Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

NowaTu a co to sie dzieje z Patryska? chorowita jak Ilonka :( trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia! mzerb- moja babcia juz 20 lat temu robila syropy z czarnego bzu (soki) i ja to uwielbialam pic ale sama nie robie bo nie moge trafic na drzewa, ktore nie roslyby przy drodze i spalinach :( Ilonka miala wczoraj zabieg rozcinania warg sromowych :( calkiem niezle to znosi ale musze teraz bardzo dbac o jej higiene (bardziej niz zazwyczaj) bo nasiadowki, masci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! NowaTu -zdrówka dla Partysi! mamaania - a czemu Ilonce musieli robic ten zabieg? Od czego to się dzieje że dziewczynkom wargi się zrastają? Wspóczucia Ilonce, bo na pewno boli..:( atiseni - głowa do góry! -powrót do pracy chyba zawsze jest trudny po długim urlopie.. A bez problemu przywrócili Cię na "stare" stanowisko czy były jakieś "dąsy"? Powodzenia! Mój mały ma juz 5 zębów:) staje na nóżki i trochę powolutku zaczyna się przemieszczać na stojąco przy meblach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciszaaaaaa!!!!!! Może wybierzemy się 2 jakis weekend majowy na jeden dzień do Augustowa z naszymi mężami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowka- polozna i lekarka twierdzily, ze wargi sie zrastaja od zlej higieny (nie mylic z brakiem higieny!) od pampersow, masci z cynkiem (np sudocream, nivea), nawilzanych chusteczek. maz moj wyyszukal w necie na forum medycznym wypowiedzi normalnych lekarzy i ich zdaniem to wplyw malej ilosci hormonow (zdaje sie estrogenu). Jak powiedzialam o tym lekarce to dopiero potwierdzila i dodala, ze pieluchy, kramy, chusteczki dodatkowo maja zly wplyw... Najciekawsze jest to, ze mala byla 2 razy w szpitalu, co 1-2 tyg u pediatry i nikt tego nie zauwazyl a ja matka pierwszej dziewczynki mialam to rozpoznac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy któraś z Was dziewczyny mogłaby może polecić jakiegoś dobrego alergologa w białymstoku który przyjmie maluszka 9 miesięcy?? bo już normalnie ręce opadają byłam w damianie u alergologa prywatnie i u dermatologa i nic się nie dowiedziałam a dziecko się męczy. Dzwoniłam do ziętkowskiego ale nie przyjmuje poniżej roku oraz do kaczmarskiego ale nie pzyjmuje na razie prywatnie. Nie mam już pomysłu do kogo by się zgłosić a wizyta w dsk na 10 października:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chodzimy do dr Poludniewskiej- jestem pewna, ze to cud-lekarz (alergolog,laryngolog). ma gabinet na Al. Pilsudskiego (za alior bankiem) W dsk bylismy u Nowowiejskiej, Kowalczuka, Cudowskiej- jako lekarz najlepsze wrazenie zrobila Nowowiejska ale i tak nie wyleczyla mi dziecka - dopiero poludniewska pomogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, co tam slychac?? U na wporzadku. Tylko pogoda jak widzicie denna. Ale jakos spacerujemy. Wczoraj zakupilam patrysce rowerek biegowy. Narazie uczymy sie w domu jezdzic, ale w piatek zakupuje kask i idziemy na dwor. Mam nadzieje ze szybko zalapie, bo juz mi kregoslup boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam, licytacja od 1,00 PLN bez ceny minimalnej Bluzka koszulowa ze stójką, rozmiar M, kolor beż, cienki przewiewny materiał http://allegro.pl/show_item.php?item=2433845940 UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarek
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jak tam wasze dzieciaczki? Co z naszym spacerkiem? Może któraś z was słyszała o wolnym etacie dla chemika? Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no wreszcie ktoś się odezwał! :) Myślałam, że już to forum umarło całkiem.. Zaglądam tu od czasu do czasu, ale ani o spacerkach ani o nowościach co u kogo nic nie słychać.. U mnie ok. Pracuję pilnie a mały jest nieziemsko ruchliwy i wszędzie go pełno:) Uwielbiam wracać do domu i widzieć jak się cieszy, że wróciłam:) A co u Was?? Atiseni? Czemu szukasz pracy? Sama chcesz zmienić, czy musisz szukać? Niestety nie słyszałam o takim etacie, ale jak coś wpadnie mi w ręce, dam znać. Aniluap - co u Ciebie? Z tego co pamiętam, to remont robiłaś? Dom Ci się na głowę zawalił, czy łącze internetowe siadło?? mamaAnia -oewnie jak zawsze zapracowana. NowaTu -jak Patrysia? zdrowa? rajka -jak się spełniasz w nowej pracy? zanalazłaś coś na pełen etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez zyjemy :) U nas ok pozatym ze Patys to mały terrorysta i chisteryk. Chetnie bym wyszła na spacerek ale jak widac pogoda nie dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam pracy, gdyż moja kochana szefowa zatrudniła już na moje miejsce (jeszcze jak byłam w ciąży) inną osobę, więc obecnie jestem zbędna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki a może w piątek wyskoczymy na piwko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki pisze do was czekajac na gosci, ktorzy sie 2 godz spozniaja :( Ja pracuej na 2 etaty (hotel i avon) i ledwo czas znajduje na porzadki. Remont lazienki nadal u nas trwa choc zblizamy sie do konca wielkimi krokami :) wanna juz ochrzczona kilka razy (oby chrzcin nie bylo za 9 m-cy) We wtorek lecimy na wakacje do WLoch. maz, ja Ilonka i meza dzieci. syn moj jest na obozie harcerskim. planuje od sierpnia otworzyc dzialalnosc i szukam malego lokalu w centrum (najlepiej sienkiewicza czy warszawska) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia -gratulacje! jak widać u Ciebie same sukcesy:) Fajnie, że chciałaś się z nami podzielić radością:) Zazdroszczę wyjazdu do Włoch. A gdzie jedziecie? Zwiedzać, czy na plażę i leniuchowanie w słońcu? Fajnie, że Twój "biznesik" się kręci. Nie wiem czy pisałam -też jestem konsultantką avon. Kiedyś na studiach się "zarekrutowałam". Najpierw było ok, a potem już nie małam czasu na to i się nie starałam o zamówienia. Teraz zamawiam już tylko dla siebie i mamy od czasu do czasu. Ale avon to dobra marka i fajnie się robi zakupy nie wychodząc z domu:) Więc życzę wielu chętnych klientek:) Wierzę, że Ci teraz ciężko na dwie prace dzielić czas i jescze ogarnąć dom i dzieci. Też podłapałam dodatkową pracę na 3 miesiące i ledwo co się wyrabiam. Jestem na urlopie i pilnuję małego, ale jedną nogą jestem w pracy:( Tak więc w tym roku słaby ten mów wakacyjny wypoczynek.. ale cóż.. czepiam się okazji, by dorobić (chyba jak każda z nas...) mamoAniu - życzę Ci udanych włoskich wakacji!:) Spotkałam dziś atiseni w Parku Branickich (atiseni- pozdrawiam!!) Pierszy raz rozmawiałyśmy osobiście a nie na forum:) Powiem, że trochę tęskno mi do czasu kiedy wszystkie pisałyśmy na forum często. Jakoś to się popsuło.. Przypuszczam, że NowaTu i Rajka znalazły pracę, a Aniluap po remoncie nie ma netu.. Ech.. Odzywajcie się babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo sierpniowka my jedziemy do Rzymu a na 1-2 dni nad morze wyskoczymy. nie lubimy tracic pieniedzy na wyjazdy by tylko lezec na plazy - lubimy zwiedzac :) a kosmetyki zamawiasz ze swego konta? czesto? Ja tez w piatek widzialam atiseni ale na rogu warszawskiej i elektrycznej -zatrzymalam auto przed przejsciem by mogla przejsc z Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a może po powrocie mamyAni spotkamy się na spacerku? byłyśmy wczoraj na tym placu zabaw na plantach. dla naszych dzieciaczków też jest tam dużo fajnych atrakcji. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkjdk
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień w pracy zaliczony :) Wszystko jest ok. Dziewczyny musimy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie bylo ale sama do siebie nie lubie pisac wiec... Co do spaceru ja nie widze przeszkod, no moze jedną potem wszystkie sie wykrusza i zostanie jedna chetna :). Takze jak cos wyjdzie to dajcie znac, ja sie dostosuje pod warunkiem ze to bedzie po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho! jakiś odzew jest!;) Spacerek chetnie - tyle, ze to mój ostatni tydzień urlopu, potem może być gorzej z czasem.. W środę nie mogę. Aktualnie szukam niani. A ja właśnie w kuchni przerwę zrobiłam. Zrobiłam schabowe na jutro, jeszcze groch namoczę na grochówkę, powieszę kolejną partię prania i do łóżka, bo padam na nos! W sobotę mam weselicho:) Myślę nad sukienką, ale chyba czarną założę. Wiem, że to nie "weselny" kolor, ale chyba w niej będę czuła się najlepiej.. Pasuje do mojego humoru w ostatnich dniach. Oby mój partner dotrzymał mi kroku w tańcowaniu, bo ostatnio padł w trakcie oczepin!:( Chce mi się trochę pobawić i dobrze zjeść:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa moja niania sie zwalnia od wrzesnia bo Zuza idzie do przedszkola wiec moge ci ja polecic fajna dziewczyna. Daj mi znac na komorke nr wez z prywat forum albo od Rajki jak bylabys zainteresowana bo tu rzadko bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa moja niania sie zwalnia od wrzesnia bo Zuza idzie do przedszkola wiec moge ci ja polecic fajna dziewczyna. Daj mi znac na komorke nr wez z prywat forum albo od Rajki jak bylabys zainteresowana bo tu rzadko bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki pomimo i z w hotelu nie mam obecnie pracy to nie mam czasu na forum... otoz zaczelam wspolprace z avon na dobre i tam dzialam godzinami :) Ilutka skarbik kochany, powoli zaczyna mowic ale niestety ze zloba przyniosla szczypanie, gryzienie itp. Ktora z Was bedzie jutro na jarmarku dominikanskikm w Choroszczy moze chwile zagadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki pomimo i z w hotelu nie mam obecnie pracy to nie mam czasu na forum... otoz zaczelam wspolprace z avon na dobre i tam dzialam godzinami :) Ilutka skarbik kochany, powoli zaczyna mowic ale niestety ze zloba przyniosla szczypanie, gryzienie itp. Ktora z Was bedzie jutro na jarmarku dominikanskikm w Choroszczy moze chwile zagadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unusually
Hej czy są tutaj przyszłe mamusie, ktore zaczybają II trymestr? Fajnie by było podzielić się spostrzeżeniami etc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×