Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

Gość bigapple
ja polecam Studio Podróży , agencja turystyczna z Gdyni, działają internetowo. Oferują wycieczki tylko sprawdzonych biur i umieją dobrze doradzić. zobaczcie sami www.studiopodrozy.pl/oferty/Wycieczki-Objazdowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z 10% zniżki na zakup ubezpieczenia turystycznego w WARCIE – zwrot kosztów leczenie za granicą (PRACA, NAUKA, TURYSTYKA) Wystarczy wejść na stronę www.wartadirect.pl wybrać odpowiednie ubezpieczenie i wprowadzić KOD PROMOCYJNY: WARD01656000 Szeroki zakres ubezpieczenia: - Koszty leczenia - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) - Pomoc Assistance - OC w życiu prywatnym - Bagaż podróżny – utrata lub uszkodzenie - Ratownictwo - Leczenie w RP - Odwołanie imprezy i/lub anulowanie biletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikana
Zawsze jeżdżę z biurem Family Tour. Specjalizują się w wyjazdach SPA i wellness. Bardzo przystępne oferty, dobre hotele, pakiety zawierają dużo atrakcji. Np. do Poprad- można się wybrać na wakacje, ale jesienią jest równie urokliwe http://familytour.pl/slowacja-poprad-baseny-termalne-gorace-zrodla-wgorach-wypoczynek-wczasy-ferie-urlop-wakacje-spa-stolica-slowackich-tatr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłam z wycieczki w Włoch i jak na wakacje to tylko z http://www.cortina.com.pl/ Mają przystępne ceny i wyjazd zawsze jest zorganizowany perfekcyjnie. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2323
Tak sobie myślę, że może pomogłaby Ci firma www.qtravel.com.pl. Ja ich dobrze wspominam. W zeszłym roku zawieźli nas do Paryża i z powrotem;) Szybko, bezpiecznie, komfortowo. Znaleźli też nam świetnie zlokalizowany hotel, także dużo plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszalott
O Sole Mio! z Rainbow Tours. Wróciłam 2 tygodnie temu i powiem, że to był strzał w dziesątkę z wyborem. NIetypowa wycieczka bo omija te sztampowe atrakcje typu wenecja rzym i watykan, a skupia się na magicznym, gorącym i niesamowitym południu. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko te ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila Gros
Pocztówki z Włoch z Rainbow Tours. Pilotka - Pani Monika. Kapitalna wycieczka i naprawdę tania. Zakwaterowanie naprawdę przyzwoite. Jeśli chodzi o jedzenie - obiadokolacje smaczne i obfite, a co najważniejsze - po włosku. Jednego razu byliśmy w hotelu, gdzie pan Włoch - właściciel, oprócz serwowania risotto, grał na harmonijce i śpiewał włoskie piosenki, a do tego robił żarcik z espresso - pojedźcie to dowiecie się jaki ;) Ogólnie klimat super. Polecam. Największe atrakcje jak dla mnie to Cinque Terre, Genua i Portofino - bajeczne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galiaa
Według mnie to jeżeli objazdowo to tylko samodzielnie. Znacznie większa satysfakcja z takiej wyprawy :) Jeżeli jednak nie masz chęci rozplanowywać sobie całego wyjazdu to polecam www.gildiawedrowcow.pl. Scenariusz podróży będzie podany na tacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na firmowej wycieczce w Portugalii. Wyjazd zorganizowało nam biuro podróży http://www.cortina.com.pl. bardzo miło wspominam tą wycieczkę firmową. Portugalia to piękny kraj. Maja rewelacyjną pogodę, wspaniały klimat, cudowną kuchnię. Chyba w przyszłe wakacje polecę do Portugalii. Bardzo mi się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milana12
Polecam objazdówki z Rainbow Tours, zawsze mozna dowiedziec się ciekawych rzeczy o miejscu pobytu, spróbować miejscowej kuchni, zobaczyć interesujace nas zakątki... wiem, wiem, że pisze ogólnikowo, ale wycieczki z tym biurem uwazam po prostu za skrojone na miarę i odpowiednie pod wieloma względami dla róznego rodzaju klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej udać się do takiego biura, które ma oferty wielu innych. Ja korzystałam z www.planujemywakacje.pl i pomogli znaleźć mi tani wyjazd last minute, ale w bardzo dobrych warunkach. Zdecydowanie mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublajka
Jeśli pierwszy raz we Włoszech to polecam Włochy Klasyczne z Rainbow. Jak po raz kolejny to np O Sole Mio! również z Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hueja
Lublajka ja byłam na O Sole Mio! po raz pierwszy we Włoszech, moim zdaniem najlepszy program z tych włoskich w Rainbow, też dlatego, że transfer odbywa się samolotem. Ale jest przez to też trochę droższa. Ale naprawdę warto, szczególnie jeśli ktoś nie lubi jeździć autokarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z mężem to zlecamy takie wycieczki firmie http://www.kiribaticlub.pl/ oni się specjalizują właśnie w tego rodzaju rzeczach. To mi się podoba, że organizują przejazd, zakwaterowanie, bilety i wszystko co jest potrzebne do tego, aby komfortowo wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje1sardynia
zapraszam do skorzystania z usług na stronie internetowej organizatora wycieczek i wakacji we Włoszech (Sardynia); więcej o wakacjach na Sardynii na stronie: http://abcsardinia.com/pl/witamy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Ja z Itaką. Lepiej wybrać pewne wakacje z dużym operatorem, niż później zagryzać zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemania
Czy ja wiem czy z biurem się opłaca tym bardziej po tych aferach. Lepiej chyba na własną rękę, są poradniki podróżnicze, lepiej zaplanować i mieć pewność że nikt nam z powodu bankructwa wakacji nie przerwie. Bilety lotnicze można choćby tu zamówić https://www.fru.pl/, wycieczkę zaplanować na forach internetowych, to nie jest trudne, po przewodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscKasia
Ja w tym roku jade do stanow zjednoczonych z logostour - nie zdecydowala bym sie na zorganizowanie podrozy sama. Zbyt duzo formalnosci i planowania, a za malo odpoczywania i cieszenia oczu widokami ;) najlepiej znalezc dobre, sprawdzone biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze boje sie ze biuro upadnie i zostane z niczym. sama organziuje wyjazdy, składam do kupy samolot, nocleg.... moze zajmuje to wieecej czasu, ale za to jest taniej i potem jest więcej satysfkacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morallyysta
Myślę, że co jak co ale największym operatorom można spokojnie ufać, raczej nie upadają (chociaż przypadek Alfa Star pokazuje, że się zdarza, chociaż to było podejrzane biuro jak dla mnie). Z dobrych biur to pewnie Rainbow jest najbardziej godne zaufanie bo masz czarno na białym wyniki finansowe no i jest notowane na giełdzie, więc wiadomo dokładnie co się u nich dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukkuka
Zgadzam się w pełni, jak biuro podróży jest notowane na giełdzie to bezpieczeństwo i komfort korzystania zeń rośnie. Czy jakieś polskie biuro jest na giełdzie poza Rainbow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynanomowa
Wydaje mi się, że tylko R jest na giełdzie, co naprawdę nadaje mu wiarygodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladka
No i jakoś nie słychać o nich w kontekście różnych zawirowań i przekrętów wakacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam spodobało się http://www.redotravel.pl/ Byliśmy z nimi w Chorwacji i było super. Dobra organizacja, wszystko zgadzało się z planami, nie było niespodzianek. Bardzo fajne biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×