Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
najwiekszym osiagnieciem sztana jest to ,zę wmówil ludziom ,ze go nie ma - albo jeśli jest - to tylko w takim rozrywkowym wydaniu . Z TYM SIE ZGADZAM TO JEST CZĘŚĆ TEJ GRY JA NIE MAM Z CZEGO SIE UWALNIAC TO JEST MOJE ZYCIE .ZROZUM TO. MAM NADAL KONTAKT Z MOJA BABKĄ POPRZEZ SEANSE ,JEST SZCZESLIWYM BYTEM ,DUCHEM NIE WIEM JAK WAM TO NAZWAC BO DLA WAS TO OBCE TERMINY , PISZESZ ZE JESTEM MARIONETKĄ OWSZEM ALE NIE TYMI SŁOWAMI ,SZATAN ZEBY PRZEJSC NA NASZ POZIOM ZIEMSKI POTZREBUJE TAKIEJ OSOBY JAK DUCH MEDIUM , JESTEM Z NIM BLISKO NAPRAWDE BLISKO ALE TO NIE JEST COS TAKIEGO JAK WY TRAKTUJECIE BOGA TO JEST INNY KONTAKT ,SĄ SEANSE KIEDY WCHODZI W MOJE CIAŁO I MÓWI SWOIM GŁOSEM POPRZEZ MOJE CIAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci diabel ma powiedzieć ? ze babka skończyla w piekle ? to przecież by bylo tak jakby podcinal galąź na której siedzi . wierzysz we wszystko co on ci mówi ? nie próbujesz tego sprawdzać ? jaoś tego konfrontować ? nie iwerze ,ze wszystko ci sie podoba ijest ok .- nie wierże w to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie ,ze to jest twoje życie -i twój koniec . a jak jesteś taka pewna jego " dobroci " - i pewna tego ,zę nic ci nie zrobi - odejdź od niego . skoro jest taki fajny i nieszkodliwy , skoro jestęś wolna - odejdż od niego . nie dasz rady . bezie próbowal cie zatrzymać - a nawt zabić- doslownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Teraz licencjo zaczełas logicznie rozmawiac nie szydząc , nie wysmiewajac mozna rozmawiac normalnie. To prawda szatan nienawidzi kazdego i ja oddajac swoje ciało pod jego władanie [oddajac umysł ] doswiadczam scen najrózniejszych tylko ze ja sie nie boje tego bo wiem na co zdecydowałam się . Ale nigdy nie robie krzywdy osobie niewinnej jesli potrafisz to zrozumiec , jestem sprawiedliwa co do wydawania wyroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to robią demony- one też cię okłamują ze to twoja babka- on jest mistrzem kłamstw. Nasze światy, ziemski i dusz zmarłych nie mogą się kontaktować, bo taka jest wola Boża- ale demon moze cię okłamać we wszystkim, będzie aniołem swiatłosci a kiedy potrzeba będzie głosem twoje babki, będzie oszukiwał kłamał, mamił a na końcu zginiesz razem z nim. Bóg wydał już wyrok, to tylko kwestia czasu- ratuj się . nikt z tamtego świata- zmarłych nie moze się przedostać do naszego. Lk 16:26 Bw "I poza tym wszystkim między nami a wami rozciąga się wielka przepaść, aby ci, którzy chcą stąd do was przejść, nie mogli, ani też stamtąd do nas nie mogli się przeprawić." przeczytaj całą historę o Łazarzu , ktoś wołał o pomoc swoich zmarłych, ale Bóg inaczej to zorganizował. Diabeł cię okłamuje, oszukuje i chce cię unicestwić. To nie jest twoja babka- to demon- oszukuje cię . A potem zabije. Jeśli nie pójdziesz za Jezusem. On chce ci przebaczyć, dać Ci nowe zycie i swoje błogosławieństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jestem niegrzeczna i szydząca - o ile mój interlokutor też taki nie jest :) co cie sklonilo do podiecia takie j decyzji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wydawani wyroków - to przecież nie ty je wydajesz tylko diabel który dziala przez ciebie - ty nie masz nic do gadania - jesteś tylko narzedziem nieszcżescie polega na tym ,zę jesteś narżędziem obdarzonym dusżą - bezcenną perlą - której poząda diabel . wykorzysta cie i zabije .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg dał ci duszę którą diabeł chce zabić bo tak nienawidzi Boga i chce takich dusz zabić jak najwięcej, bo tak nienawidzi Boga i Jego świętości, Jego miłosci i Jego piekna. Jezus za wszystkie dusze zapłacił śmiercią i ratuje tych którzy chcą być z NIM i ufają MU. Jezus da ci wiecznosć za darmo. Diabeł tego własnie nienawidzi- laski, miłosci i przebaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Złoty mój nick nie wział sie z niczego Nie wiem jak wam to wytłumaczyc ,zebyscie dobrze zrozumieli podczas seansu przyszedł do mnie wszedł w moje ciało , na mojej prawej ręce pojawiły się dwie obraczki zmaterializował dwie obrączki ,i tak jak ludzie składaja sobie przysiege małżeńską tak on zrobił ze mną , odpowiedziałam TAK po czym przed oczyma wyryły się ogniem słowa LUCYFER od tego czasu mam je na palcu i ich nie idzie zdjąc zrobiły sie zgrubienia na palcu pod spodem i sa z nikad tak samo jak szatan istnieje tak samo dla was istnieje bóg i jakies objawienia ja wiem co przezyłam i na co sie zgodziłam nie rozumiem dlaczego uwazacie ze piekło to cos złego ze tak jest kocioł i smoła i nie wiadommo jakie jeszcze pierdoły jak chcecie posłuchac to wam opisze jak on mi pokazuje swiat po drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
To ludzie dorabiaja ideologie walki dobra ze złem i jakos muszą to nazwac nie przekonacie mnie do boga tak jak ja nie przekonam was do tego co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak omn ci go opisuje - pikne widoczki , wesole aabawy , radośni ludzie - ale wiesz co ? to tylko REKLAMA. nic wicej klamstwo na klamastwie cokolwiek ci powiedzil i zrobil - kalamal - a jak nie klamal w danym momencie - to slakamal za chwilę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz w tym tkwić z własnej woli??? Piekło to nie smoła i gar, to wieczne oddzielenie od Boga- sytuacja kompletnego braku Bożej obecności, stan w którym nic nie można zmienić. Brak Bozej obecności to brak wszystkiego co się z Nim wiąze, brak miłości, dobra, pokoju, radosci...Brak życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo to ,ze nic nie mzoesz sama z siebie , jeśli to prawda o tych obraczkach - to jestęś jak pies na lańcuchu - nic nie mzoesz , nic od ciebie nie zalerzy - a na zaplatę śmierć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ode mnie i ide spac bo jutro uczelnia... :) Ga 1:6-9 BT „Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii.(7) Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową.(8) Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty!(9) Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą /od nas/ otrzymaliście - niech będzie przeklęty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Złoty nie kłam bo jeszcze wczoraj twierdziłes ze nie ma w twoim sercu jezusa a teraz juz go kochasz od wczoraj ? Mów prawde sam przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie wmówil ,ze piekolo to takie gorące miejsce - ale pieklo to -nawet nie wiem jak to nazwać . to oddzielenie od Boga - na zawsze - iwszystko co jest z tym zwiazane . to cierpienia duszy - bez końca . bylaś kiedyś w rozpaczy ? ale takiej naprawdę ciemnej , keiedy wydawalo ci sie ,zę nic sie juz nie zmieni - ? to pomnóż to raz 1000 - to jest pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
no i widzisz licencjo wiesz lepiej ode mnie co mi pokazuje i to jest własnie twoj styl pisania szyderczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:02 [zgłoś do usunięcia]ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa Złoty nie kłam bo jeszcze wczoraj twierdziłes ze nie ma w twoim sercu jezusa a teraz juz go kochasz od wczoraj ? Mów prawde sam przed sobą miałem rok temu na krotko bo wróciłem do grzechu :( teraz na nowo zapraszam do serca Jezusa :) aktualnie nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dziewczyno myślisz, że ty jedna jesteś tak nadzwyczjana ,zę tylko ciebie dia=bel podchodzil ? każdego wierżacego próbuje podejść - mnie ownież , ale Bóg mi pokazal kim on jest i jaki ma cel - i nic co powiesz mnie nie zdizwi myślisz ,zę czytajać o Bogu - nie znam diabla ? myślisz ,że Bóg sam nam go nie " wystawia " zebyśmy wiedzieli z koim mamy doczynienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
ale mi bóg do niczego nie jest potrzebny zrozumcie jestem okultystką ,ezoteryczką ja inaczej widze swiat niz człowiek wierzacy i ludzi oraz swiat niematerialny dla ciebie takie slubowanie to uwiązanie a dla mnie zupełnie cos innego otwarte wrota do miejsc gdzie nie dociera zaden człowiek z własnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ci pokazuje? coś dobrego? sa to dobre obietnice??? Wierzysz ze są prawdą??? skoro w nim nie ma prawdy!!! zero prawdy czysta mistyfikacja, zeby okraśc cie z duszy J 8:44 Bw "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa." po to przyszedł Bóg na swiat 1J 3:8 Bw "Kto popełnia grzech, z diabła jest, gdyż diabeł od początku grzeszy. A Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie. (9) Kto z Boga się narodził, grzechu nie popełnia, gdyż posiew Boży jest w nim, i nie może grzeszyć, gdyż z Boga się narodził. (10) Po tym poznaje się dzieci Boże i dzieci diabelskie. Kto nie postępuje sprawiedliwie, nie jest z Boga, jak też ten, kto nie miłuje brata swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:08 [zgłoś do usunięcia]ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa ale mi bóg do niczego nie jest potrzebny zrozumcie jestem okultystką ,ezoteryczką uprawiasz czarna magie :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×