Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

nie mam ulubionego biura podróży to zależy, w którym jakie oferty są jak jest dobra z tui to biorę z tui jak z itaki to z itaki. Jedno jest pewne te biura mają podpisaną umowę z enter airem i  te czartery najczęściej obsługują loty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna jeżdżę praktycznie tylko z https://www.egzotyka.tv/ i nie mam zamiaru zmieniać! Nie wyobrażam sobie teraz mieć niższego standardu obsługi, a poprzeczka jest powieszona bardzo wysoko. Doceniam to, że  naprawdę dbają o klienta podczas przygotowania wyjazdu i w jego trakcie (tutaj na pochwałę zasługują polscy przewodnicy ;)). Ogromny plus też za to, że wyjazdy są w małych grupach, a dzięki temu zwiedzanie jest przyjemniejsze i można więcej zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Nie ważne jakie biuro, ważne do jakiego miasta. Ja wciąż nie moge się zdecydować, wszystkie są piękne: www.delonghi.com/pl-pl/strony-funkcjonalne/uzupelniajace-linki-naglowka/dolce-vita-lekcja-1-odkrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulabrzydula

ja myślę, że wiele zależy też od rodzaju wycieczki 😉 jeżeli chodzi o wycieczki objazdowe, które najbardziej lubię, to polecam Konsorcjum Biur Podróży - mają świetnych przewodników i ciekawe programy wycieczek 😉 moja ulubiona do tej pory to Mozaika Izraela, wróciłam z niej zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi

Z jakim bys nie jechała to na pewno sprawdź najpierw czy nie jest notowane w KRD. Dobrze Ci radzę, bo ja się nacięłam na biuro z długami i teraz cały czas dochodzę swoich praw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja byłam z Party Campem i byłam bardzo zadowolona, fajni ludzie, super atmosfera, da się i coś zobaczyć i odpocząć i poimprezować, naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

też z nimi byłam i zgadzam się z Karolina, w dodatku Party Camp jest pewnym biurem podróży, nie boje się z nimi jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dokładnie Justyna, ja też nie mam obaw jeżdżąc z Party Camp, a to ważne w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evil

Z Coral Travel wczesną wiosną jadę. Jestem zadowolona, bo jest to jedno z moich ulubionych biur – pewne i bezpieczne. I jak dla mnie mogę wypoczywać zawsze, bo wracam w pełni zrelaksowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa

Ja byłam z mężem na kilku wycieczkach z Itaką. I objazdówki (Włochy, Tajlandia) i all inclusive (Egipt). Wszystko było tak, jak ustalaliśmy w biurze, a opieka na miejscu miła i pomocna. Cena dość wysoka, ale idzie w parze z jakością, więc moim zdaniem warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×