Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

Gość stylonka
Ja lubię sama organizować wycieczki. W zeszłe wakacje razem z chłopakiem zaplanowaliśmy podroż do Portugalii przez Francję :) Teraz w ziemi marzy mi się jakiś weekendowy wyjazd ale już w Polsce. Myślę na pojezierzem brodnickim. Kuszą mnie te aromatyczne łaźnie brodnickie, które mają w Głęboczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wolę sama organizować sobie wakacje. jeśli chodzi o Europę zawsze można kombinować z coachsurfingiem czy różnej maści hostelami/hotelami, opcji jest masa :) natomiast w Polsce - ludzie chętnie dzielą się opiniami o fajnych miejscach, i tak pozytywne wypowiedzi są o hotelu głęboczek niedaleko torunia, mają spa i własną winnicę, więc musi być fajnie, zwłaszcza w 'zajeziorzonej' okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja lubię sama organizować wycieczki. W zeszłe wakacje razem z chłopakiem zaplanowaliśmy podroż do Portugalii przez Francję :) Teraz w ziemi marzy mi się jakiś weekendowy wyjazd ale już w Polsce. Myślę na pojezierzem brodnickim. Kuszą mnie te aromatyczne łaźnie brodnickie, które mają w Głęboczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warka Skwarka
Ne patrzę na nazwę biura. W pierwszej kolejności patrzę na oferty last minute: http://www.tanie-podrozowanie.net/ i jeśli któraś mi się spodoba, szukam info na temat konkretnego biura - jeśli nie ma czegoś co mnie zmartwi - kupuję :) Mam wrażenia, że niektóre biura sztucznie zawyżają ceny, każąc płacić za swoją nazwę i logo. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że biura podróży należy szukać do proporcjonalnie do swoich potrzeb i mozliwosci finansowych. Ja na drogie, rozreklamowane biura na razie pozwolic sobie nie moge, dlatego stawiam na oferty w bardziej przystepnej cenie. Ostatnio np kilka razy wyjezdzalam z Funclubem - polecam, dobry standard i cena. Jedyny minusik - podróż autokarem, choc to tez jak dla kogo. Niby minusik, a ile kasy uratowanej w kieszeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMałaMi
Te autokary Funclub'u to nie taki minus. 1 metr odległości między kolejnymi rzędami foteli, super toaleta, kilka tv na pokładzie autokaru i kuchnia wyposażona w mikrofalówkę, ekspres do kawy, lodówkę itp. O bezpieczeństwo też dbają. Co ok 4 godz. przystanek, pasy bezpieczeństwa przy każdym fotelu. Kierowcy są super mili i pomocni. Ekstra! Żółtym autokarom Funclub'u mówię stanowcze TAK!!! Sami zobaczcie: http://www.youtube.com/watch?v=unRujCc1vus&list=UUDb88puA1OdEaydPLay3K5A&index=26&feature=plcp albo http://www.youtube.com/watch?v=bvecW60RvrM&list=UUDb88puA1OdEaydPLay3K5A&index=31&feature=plcp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle sie wyrazilam:)mialam na mysli czas trwania podrozy, a nie komfort jazdy - fakt zabrzmialo to inaczej :D Zgodze sie ze Funclub ma bardzo wygodne autokary o wysokim standardzie i rzeczywiscie sa to najlepsze autokary jakimi dotad podrozowalam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylonka słyszałam o Głęboczku, podobno mają tam pyszne jedzonko. Widziałam zdjęcia z Głęboczka i ofertę ich zabiegów i wygląda to bardzo aromatycznie, może w kwietniu się skuszę na taki przedwakacyjny relax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszywka001
z Almaturem! Wycieczek mają w trzy i trochę. Program każdej imprezy jest przemyślany, a przez to ciekawy. Ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszywka001
Po prostu odpowiadam na pytanie, kieruję się dobrymi doświadczeniami :-). Akurat to biuro poróży nigdy mnie nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyyyyvore
ja zaczęłam teraz korzystać z internetowego serwisu http://gieldawalut.pl. działa trochę jak allegro - kupujesz walutę od innych użytkowników :) według mnie działa bez zarzutu i nie trzeba wychodzić z domu :D a gdzie dokładnie jedziesz? pożegnanie sezonu? :) zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaddna
Ostatnio była z allinclusive.com.pl, mają na stronie sporo promocji, a przy tym cenowo są bardzo przystępni. Z tego co wiem, to wiele celebrytów jeżdzi z nimi na wakacje... bo oferują wyjazdy allinclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na takiej objazdowce po Wloszech z bp Funclub, nazywala sie bodajze "Skarby Italii". Naprawde korzystnie cenowo, a wycieczka na wysokim poziomie - zobaczylismy piekne miejsca, przezylismy niezapomniana przygode:) Zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violkabia
Ja zazwyczaj patrzę na cenę, niestety jakoś nie często mam nadwyżkę gotówki ;) Ale nie pojadę też z biurem, o wątpliwej renomie. Wiadomo, że jeśli opinie są różne, to ok - nie zawsze wszystkim odpowiada to samo, każdy oczekuje czego innego. Ale często też znajduje się opinie, które w większości są kiepskie, wtedy wolę nie ryzykować. Na przykład w tym roku jadę z Almaturem, nie jest to pierwszy raz, więc obaw nie mam. Jeśli sama organizuję wakacje, to raczej tylko te po Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladka3000
A ja stawiam jakość na pierwszym miejscu, wybierając BP. Dotychczas podróżowałam z Bee free i raz a Rainbow Tours wybrałam się na Kubę. Ogólnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beereniku
Ja nie jeżdżę często na wakacje, choć liczę na to, że się to zmieni:) Kilka razy byłam z Almaturu, kolejny raz też nie miałabym oporów, żeby postawić na to biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz jechać w okolice Morza Śródziemnego to polecam biuro Fresh Tours, mają bogatą ofertę na stronie internetowej więc na pewno znajdziesz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaMigdalkowa
Byłam na objazdówce z Rainbowem po Francji, autokar nowiutki z klimą, full opcja. Wyczytałam na forach, że jak na objazdówkę, to warto rozważyć Rainbowa, szczególnie lasty są w dobrych cenach. Jeśli ktoś lubi podróże takim środkiem transportu, to faktycznie na objazdówce dużo można i zobaczyć, i trochę kasy się oszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiańsko fajna
Tak dla objazdówek! ;) Byłam na takim wyjeździe w Chorwacji. Wróciłam bardzo zadowolona, bo miałam okazję zwiedzić Trogir, Dubrovnik, Park Narodowy Krka i inne wspaniałe miejsca warte zwiedzenia i polecenia :) Jeśli ktoś jest zainteresowany to wycieczka nazywała się "Między niebem, ziemią a morzem" adekwatnie do tego, co miałam okazję zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja<3
O na objazdówkę to z Rainbowem, tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja
O na objazdówkę to z Rainbowem, tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko koko grecja spoko
zalezy gdzie. ja od 3 sezonow okrywam grecje z grecosem i w tym roku tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanksa
Jeśli o objazdówki chodzi, był ktoś na takiej po Bałkanach, z Almaturem? Bo zapowiada się nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Planuje z moją 3 letnią córeczką wyjazd do Kołobrzegu. znalazłam hotel http://gufik.pl/zachodniopomorskie.php?offer_id=126#center Czy kto Was moze tam był i może podzielic się ze mna opinią czy warto pojechać? Przyznam się że w kołobrzegu też nie byłam więc jeli możecie też napisać kilka słów będę wdzięczna!! dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvu
Ja ostatnio dostałem 10% zniżki kupując ubezpieczenie WARTA TRAVEL DIRECT, podając kod promocyjny: WARD01656000 https://wartadirect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorika
Po informacjach o upadających biurach podróży postanowiłam podróżować na własną rękę. Niedługo wybieram sie do Anglii i zdecydowałam sie na przejazd z firmą Marko-Polo. Podróż z pewnością będzie komfortowa zarówno dla mnie jak i mojego pupila. www.facebook.pl/MarkoPolo.transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×