Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maoikopoi

kiedy mozna zrobic badanie krwi, aby sprawdzic czy jest sie w ciazy?????????????

Polecane posty

dziewczyny, mam nadzieję, że Wam się ułoży, dajcie znać jak się sprawy potoczą :) trzymam za Was kciuki i idę na obiad - muszę nakarmić tę kropkę we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę po dziecię do przedszkola, dzięki za wszystko Xlilox, napiszę jak dostanę mam nadzieję @ w najbliższej 10-cio latce! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maoikipoi, ja myślę, że niepotrzebnie się martwisz - sama pomyśl, słyszałaś kiedyś, żeby ktoś tak zaszedł w ciążę, jak Ty piszesz? :) tak łatwo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maoikopoi
no prawde mowiac nie szlyszalam, ale teraz uwierzylabym we wszystko ;] mnam nadzieje ze wszystko bedzie ok.. i u Ciebie tez:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WróżbitaMaciej
KARTY BARDZO WYRAZNIE POKAZUJA ZE NAJLEPIEJ NAPUC PRZEZ LEWE RAMIE NA SCIANE JAK SIE PRZYKLEI TZN ZE CIAZA JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellotta
że niby krwiodawcy badaja czy w ciaży nie jest? Nie nie badają, bo to wymaga sprawdzenia poziomu hormonu tzw beta HCG a tego się nie robi rutynowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1q73
hej! proszę o pomoc (czy raczej uspokojenie), bo umieram ze strachu. w sobotę ok 23 odbyłam (pierwszy w życiu) stosunek, pech chciał, że chyba były to moje dni płodne. niby użylismy prezerwatywy, ale.... następnego dnia towarzyszyły mi cały czas brunatne upławy. więc stwierdzilam, że powinnam wybrać się do ginekologa; zbadał mi poziom hcg (po upływie około 43 godzin), który był poniżej 2. dostałam jednak receptę na 72 po, którą połknęłam dziś o 11 rano, zatem 60 godzin po stosunku. i wiem, że nie powinnam się martwić, bo ciężko jest zajść w ciążę, ale naprawdę umieram ze streu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×