Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

NowaTu to juz teraz wiem czemu te pampki maja inne opakowanie :) Jak Patryśka? spi czy rozrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już czwarty dzień siedzę na portalach dotyczacych aranzacji wnętrz i dostaje oczopląsu. Doszłam do wniosku ze musze miec conajmniej 5 mieszkań zeby kazde zrobic w tylu stylach i kolorach co mi sie podoba. Kurcze super teraz sa te mieszkania i aranzacje. W zyciu nie wpadłabym na niekotre pomysły i połączenia np kolorow. Boze mniej ty mnie w swojej opiece przy remoncie a raczej mojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czy ja chce malowac? ja mam totalna rozpierduche w sierpniu. Robimy mega remont, wszystko skuwamy, zrywamy, rozwalamy sciane. Zostaja gołe sciany i podloga w salonie. Robimy wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytam czy bwedziesz malowac. Moge ci zalatwic tanio farbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze będe. A jaką bo ja bede wybierala tylko jakąs dobrą np Dekoral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to nie jest rozmowa na kafe :P tu masz mojego gadulca 559564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gadulca :( jak cos to na facebooku mnie łap ale to jutro bo za chwile uciekam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka -witaj:) Jeśli mieszkasz w tych nowych blokach to chyba mieszkasz niedaleko mnie (jakies 20 min spacerem). Ginekologa nie polece, bo sama chodzilam prywatnie. rodzilam w klinice na zamenhoffa i bardzo sobie chwalę i szczerze mogę polecic. Ale każdy ma inne przekonania i zdanie co do porodu... Tak więc jak bedziesz chciala moge opowiedzieć o tej klinice, o szpitalach nic nie powiem no bo tam nie rodziłam, więc nie mogę się wypowiedzieć. Moja koleżanka rodziła w sierpniu na parkowej i też sobie chwaliła. Agatka -skoro mieszkasz na transportowej to tam właśnie jest podlaskie centrum medyczne -na pewno jest tam tez ginekolog, ale opinii na jego temat nie mam. Moja kupelka mieszka tam i chodzi tam do pediatry i rodzinnego i sobie chwali. Ale o gina to ją nie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieszkam w tych nowych blokach .wiesz ja juz rodzilam na parkowej w 2009r i tam wlasne chce urodzic 2 dziecko bo na nic doslownie niemoge nazekac na ta klinike jest super.tylko teraz musze porobic badania bo jestem w 23tyg ciazy i po co mam placic dodatkowa jak moge je zrobic za darmo a w tej klinice chcem tylko urodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ale ci chodzi o jakie badania, krew itp?? Jesli tak to moze ci dac skierowanie twoj lekarz rodzinny jak jest mily oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dupki a ja dzisiaj poznałam ize _ize a wy nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krew ,usg itp. wlasnie sie przeprowadzilam do bialegostoku i teraz powinam zrobic usg aby poznc czy bedzie dziewczynka czy 2 chlopiec,badania z glukoza itp.A moze wiecie gdzie mozna zapisac sie na jakies zajecia basen czy cos podobie dlakobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytalam wasze wczsniejsze posty i wszystko mi zaczelo sie przypominac pierwszy zabek ,pierwszy krok itp juz ma ponad 2 lata i to jest dopiero urwis zaczal rozmawiac ma swoje zdanie ale juz nie moge sie doczekac na 2 dziecko mam nadziej ze bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - na basen to nie wiem gdzie. tzn baseny są ale o zajęciach dla ciężarnych nie słyszałam. Dla ciężarnych gimnastykę prowadzi Szkoła Rodzenia na Warszawskiej. tu namiar: http://www.dlamalucha.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=87&Itemid=1 warto się przejść. fajne tez mają wykłady. Wszystko za darmo. A specjalne zajecia (płatne) dla ciezarówek prowadzone są w galerii piotr i pawel. tu namiar: http://www.magic-gym.pl/aktywne-9-miesiecy Tam nie chodzilam, bo nie po drodze mi było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka hahahahah!!!!!!!!!!!!! Ja Ize poznalam juz latem chodziłysmy na spacery do parku :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do badań to ja wszystkie robiłam w centrum krwiodastwa, szybko sprawnie bez kolejki i co najwaznijesze robią wszystkie badania jakie istnieją wiec nie musialam biegac na to badanie tu a na tamto gdzie indziej. Jedynie prenatalne tzn test PAPPA itd robilam w Klinice Artemida bo z tamtąd był mój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny za informacje jakos powoli sie odnajduje w bialymstoku czekam jz wiosny aby bardziej poznac t miasto bo teraz zimo to tylko autem wszedzie ale wiono o ile dam rade chodzic to nadrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty tutaj jestes to wszystkie uciekły hihihih ależ mój ały dzisaj marudny a jescze mój małżonek jutro na 4.00 do pracy jeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniluap niewiem czy cos z naszego wypadu wyjdzie wiesz rodzice chyba do wawy pojadą o 4 a tescie na 5 do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znak jak mi dadza :) ale zapraszam jakby co do nas na winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co savona dzis po głowie mi chodzi ale wiem ze nie wolno ale taką serową pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze ze mi sie dzisiaj nie chce wychodzic do zadnego pubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×