Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

Gość Aroniowa
A ja wybieram w tym roku wyspy kanaryjskie, a dokładnie Fuerteventurę z beefree. Zdjęcia tej wyspy mnie zafascynowały! Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloveshoes
Kożuszek, ja z BeeFree nigdzie nie byłam, ale to, że jest to biuro podlegające Rainbow, jest dla mnie wystarczającą rekomendacją :). Ja planuję urlop we wrześniu, będę polować na jakąś grecką wyspę :) jeszcze nie wiem z jakim biurem, zobaczymy gdzie będzie najlepsza oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooootak
Polecam Itakę, może to nie najtańsze biuro, ale jest gwarancja że raczej wszystko będzie ok, bo z tymi okazjami z najtańszych biur, to różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kożuszek
meleks500 - blog bardzo ciekawy, życze natchnienia na kolejne wpisy :) iloveshoes - też mi się coraz bardziej spodobuje to biuro, przeglądam ich oferty i czaje się na jakiegoś lasta, np na Fuerteventurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
zależy co kto lubi. Ja znalazłam Wlochy za 999zł wycieczkę wlasnie z Itaka, z doswiadczenia wiem ze jesli ktos nie ma strasznch uprzedzen do autokarow to naprawde nie ma na co narzekac :) tutaj jest wycieczka dla zainteresowanych: http://www.itaka.pl/wycieczki/w%C5%82ochy/wycieczka_do_zrodel_3020.php? Monte Catini znam, miasteczko przeklimatyczne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wycieczki odpadają, bo dziecko za małe i może tempa nie wytrzymać, ale na fajne wczasy bym się wybrała ;) po tegorocznych wakacjach czuję niedosyt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
oj ja też... ale zawsze można się wybrać samolotem, szybciej i wygodniej jak z dzieckiem :) sporo ciekawych opcji mają, teraz Egipt najlepiej stoi z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś najtaniej jest Maroko, jesli chodzi o wczasy, z wycieczkami to juz inna bajka, nawet ponizej 1000 zł się da, ale u nas odpada, bo dziecko sobie z programem nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
@zatańczmy - ale ten Egipt to też z Itaki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka123 to wy wyskoczcie sobie na last minute, we wspomniane miejsca :), a dziecko na zimowisko wyślijcie, na naukę jazdy na nartach chociażby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie zorganizować sobie wypadu samodzielnie? Nextur.pl jest bardzo pomocny w takich przedsięwzięciach - zaplanujesz wyjazd od A do Z, łącznie z kosztami całej imprezy. Nie trzeba zdawać się na łaskę biura podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Chochlik87, dziecko niestety chyba jest za małe na samodzielne zimowisko, o ile w ogóle na narty nie jest za małe... poczekam po prostu az się jakieś fajne wczasy last minute znajdą zamiast tej wycieczki ;) z leżeniem na plaży wszyscy damy sobie radę wzorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choclik87
Dorka123 powiedz a ile brzdąc ma lat ? Można i rodzinnie spędzic taki wypad narciarski, ale są też tworzone tzw przedszkola. Kiedy Ty szusujesz dziecko ma naukę i zabawę na nartach jednoczesnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecę ale nie biuro podróży, ale serwisu Nextur.pl, gdzie możecie sobie tam zorganizować plan wycieczki i zaplanować ciekawą podróż poślubną po najciekawszych zakątkach naszego kraju, niekiedy mało poznanych przez turystów, zarezerwować noclegi. Można wybrać jedną z gotowych propozycji lub zaplanować od podstaw swoją własną wyprawę, polecam bo sama miałam sytuację gdzie ten serwis uratował mój weekend i cały wyjazd bo wszystko było juz pozajmowane a tam znaleźliśmy fajną opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja zdecydowanie polece Wam hotel Billurcu w Turcji Egejskiej dokładnie miejscowość Ayvalik. Ma 3,5 gwiazdki, wiec czesci z Was moze sie wydawac ze to za malo jak na "kraje arabskie", ale wg mnie hotelo dobrym standardzie.Jest to rewelacyjna opcja jak sie jedzie z dziecmi, bo oprocz basenu dla doroslych, jest basen dla dzieci ze zjezdzalnia i plac zabaw. A dla starszych dziecki byly pilkarzyki, ping - pong i billard:) No i w dodatku bardzo blisko do plazy i w samym centrum miasta, wiec nie szlo sie nudzic. Wszystkim nam sie podobalo, a nasza pociecha to juz w ogole wrocila zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomnialam, ja akurat bylam tam z bp funclub, ale mozecie sprobowac poszukac, moze uda Wam sie go jakos zarezerwowac na wlasna reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trjjjjjjjjjjj
a my jedziemy w piątek do hugardy z biura sun fan opowiem po przyjeździe jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choclik87,młody ma 4 lata, nie wiem czy nie bałabym się go zostawić po opieką obcych ludzi, a sama się bawić na stoku, wiec jeszcze w tym roku sobie darujemy. Ale chętnie byśmy się gdzies na plaży wygrzali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala653
Ja właśnie szukam objazdówki po Włoszech. Ma być to prezent dla mamy. Owszem zgadzam się z Wami że najlepiej wybrać się samemu - tak podróżuję z resztą od paru lat z przyjaciółmi, ale teraz chciałabym zabrać mamę na tygodniowy objazd, gdzie nic nas nie będzie obchodziło. Zastanawiam się albo nad "Rzym i Toskania" z Rainbow albo nad Itaką "Dolce vita". W sumie Rainbow wypada lepiej bo więcej miejsc można zobaczyć, ale wiele jest tam negatywnych opinii o hotelach i wyżywieniu. Hm... macie jakieś informacje o tych wyjazdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam dwa razy na wycieczce
dwa biura rainbow tour i itaka wycieczki klasyczne włochy, słoneczna toskania(jeśli dobrze pamiętam) nastawione na zwiedzanie, tzn na pewno nie odpoczniesz i sie nie wyśpisz, ale naprawde dużo zobaczysz, ja obydwie wycieczki dobrze wspominam, świetni przewodnicy a także piloci wycieczek hotele - zazwyczaj dwie gwiazki, luksusów to tam nie ma, ale tak naprawde po całym dniu zwiedzania marzysz o tym żeby się wykąpać i wyspać śniadania - tzw kontynentalne, czyli po prostu głodówa, warto zabrać sobie coś z Pl, my wzieliśmy konserwy, chrupki chlebek typu wasa, kabanosy obiadokolacje - idzie się najeść, prawie zawsze jest pierwsze danie - makaron i drugie w ciągu dnia jest jakas dłuższa przerwa, gdzie można zjeść świetną pizzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam dwa razy na wycieczce
i jeszcze jedna moja rada - koniecznie wybierz autobus jednopoziomowy, nie piętrowy - bo ponad 70 osób do toalety na przystanku to jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala653
ja na pewno wybiorę wycieczkę gdzie dolatuje się do Włoch samolotem. Już wyrosłam z tłuczenia się autobusami po Europie ;) Dzięki za info :) Domyślam się że bogaty program wyklucza wyspanie a do śniadań kontynentalnych nie mam pretensji ;) jednak ponoć hotele Rainbow to już naprawdę przesada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja lubię sama organizować wycieczki. W zeszłe wakacje razem z chłopakiem zaplanowaliśmy podroż do Portugalii przez Francję :) Teraz w ziemi marzy mi się jakiś weekendowy wyjazd ale już w Polsce. Myślę na pojezierzem brodnickim. Kuszą mnie te aromatyczne łaźnie brodnickie, które mają w Głęboczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja lubię sama organizować wycieczki. W zeszłe wakacje razem z chłopakiem zaplanowaliśmy podroż do Portugalii przez Francję :) Teraz w ziemi marzy mi się jakiś weekendowy wyjazd ale już w Polsce. Myślę na pojezierzem brodnickim. Kuszą mnie te aromatyczne łaźnie brodnickie, które mają w Głęboczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×