Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Dzięki Dziewczyny, dziś już humor trochę lepszy chyba ;] a to właśnie dlatego, że wczoraj uzupełniłam zaopatrzenie w słodycze i najadłam się ciastek, czekolady, batoników, serków i jest mi błogo ;]] korzystam póki mogę, bo jak będę karmić to już z tą rozpustą będzie znacznie gorzej. Mały w brzuchu daje do wiwatu, wczoraj cały dzień fikał i skakał i kopał. Ale jak powiedziałam, żeby już się uspokoił, bo mama idzie spać a jest zmęczona (nie mam pojęcia czym :D) to jak ręką odjął ;] cisza spokój ;] jakby zrozumiał. Są takie chwile, że wydaje się jakby te małe bąble nas rozumiały ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez całą ciążę zaczepiałam synka. Stukałam palcem w brzuch i on po jakimś czasie zaczął "odstukiwać". A teraz jak się smaruję kremem na rozstępy to on myśli, że się z nim bawię i szaleje po prostu. A że dzieciatko duże ( tydzień temu ważył ponać 3500g), to już trochę mniej przyjemne. Ale pocieszam się myślą, że to już końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie! Cicho jakoś. Wszystkie zajęte swoimi szkrabami? A co z tymi co się jeszcze nie rozpakowały? Ja jestem po KTG. Jakiś jeden skurcz tylko. Nastepne w poniedziałek czyli w dniu przewidywanego porodu. A jak nic to będziemy się umawiać na wywoływanie. Dziewczyny, czy jesteś przesądne? Zawiązywałyście na łóżeczkach czy wózkach czerone wstążki? Bo ja tak na wszelki wypadek kupiłam dziś trochę czerowonej szarfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ja przesadna ie jestem :) mam na lozeczku niebieska wstazeczke ale dlatego, ze nie wiem od jakiego ciuszka odpadla i nie chce jej zgubic :) dlaczego moja corcia ma czesto czkawke? zauwazylam, ze zwykle jej dostaje w trakcie przewijania ale nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA1
hej babki mamaAnia, ma czkawkę bo jej chłodniej kiedy jst ubranek :),takze może dostać czkawki,kiedy do końca się nie odbije po jedzeniu, lub zapowietrzy się np ze smiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi strasznie teściowe jęczą o tych przesądach, aż mnie szlag czasem trafia. Wcześniej pytali czy mam coś założone na lewą stronę, później czy nosze coś czerwonego. To im wreszcie powiedziałam, że w to nie wierzę i nie mam zamiaru ciągle nosić majtek odwrotnie. Ale na ten wózek to chyba dla świętego spokoju zawiąże wstążkę, bo jak ja tego nie zrobię to teściowa pewnie cichaczem sama to zrobi. Mój maluch co prawda jeszcze w brzuchu, ale czkawkę ma codziennie ;] wiem, że to nie ma związku z czkawką po porodzie, ale tak se napisałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja chodzę poddenerwowana... W pracy to bym wszystkich pracowników wytłukła. Matko, co te hormony robią z człowiekiem ;] boję się, że się stanę zołzą i jędzą. Pewnie to też spowodowane zdenerwowaniem przedporodowym. Normalnie wydaje mi się, że się nie stresuję, ale to wszytko i tak siedzi w podświadomości i później wychodzą z nas takie hetery ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :-) Aniu u nas ok,Gabrielka miewa koleczki i zatwardzenia,ale to pewnie po lekach które jej podajemy.Pierwsza nocka super,druga troszkę mniej,a kolejne to tylko wieczorem dopomina się uwagi.Kanguruje ją,je już 60ml i jest moją Królową :-D też miewa czkawkę,położna mówi,że to nic groźnego i że maluszki tak mają,myślałam,że jej zimno cały czas,może Iluś nałykała się powietrza ?podobno czkawka to też ćwiczenia bąbla... w środę jedziemy do pani dr. była u ciebie nasza położna? buziaki przesyłamy e-cioteczkom :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Już jestem rozpakowana :) Lenka przyszła na świat 23.X. za pomocą cesarskiego cięcia. Ważyła 3200, dostała 10pkt. :) Jest cudowna!!!! :) Wczoraj wieczorem wróciłyśmy do domu :) Moja pani doktor była ze mną od początku, od przyjęcia na patologię do ostatniego dnia pobytu w szpitalu :) Osobiście zrobiła mi cięcie :) dzięki Niej czułam się bezpieczna :) Uchhh jeszcze trochę jestem skołowaciała tymi nowościami:) ale za to prze szczęśliwa!!!!:) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwalczanka: GRATULACJE !!! Doczekałaś się Maleństwa swojego ;] Ja jeszcze czekam. Chociaż ludzie mówią, że brzuch mi się opuszcza i ja to też widzę. I codziennie przemawiam do Synka, żeby jeszcze troszkę posiedział, bo mama do fryzjera musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czykawke zakryc ciemiaczko, albo podac troszke wody, lub cyca zalezy jak kto karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TBS jest komis z odzieza ciazowa. Kupilam tam nowiusienkie spodnie z materialu ciazowe za 55zl. Spodni masa, bluzki akurat zwykle tuniki ktore mozna wszedzie kupic i to taniej. W kwadracie faktycznie sa super ciuszki, ale spodnie za taka cene?? "na raz" Nie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to jest?
gdzie to jest ten TBS ? W białym ? to dokładniej gdzie napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to jest?
a może znacie sklepy w białym gdzie można kupic online używane ciążówki? jak tak to proszę o linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to jest?
czy zwykłe tuniki można założyć w ciąży? jak ukryć duży brzuch wiosną latem? jakoś dziwnie będę się czułą z brzuchem jak mam termin na czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mialam problemu i jeszcze nakladalam obcisle bluzeczki. Ale tuniki szersze tez zakladalam i bylo wg mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie maluch także szaleje jak tylko może :) Kurcze szukam sukienki na gale sportu w styczniu i nie moge znaleść. Albo cena że oczy z orbity wypadają albo jakies małe. A przecież nie bede kupować sukienki na raz za takie pieniądze. Może znacie miejsce gdzie można dobrze się ubrac za normalne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwalczanka to wilekie gratulacje, fajnie, ze mialas oparcie w swojej pani doktor, ja takze lepiej sie czulam, ze znajomy lekrz mnie ciął :) pozdrowienia i buziaki dla Lenki ja w ciazy zakladalam zazwyczaj obcisle ciuszki, bardzo lubilam pokazywac wszystkim moj stan odmienny, czulam sie niezlywkle sexi :) moja Ilonka 2 ostatnie wieczory malo spi az do polnocy, troche ciezko ale za to spi do poludnia jak zabita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cieko znalesc cos ladnego i niedrogiego. Ja na wesele mialam zwiewna sukiennke odcinana pod biustem. Ale kusilo mnie by zalozyc mala czarna ktora pieknie by przylegala do brzuszka, i gloe plecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwalszczana - moje gratulacje! Całuski dla Lenki. Dziś mój termin z miesiączki. Byłam na kolejnym KTG. Ruchów dużo, skurczy brak. Czekamy dalej. Po badaniu wskoczyłam do Smyka i kupiłam kilka świątecznych ciuszków dla małego. Są tak śliczne, że nie mogłam się oprzeć. A jeśli chodzi o sukienki na Sylwestra i inne fajne imprezy to chyba mogę sobie darować. Mały będzie miał około 3 tygodni, to chyba czeka mnie bal na Białej Sali. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Jest tu ktoś? Cześć laseczki. Cisza jak makiem zasiał. Szkoda, bo trochę raźniej było, jak można było pogadać. Ja do dziś nie urodziłam, więc jutro jadę do kliniki na wywołanie. Strasznego mam pietra. Mąż pociesza, ale widzę, że czuje się bezradny. Chciałabym zasnąć i obudzić się za tydzień jak już będzie po wszystkim. Wiem, że jak przytulę małego to wszystko minie, ale jakoś na razie to do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×