Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Fajnie Lapia że będziesz mieszkać w Białymstoku, chętnie Cię poznam bo do tej pory nie miałam okazji. A Gabrysia polubiła sanki, w końcu widać jakąś reakcję bo wcześniej to po prostu siedziała i nie wiadomo było czy jej się podoba czy nie... a teraz się uśmiecha i śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Lapia wreszcie sie moze spotkamy. Kiedy zawitacie u nas?? Czemu ja nic nie wiem o zadnym spotkaniu :PPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka moja Zuza jest w jednym tygodniu od 11-15:15 w drgim od 8-15:15. Nianie uwielbia, przytula sie do niej, daje buzi. Jak przychodzi do nas rano to rzuca wszystko i biegnie do niej, bierze za ręke i prowadzi do zabawek albo ksiązeczek. Nawet nie zauważa jak mąz wychodzi do pracy. UWUIELBIA JĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia ja też się wyprowadzam do teściów :) Na jakie osiedle się wyprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy któraś z was wybiera się we wtorek w ramach tego klubu mam do mama-bebe? Mają tam być ćwiczenia, zastanawiam się jak się ubrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo kobietki lapia to chyba swietne wiesci- wreszcie bedziesz blizej nas- rozumiem, ze do Ty..a sie wprowadzacie? ja odpadam ze spotkania bo Ilonka na antybiotyku i bedzie siedziec nastepny tydzien w domu wiec ja tez :( spadam gdzy musze wyjac truskawki z lodowki i bita smietane z szafki zanim maz wroci spod prysznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy nie isć na spotka nie chociaz jak narazie wtorek zapowiada sie szmatowo hihi lapia -fajnie s[ptkamy sie mamaania biedna malutka a ja ostatnio byłam goszczona przez bardzo fajna Pania i jej rodzinę dziekuję:* nowa jak u was przeszło juz całkowiecie??? mzebr moozę pochwal sie że niedaleko mnie :P dziewczyny chce kóras kupić moze mp4 lub mp3 nike do joginngu (taka zakładana na pas???a może ktos chce kupić buciki kozaczki rozm 39takie wiosenne skórzane new looka i jeszcze jedne w krateczke czarno białe stan idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rajka my juz obie w pelni sil. Siedze w Bialym i nikt nawet na kawe niezaprosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oz ty świnio ja zapraszam- zreszta wiesz że do mnie zaproszenia nie trzeba wystarczy zadzwonic ze jedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Obiecałam Wam i Ani (mamaania)ze dołącze do waszego grona:)czekałam cały tydz na moj komputerek(był chory) teraz moge sobie poszalec po necie- w koncu :) mam na imie Ania i zapoznalam sie z niektórymi z Was w niedziele tydz temu na spotkaniu :) pamietam Magde mamusie 3 dzieci i mame Maksymiliana i mamę Gabrysi- przypomnicie sie prosze? przepraszam inne dziewczyny pametam was tez i pozdrawiam:) Teraz zapoznaje sie z obyczajami tu he he mam chwilke dzieci szaleją maja luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka nielubie sie napraszac buahahaha Witam nowa mame, nie poznalam Cie ale i tak sie dziwie ze tu jestes hahahha poznac dziewczyny w realu i tu przybyc odwazna jestes hahahah :D Ja bym odeszla, ale boje sie ze mnie znajda i .... :P Mam humorosa niezlego. Milo ze Patrycha mrudna 3 wlasnie sie przebija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa a jakie to napraszanie dzwoinisz - mówisz jade-i pukasz dodrzwi:) wiesz ze ja zawsze hcętnie przyjmuje Patryśke ...no i Ciebie hihihih:********** mam nadzieję ze nastepnym razem oby jak najszybciej wpadnieszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze babki kleosia-samosia hej Aniu? jak dobrze pamiętam ze spotkania :) ja jestem Paulina i bylam w czarnym zakiecie, kucyk blondynka tak dla przypomnienia ;). Dziewczyny sie tak zchlały ze nie pamiętaja kto jest kim (żart) ;) Mama kochanje trojeczki to Monika ;) a mama Gabrysi to Marta ale nam sie ulozylo dominuja imiona na A, M,P moze sie pomieszać. Ja mam jakis podły humor, wszystko mnie wkurwia ale tak na maksa!! bez kija nie podchodź bo zabije. Pełnia księzyca czy jakie inne cholerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy hej aniu:) aniulam chyba jak mnie zobaczyłaś dostałaś buziaka ślimaka to Ci sie humor poprawił :P Wiedzie dzisiaj pewna kochana osoba zrobiła mi dzisiaj bardzo wielką niespodziankę prezent i wogóle DSZIĘKUJĘ :************************************* nigdy nie bede umiała Ci podziekować :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka o co kaman??????????? Laski poszukuje namietnie pracy. Czepne sie kazdej roboty wiec jak cos bedziecie widziec slyszec i wogole dajta znac. Bo mnie lapie depresja berobotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa jak moje wielkie radary coś namierza to dam Ci odrazu cynk dziewczyny macie w domu może jakieś niepotrzebne materiałay guzuki itp itd??? ja chetnie przygarnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się właśnie przenosimy do Tykocina, dokładnie Aniu ;] też będzie ciężko, bo niby teście w porządku, ale to wiadomo jak jest na odległość a jak prawie na co dzień. Piotrek będzie rozpieszczony, że hej... ale to już przynajmniej jakoś tak jak u siebie, a nie na obczyźnie ;] bo bliżej b-stoku mojego ukochanego ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka a co to za kochana osóbka?????? My ostatnio szlaejemy z Rajka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzbr- to .........TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :***************************************** nawet niewiesz jaką radość mi sprawiłas ojjjj dopiero pogoda jak bedzie to bedziemy szaleć hihihi no dziewczyny nie macie żadnych kolorowych szmatek w domu ajjjj dzisiaj chrzestna Maksymiliana do nas wpada:( albo :0 sama niewiem przyjechała do swoich rodziców i odrazu do nas wpadnie musialam zmienic plany a miałam takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Rajka to mze jeszcze w tym tyg zawitam :P Chetnie wogole poznalabym inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa hehe napewno wpadne jak tylko będę mogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleosia-samosia czekamy na więcej postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja mialam sporo pracy wiec na forum nie wchodzilam a w domu zmeczona szybko szlam spac... rajka ja to moge dzis do Ciebie wpasc jak nie masz co robic :) dasz znac na kom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej MamaAnia Ja tez moge dzisiaj wpasc ;) jakby co dajcie jakiegos znaka na kmorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×