za godzinę. Ale myślę że mozna tę stawkę negocjować lub dogadać się co do stałej kwoty. Ja zaczęłam też szukać niani, ale skończyło się na obejrzeniu ofert i wyszło, że do czerwca moja mama popilnuje małego. Więc teraz to na wiosnę będę się zastanawiać nad nianią lub żłobkiem -prywatnym bo w państwowym nadal jesteśmy w drugiej dwusetce oczekujących..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowka to na gruperze nie grouponie :) http://gruper.pl/x.php/1,13860/Bialystok-Specjalistyczny-Gabinet-Kosmetyczny-Perla-1-z-2-masazy.html?utm_source=newsletter-bialystok-2012-01-21&utm_medium=e-mail&utm_term=bialystok&utm_campaign=84a518dad5eb1b967cd7f7a153e93aa0&grid=10764750 a tu skrocony link w razie gdyby ten wyzej nie dzialal http://tnijurl.com/3d3c3d56fc07/ jest tam wlasnie masaz kregoslupa i szyi lub antycellulitowy i banka chinska. mnie tez dlugo kregoslup bolal- ponad pol roku ale minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ My dzisiaj idziemy na choinke. Mala troche zasmarkana ale nic jej nie będzie. Ja polecam SPA Zdrojówka albo Bobrową doline poprostu miodzio szczególnie zdrojówka super. Co do niani to faktycznie jakaś część na portalu pisze od 5 zl za godz. ale to fikcja bo jak sie okazuje w rozmowie staje od 7 zl za godzine i sie nie dziwie to ciężka i odpowiedzialna praca - zajmowanie sie dzieckiem i 7 zl za godzine to i tak bardzo malo. Trudno zeby za miesiąc zarabiac 700zł za 8 godzin dziennie. Swoja drogą jak ja szukałam to rzadko zdarzało się 5 zl raczej od 7 w góre. No i jest jeden haczyk umowa. Ja raczej dalej obstawiam za brakiem umowy. Na szczescie moja niania nie chciala. sierpniowa mama 2011 bolały Cie wybielanie zębów? moze masz wrazliwe na zimno czy kwasne wtedy bron boze nie mozna wybielac takze dziwne ze stmlatolog sie zgodzil na taki zabieg. Ja ide za 2 tygodnie na laser wybielający. Zobaczymy ile zabiegow bedzie trzeba do olsniewającego usmiechu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płacy niani to zgadzam się, że to odpowiedzialna praca, ale zazwyczaj niania jest potrzebna bo mama wraca do pracy i żeby sie to kalkulowało to trudno zapłacić niani 1500zł/m-c no chyba że ktoś zarabia 3 czy 4. Ja w budżetówce ponad 6 lat stażu, po studiach i podypl.będę miała mniej niż 2 tys.a niektóre nianie (właściwie bez doświadczenia, studentki zaoczne) chcą 7 zł za godz. U mnie niania będzie 9 godz.dziennie, więc naprawdę sporo kasy na to pójdzie. Jakbym widziała że niania się stara, uczy małego różnych rzeczy, uczy korzystania z nocniczka itp.to chętnie bym jej podniosła stawkę albo płaciła więcej przy świętach itp. ale na początek 5-6 zł a jak będzie zobaczymy. Większość ofert jest od 6-7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka ja tez pracuje w budzetowce ale budzetowka budzetowce nie rowna i tez 5 lat pracuje. Ty w samorzadowce czy rządowce? Ale jednak niania to wydatek z ktorym trzeba sie liczyc albo wybierac prywatny żłobek troche mniej niz niania ale nie ma wyjscia. Ja tylko wiem ze o tym przestrzegaly mnie kolezanki niestety jak zaplacisz niani 5 zl to tak i potem bedzie sie starala (a raczej nie bedzie sie starała) albo za chwile znajdzie sobie drugą prace lepiej platna i zostanie sie z dnia na dzien bez opieki. Przed tym przestrzegali mnie wszyscy. Chyba ze sie znajdzie starsza pania, ktora chce dorobic do emerytury i jej żądania nie są tak wygorowane, bo ona juz jedno źródło ma a opieka jest dodatkowa. Ale jest jeden minus- to zalezy od temperamentu dziecka jezeli zywe starsza pani bedzie miala problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko nie usiedzi w miejscu ani chwili. To wszystko o czym piszesz to prawda. Zobaczę jak wyjdzie. Chcę żeby był wilk syty i owca :) Kiedyś pracowałam w jedn.budżetowej a teraz w urzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka ja tez w urzędzie :) A powiedz mi czy Ty korzystalas z uslug tych projektantów? to sa sprawdzone firmy? Wczoraj moja Bunia dała czadu na choince. Latala, skakała, klaskała i non stop pod sceną albo i na scene właziła. Umęczyłam sie bo non stop na znią. Ale grunt ze dziecko zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mc-dulka a do której fryzjerki na Białostoczku chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniluap - każdy projektant ma swój styl więc jednemu pasuje to innemu co innego (np.nowoczesność, klasyka, styl oszczędny-biel i czerń, kolory itd :) ) Ja nie korzystałam z ich usług osobiście ale mój mąż współpracuje z różnymi projektantami (zazwyczaj z w-wy). Podał mi te namiary mzeber - chodzę do Basi na Sokólskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia -kupiłam ten masaż z grupera:) Już nie mogę się doczekać! A swoją drogą to niezłe promocje na tych gruponach/gruperach itp.. No i za przykładem lapii skusiłam się tez na to usuwanie kamienia i przegląd zębów -kupiony na gruponie. Sporo taniej. Można wykożystać od końca stycznia więc luty zacznę z pięknym uśmiechem;))) Aniluap - zęby mam troszeczkę wrażliwe ale tylko jak zjem sporo kwaśnego np ogórki kiszone. albo jak choruję dużo. Teraz bardziej niż kiedyś są wrażliwe. Dentystka nie znała mnie bardzo i to ja się uparłam na to wybielanie. Wybielałam żelem. Takie nakładki się tobi silikonowe na zęby (odlewane specjalnie dla twojej szczęki) i potem żel w nakładkę i najlepiej na noc na zęby. Mój M też tak samo wybielał, ale jego zęby tak nie bolały. Mówił, że były nieco bardziej "czułe" ale nie bolały tak jak mnie.. Widać taki już mój urok. A past wybielających nie mogę używać absolutnie. One zawierają sodę do wybielania i potem właśnie zęby mi bolą. Próbowałam nawet sensodyne (do wrażliwych zębów!) wybielającą i po niej też bolały mi zęby bo zawiera sodę.. Rajka -jak plany na jutro? Chciałam wpaść dziś, ale nie potwierdziłaś. My już zdrowi. A może na wspólny spacerek chcesz się umówić? Ile Wasze dzieciaczki nmiały jak powiedziały pierwszy raz "mama"?? Już nie mogę się doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
Hej Pamięta ktoś jeszcze mnie tutaj ? Pewnie nie bo jakoś przestałam sie odzywać , w sumie doszłam do wniosku że będe 5 koło u wozu bo nie jestem z Białego ,a wy się spotykacie macie tematy swoje spacery .... ale skoro już odkopałam w zakładkach to forum to się pochwalę że moja córa już chodzi ,przejdzie dobry metr sama.niewiem jak ona to robi bo dopiero skończyła 7m-cy nei dawno.chodzi to za dużo powiedziane ,bo jeszcze nie super takchodzi . wogóle to ona jest szybka w rozwoju ,jak miała prawie 5m-cy zaczeła raczkowac , teraz chodzi .czasem marzy mi się 1 dzień taki jak po urodzeniu się małej ,kiedy spałą i jadła tylko . pampka zmienic to już wielki problem jest , bo fiku miku i na brzuchu ze 2 metry jest odemnie. ma już 1 ząbek , i drugi chyba już się przebija choć niedaje sprawdzic . pozwala jedynie jak daje wit d ,bo kapie na palec od samego poczatku i wie że musi otworzyć buzię .nauczyła sie dawać buzi,robi to jak ryba oddycha,całą buzią przysysa sie do policzk a a co za tym idzie policzek cały ośliniony bo jej buziak trwa dobre sekund.robi się teraz taka fajna żabcia moja . ma 76 cm i waży 9,5kg. wszystko super ,tylko że ten czas szybko leci tak szybko się zmienia ,nie nadążyłam nacieszyć się ją jako noworodkiem a niebawem kończy roczek .no ale co ja tu będe pisac każda pewnie to samo czuje że te dzieic za szybko nam rosną . pozdrawiam i tzrymajcie się . aha , na prywatnym nie piszecie już tylko tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusssttt
Witam wszystkie mamusie Sprzedaje uzywane ubranka dzieciece na wage!! kilo tylko 35zl!!! Na zycznie moge posegregowac odziez, wg rozmiarow i plci dziecka lub odsprzedac cale 30kg Wszystkie ubranka sa od 0 do 1 roczku. Ubranka sa firmowe, niezniszczone i bardzo ladne. Zakupilam je w celach sprzedazy na allego, ale wrocilam do pracy i nie mam juz na to czasu i chce sie poprostu ich pozbyc. tutaj mozna obejszec przykladowe zdjecia ubranek: http://allegro.pl/wyprzedaz-ubranek-od-0-do-1roczku-az-30kg-i2063878877.html Moge tez doslac wiecej zdjec na maila. Jesli jest ktos zainteresiwany prosze pisac do mnie na maila z allego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka!!! Pewnie że pamiętamy!:) Fajnie że się odezwałaś:) Piszemy tu, bo szybciej i bardziej przejrzyste to forum. Ale aż tak często się nie spotykamy, więc nie czuj się absolutnie jak 5 koło.. Gratuluje pierwszych kroków córeczki! Otworzyłam oczy ze zdumienia, jak przeczytałam Twój post! A ja myślałam, że mój szkrab ruchliwy jest. Ma 5 i pól m-ca i pełza już po pokoju:) Jeszcze nieudolnie ale jednak. Chociaż bardziej to się przetacza przez pokój we wszystkie strony. Ot tak sobie upodobał te przewroty plecki, brzuszek, plecki, brzuszek itd..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczqnka 88
sierpniowa ciesz sie chwilą , bo jak zacznie raczkowac chodzić to kawy w spokoju nie wypijesz. ;-) ale już spory twój synek już , no i powiedz kiedy to mineło ,niedawno pisałaś że na sierpień masz termin . :-) teraz robia się dzieciaczki takie pocieszne ,nie to co na początku spały i jadły , teraz to i w twarz przywalą :-) przynajmniej moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka -no właśnie sama sie dziwie jak ten czas leci.. Ogladalam w weekend zdjęcia z pierwszego miesiaca po porodzie. Jejku! jaki on był malutki!!!:) Bez porównania teraz.. i tak jak mówisz coraz fajniejsze dzieciaczki się robią jak rosną:) Mi żal bardzo iść do pracy, nie wiem jak wytrzymam bez naszych przytulaczków, buziaczków i gugania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×