Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

Gość milenkaa1
Ja palnuje swoje wszystkie podroże sama.. wychodzi taniej i ciekawiej bo mogę pojechać dokładnie tam gdzie chce. Najpierw opracowuję budżet następnie miejsce gdzie chce jechać i wybieram transport czy to samolot czy autobus. W tym roku jadę do Belgii autokarem EcoLines (maja dobrą ofertę i bardzo wysoki komfort jazdy Myśle, że to będzie kolejna udana wycieczka. A wy się zastanówcie czy jest sens przepłacać za biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego z kim jedziesz. Ja mam rodzinę -męża i małe dzieci. Nie będę ich ciągać autobusem, takiej opcji nie ma. Nawet jeśli znajdę w miarę tani lot w okresie letnim, powiedzmy za 200 zł, to już za sam samolot robi mi się 1000 zł. Do tego na starcie muszę dopłacić za bagaż, bo z dziećmi z samym podręcznym nie pojadę i za miejsca obok siebie, bo nie będę ich gonić po samolocie. To już podwaja koszty. Do tego musiałabym gotować, bo codziennie do restauracji (a właściwie 3 razy dziennie) chodzić nie będę. Więc nie dam sobie powiedzieć, że jazda na wakacje niezorganizowane to jest zawsze oszczędność kosztów, tym bardziej, że ja też chciałabym odpocząć, a nie stać przy garach, jeśli wybrałabym powiedzmy opcję samodzielnego przygotowywania posiłków. A Itakę lubię. Za bezpieczeństwo i za to, że nic nie muszę, dzieci mam zaopiekowane, hotel taki jak w katalogu i po prostu jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatujesz
My nauczeni doświadczeniem - jeźdźmy sami:) Najbliższy wyjazd to będzie Świąteczny wypad do Zakopanego, do Nosalowego Dworu. Jedziemy tam na tydzień - ten około Wielkanocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wytwórnię Wypraw! Planuję wybrać się dzięki nim do Rumunii. Mam nadzieję, że to będzie 15 niezapomnianych dni. Nie mogę się doczekać, zobaczenia Sapanty i pobytu w Odessie. Mamy jedno życie, nie warto tracić czasu na siedzenie w domu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretG
jeżeli wybierać, to raczej zaufane biuro, które nie upadnie w trakcie wycieczki. Z dużych popularna jest Itaka. Warto zawsze sprawdzić biuro przed wykupieniem wycieczki, by nie czekała przykra niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka78
Byłam na objazdówce po Włoszech, własnym autem. Na miejscu noclegi załatwiałam poprzez biuro podróży Planujemywakacje.pl. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, bardzo dobre warunki, a ja przywiozłam masę niesamowitych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxitaxi - oj zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Jeszcze tego tylko brakuje, żebyśmy w wakacje z deszczu pod rynnę... Parę razy się dałam namówić na wyjazd "planowany własnoręcznie" i nigdy więcej. Dziecko małe, kłopot z odgrzaniem jedzenia, brak umówionych akcesoriów w wynajętym domku, nerwowe szukanie kuchenki gazowej we wsi zabitej dechami (akurat jakieś święto było, więc wszystko krótko otwarte)... nerwy, nerwy i zero odpoczynku. Póki dzieciak mały to Itaka zdecydowanie. Nie dość, że tanio, to jeszcze wszystko pod nos podstawione. I wycieczki też ciekawe. Dla mnie wybór jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że inaczej planuje się wakacje dla samych dorosłych, a inaczej z gromadą dzieci. Dorośli mogą sobie pozwolić na survival, jak nie będzie noclegu, to zawsze można przespać się w namiocie, albo na parkingu, albo nawet wykupić jednorazowo drogi nocleg. Z dziećmi jest inaczej, nie gorzej, ale inaczej. Bezpieczeństwo najważniejsze, survival odpada, na to przyjdzie znowu czas jak podrosną. A ktoś z Was był może na Majorce? Strasznie mi się to spodobało: http://www.itaka.pl/wczasy/hiszpania/majorka/hotel-fergus-club-europa,PMICLUB.html?ofr_id=9afec04902ed8958ac190f094b2913d025796b94f404192925a59f833b04ed67&adults=2&childs=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniebyło
A słyszałyście o biurze turystycznym Grześkowicz? W ubiegłym roku z siostrą bliźniaczką na 18 urodziny od rodziców dostałyśmy wycieczkę od nich do Hiszpanii. Niezapomniane wakacje, wszystko takie piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekB
Widzę, że ktoś tu wyżej wspominał wyjazd do Rumunii z Wytwórnią. Sam się właśnie zastanawiam nad tą opcją. Cenowo wygląda bardzo ciekawie - 1400 za dwutygodniową wyprawę. Zwiedzanie, nocleg i częściowe wyżywienie w momencie pobytu nad morzem. A że Rumunia nie jest droga, to samo wyżywienie w pozostałe dni nie będzie drogie. Najważniejsze jest i tak to, co się zobaczy, m.in. siedzibę Palownika, protoplasty Draculi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper k
W sensie biura podróży? A nie widzisz jak one padają? Sami organizujemy wyjazd na tydzień. Bus + kierowca od http://www.dar-trans.pl/ W sumie jedziemy grupą 12 osób. Noclegi rezerwowane na własną rękę, w dobrej cenie. Firma transportowa sprawdzona. Jedziemy bez ryzyka - już tak trzeci rok z rzędu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniebyło, nie mam nic przeciwko małym i lokalnym biurom podróży, ale w obecnej sytuacji na rynku i na świecie nie pojechałabym na wycieczkę z takim biurem nawet gdyby było za pół darmo. Zresztą zbyt niska cena też by mnie zaniepokoiła. No nie ma co udawać, za porządne warunki i bezpieczeństwo trzeba zapłacić. Dlatego dziwię się jak czasem słyszę jak ktoś mówi, że np. Itaka jest droga. Ale sprawdzona i bezpieczna. Biuro musi być długo na rynku bez adnotacji w życiorysie, że kiedyś zostawiło turystów bez dachu nad głową lub kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje dzieci wysyłam na kolonie z biurem http://ctravel.pl juz 3 lata z rzędu z nimi jeździmy i jeszcze nie było niemiłych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wszyscy te najwieksze wyberaja ? bezsens.. ja pojechalam dwa lata temu do Włoch z memotravel.pl ! sa swietni, bo to jacys niemieccy organizatorzy, ceny całkiem przystępne, a opiekuja sie toba od pierwszej minuty wyjazdu do ostatniej ;) Super naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest podobna sytuacja. Kilka razy jechałam już z biurem Alfa Tour a przez to że nigdy nie spotkało mnie nic złego, zero problemów, wszystko na tip-top to jeżdżę z nimi do dziś . Mają bardzo dobre ceny a wycieczki moim zdaniem na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xacena
Zależy na jaką wycieczkę. Jak chcesz jakieś ekstremalne rzeczy to jakieś specjalistyczne biuro ekspedycyjne, a jak objazd czy wypoczynek to Rainbow. Sama byłam ze dwa razy i z biur komercyjnych jak na razie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina44
Między innymi na tej stronie możesz znaleźć porównanie biur podróży http://www.pensjonatkamil.pl/ . Dodatkowo znajdziesz artykuły na temat kierunku wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę patrzenie na nazwy biur mija się totalnie z celem. owszem, lepiej rezerwować w znanych BP, ale są też ważniejsze kwestie tzn. radzę tak jak ja, rezerwować przez agenta - Travelplanet dało mi w cenie ubezpieczenie na wypadek bankructwa i to jednak interesy klienta zabezpiecza. Od lat nie robimy bezpośrednich rezerwacji i poziom ubezpieczeń niczego tutaj nie zmienia. Chcę mieć pewność świętego spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubię wycieczki objazdowe, a w te wakacje byłam właśnie we Włoszech z firmą transportową Strada Tour. Mają luksusowe busy, w sam raz w długa trasę. Co do wycieczki to zwiedzaliśmy m.in. Wenecję, Rzym, Mediolan i Pizę, a po drodze był też Wiedeń. Więcej o tych wycieczkach autokarowych dowiecie się ze strony www.stradatour.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarstt
Ja bym doradzał egzotyczną Afrykę z firmą Wild Wind Safaris. Kumpel mnie namówił na wyjazd i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Mieliśmy okazję praktycznie codziennie przeżywać prawdziwe Safari, gdzie na około biegały gepardy, lwy, antylopy...a ja tylko fotki robiłem. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kzaska
Wybieram się na swoją pierwszą egzotyczną wycieczkę z biurem podróży - do Azji, a konkretnie do Tajlandii. Bardzo proszę o radę odnośnie biura podróży Rainbow, bo wstępnie właśnie to biuro planujemy wybrać. Dodam, że chcemy wybrać opcję objazd + wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zakochana we Włoszech. Uwielbiam tamten klimat nie tylko jeżeli chodzi o pogodę ale też przede wszystkim ze względu na ludzi. Są tacy otwarci, radośni i mniej się wszystkim przejmują a nie jak w Polsce. Do tego przechodząc włoską ulicą można poczuć się naprawdę atrakcyjne bo Włosi bardzo lubią komplementować i nie trzeba być wcale Miss Świata ;-). W każdym razie włoska wycieczka życia jest dopiero przede mną bo razem z dużą grupą znajomych postanowiliśmy zorganizować sobie wycieczkę tematyczną „SPA&Wino” z biurem Cortina Travel www.cortinatravel.pl. Będziemy wypoczywać w najbardziej renomowanych SPA w Toskanii także bajka. Dodam tylko że ta ‘duża grupa znajomych’ to właściwe same matki na pełen etat i zapracowane babeczki także będzie od czego odpoczywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku wyjeżdżaliśmy kilka razy w firmie na narty do Włoch lub do Austrii. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie Autokaru. Polecam Ibatur. Bardzo mili ludzie tam pracują. Kiedyś mieliśmy taką sytuacje że musieliśmy przełożyć wyjazd o kilka dni i nie było najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tui. Przy okazji zapraszam na mojego bloga danielekdancio.uchwycone-chwile.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na takiej wycieczce z biurem http://ctravel.pl i wróciłam zachwycona! Zwiedziliśmy sporo znanych jak i mniej znanych miejsc poznając uśmiechniętych tubylców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jechać bez biura.Załatw sobie bilet na samolot, albo jedź samochodem, noclegi poszukaj w internecie.Wyżywienie na miejscu to żaden problem, w najgorszym wypadku są knajpy - droższe i tańsze.Inspiracją co do kierunków może być stronka http://www.obliczaziemi.pl/. Spróbujesz raz to z biurem już nie pojedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Passworld agency to fajna firma, zajmują się wyszukiwaniem najtańszych ofert na rynku i nie są biurem podróży (coś jak wakacyjni). Płacisz 3 razy taniej niż w biurze podróży, a warunki takie same, masz załatwione wszystko przelot, mieszkanie , broszurę z ciekawostkami itd. https://www.facebook.com/passworld.agency/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×