Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

Gość o mój ty boze
one chyba zarzywaja narkotyki , bo nikt o zdrowych zmysłach tak sie nie zachowuje . dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
WIESZ GDZIE JA MAM TE TWOJE MODŁY W CZTERECH LITERACH CZEKAJ NA EFEKTY MOICH PRZEKLEŃSTW BO NIE WRÓZE TOBIE ZA DOBRZE ROZKŁADAŁAM WAM TAROTA PODCZAS WASZYCH WYPOWIEDZI PRZEZ TRZY DNI OZNACZA TO MNIEJ WIECEJ TO SAMO JAKBYS MIAŁA OSOBISTY KONTAKT Z EZOTERYKĄ ORAZ OKULTYZMEM ,JAK MASZ TROCHE OLEJU W GŁOWIE WIESZ JAKIE TO JEST DLA CIEBIE NIEBEZPIECZNE JA JESTEM TUTAJ CZESTO TYLKO TY O TYM NIE WESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Ty myslisz janiu ze to jedna osoba , raczej nie. licencja na zdrowiu radziła sie panienek jak usunąć dziecku wszy i odparzenia na dupie , jest ono płci meskiej, jak mozna doprowadzic dziecko do tego stanu. Ta dziewczynka tej drugiej osoby do końca zycia bedzie kaleką Ty wiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
o mój ty boze dobranoc są ludzie którzy widzą marazm zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg mówi o swoich dzieciach: 1J 4:4 Bw "Wy z Boga jesteście, dzieci, i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie." !!!! Chwała Ci Panie, ze Ty ZWYCIEŻYŁEŚ śmierć i tego na którego wyrok już zapadł a końcem jego śmierć Mt 25:41 Bw "Wtedy powie i tym po lewicy: Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany diabłu i jego aniołom." Wyrok już zapadł- ale ty jeszcze masz szansę iść za Bogiem i być zwycięzcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kazdą matkę , która ma syna będziesz podejrzewać m,ze jest mna ?:) to jesteś jeszcze gorsza niz jaśka - zafiksowana na punkcie kameli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
STAWIAM IM ZAWSZE TAROTA W FORMIE ODBIJANIA CAŁEJ ZŁEJ ENERGI DO ICH ZYCIA ALE NASTEPNYM RAZEM ZAPYTAM O ICH PRZESZŁOŚĆ I ZYCIE CODZIENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J 10:29 Bw "Ojciec mój, który mi je dał, jest większy nad wszystkich i nikt nie może wydrzeć ich z ręki Ojca." :) wiesz co to oznacza???? :) 1J 4:4 Bw "Wy z Boga jesteście, dzieci, i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie." jeśli masz oczy i uszy to patrz i słuchaj!!!! Ap 2:11 Bw "Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzca nie dozna szkody od drugiej śmierci." Ap 3:5 Bw "Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie naprawdę siewydaje ,ze wchodząc w kontakty z okultyzmem - robisz to za " darmo " ? że w końcu nie dostaniesz rachunku do zaplaty ? wydaje ci siez,e to zabawa ? że moce , ktore za tym stoja - chcą twojego dobra ? one juz sa wygrane - należysz do nich - alee napewno nie w takim sensie o jaki mmyślisz i nie w taki sposób o jakim marzysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycofaj sie z tego - puki jeszcze czas proś Boga ,zęby uwolnilk cię z sidel diabla - bo nie mnie ale sobie robisz krzywdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
DLA MNIE TO WY JESTESCIE PSYCHICZNIE CHORE NIE INTERESUJE MNIE WASZ BÓG JA ODDAŁAM SWOJĄ DUSZE W ZAMIAN ZA....... I TU NIE WASZ INTERES MNIE NIE INTERESUJĄ OBCE MATKI BEZPOSREDNIO DOTYKAM OSÓB KTÓRE CZYNIĄ INNYM WODE Z MÓZGU TAK JAK WY DWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro wiesz ,zę istnieje szatan i wierzysz mu - to durna byś byla zaprzeczajać isnieniu Boga przecież moce diabelskie nie wziwely siezniką , prawda ? a skoro jest diabel - to musi być i Bóg . zresztą gdyby Boga nie bylo - już byś nie żyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My należymy do Jezusa J 10:29 Bw "Ojciec mój, który mi je dał, jest większy nad wszystkich i nikt nie może wydrzeć ich z ręki Ojca." wiesz co oznacza słowo: NIKT Rz 8:38 Bw "(37) Ale w tym wszystkim zwyciężamy przez tego, który nas umiłował. Albowiem jestem tego pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani potęgi niebieskie, ani teraźniejszość, ani przyszłość, ani moce, (39) ani wysokość, ani głębokość, ani żadne inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Bożej, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym. ani żadne inne stworzenie, ani żadne moce, ani żadne twoje czary mary... NIC NIE WYRWIE NAS DZIECI BOŻYCH Z JEGO RĘKI 1J 5:18 Bw "Wiemy, że żaden z tych, którzy się z Boga narodzili, nie grzeszy, ale że Ten, który z Boga został zrodzony, strzeże go i zły nie może go tknąć. (19) My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem. (20) Wiemy też, że Syn Boży przyszedł i dał nam rozum, abyśmy poznali tego, który jest prawdziwy. My jesteśmy w tym, który jest prawdziwy, w Synu jego, Jezusie Chrystusie. On jest tym prawdziwym Bogiem i życiem wiecznym. (21) Dzieci, wystrzegajcie się fałszywych bogów. i zły nie może nas tknąć!!!! przyjdz do Jezusa On jest większy niż ten któremu służysz a którego końcem jest unicestwienie. Jezus obdaruje Cię życiem wiecznym i obfitością :) prawdziwym życiem i prawdziwą radością :) J 10:10 Bw "9) Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie. Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zarzynać i wytracać. Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały. (11) Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce. (12) Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owce i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza, (13) ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. (14) Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają. ten któremu służysz kradnie zażyna wytraca- ciebie również to czeka. Przyjdz do Jezusa a uratujesz swoją wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
MAM TO CO CHCIAŁAM JESTEM ZWIAZANA KORZENIAMI Z OKULTYZMEM MAM TO WE KRWI MOJA BABKA BYŁA ZNANĄ '' SZEPTUCHĄ '' JAK ROZUMIESZ TO SŁOWO JA MAM ICH GENY I TO JEST MOJE ZYCIE TAKA SIE URODZIŁAM I TAKĄ MAM KREW TO TAK JAK JA BYM TOBIE TERAZ POWIEDZIAŁA ZOSTAW BOGA [mnie nie interesuje w kogo ty sobie wierzysz] ROZUMIESZ O CZYM DO MNIE MÓWISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiekszym osiagnieciem sztana jest to ,zę wmówil ludziom ,ze go nie ma - albo jeśli jest - to tylko w takim rozrywkowym wydaniu . a on dziewczyno nie jest rozrywkowy - nawet teraz patrzy co sie tu dzieje i wcale mus ise nie podoba to co mówimy o Bogu - ale to Jezus żyje !!! Jezus jest panem świata ! i nie ma innej mocy , która jest wieksza niz ON !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ty wybierasz swoją wieczność. Mozesz spędzić ją znacznie lepiej niż spędzisz gdy nie uwolnisz sie z tych słodkich sideł ( teraz słodkich, ale zobaczysz jak to bedzie gdy ujrzysz calą prawdę- a nie te kłamstwa które szepcza ci do ucha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
BÓG MOZE BYC MOZE BYC ICH NAWET TRZECH ALE JA TYCH DRZWI NIE OTWIERAM BO MNIE ONE NIE INTERESUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus moze zlamać wszelkie przekleństwo - wszelkie zwiazanie - to On wypuszcza wiezniówn a wolnośc , przecina peta szatąńskie . diabel naobiecuje ci co chcesz - obieca co chcesz -ale czy widzialaś ,zęby kiedyś wywiaza sieze swoiich obietnic ? nie . bo jest ojcem klamstwa i wszystko co sie dzieje zlego - on macza w tym palce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś kiedyś była w tarapatach i gdy będzie ci się wydawało ze już nic cię nie wyratuje ze złej sytuacji - wołaj o pomoc Jezusa- Jego Imię ma większą moc- On będzie ci w stanie pomóc gdy wszystko zawiedzie- pamiętaj o tym!!!! Wtedy pokaze Ci KIM jest!!!! JEZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą - że tęż sie nie boisz dziewczyno . strasznie cie musioal naklamać , zmaanipulować - strasznie - a jak piszesz ,zę jestęście w tym od pokoleń ... Twoja mam żyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
I TU SIE MYLICIE SZATAN ISTNIEJE LUDZIE POGUBILI SIĘ NA WŁASNE ZYCZENIE JA WIEM CO Z NIM ROBIE I W JAKIEJ INTENCJI KIEDYS JUZ TOBIE PISAŁM ZPOTKAMY SIE PO DRUGIEJ STRONIE ZYCIA TWARZĄ W TWARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt lepiej od nas nie wie ,ze szatan istnieje - tobie tylko wmówil ,ze jest fajnitmki ,zabawowym gościem - a tak naprawdę nieanawiadzi każdego , kto wyszedl z Bozęj eki ciebie tęż tylko jeszcze sie o tym nie przekonalaś . podejrzewam ,zę życie w waszej rodzinei obfitowalo w rozne wypadki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł zwiazuje całe pokolenia Jezus moze to przerwać i uwolnić, ale bez woli człowieka nic się nie zmieni. Ratuj swoją duszę dziewczyno- tylko teraz wydaje ci sie to takie pozornie bezpieczne. Kiedyś staniesz przed prawdą i uwierz- nie będzie ci się ona podobać. twój pan jest mistrzem kłamstwa i mistyfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś tylko marionetką , która ma cos czego n pragnie - twojej duszy - chce cie wykorzystać a póżniej ograbi cie z tego co masz najcenniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
WSZYSCY MOI BLISCY ZYJĄ I NIGDY NIKT Z TEGO POWODU NIE MIAŁ KŁOPOTÓW , ZADNEJ BIEDY ,ZADNYCH CIĘZKICH CHORÓB BABKA JUZ NIE ZYJE ZMARŁA W WIEKU 96 LAT WE SNIE NIE CHORUJAC NIE MAM CZEGO SIE OBAWIAC PONIEWAZ DZIEDZICZE KREW ,JESTEM TAKA SAMA JAK ONA , TEN SAM CHARAKTER ALE POWIEM WAM JEDNO JA NIGDY NIE ZACZYNAM W OSOBE NIEWINNĄ ZAWSZE DOSTAJE TEN BODZIEC W PODSWIADOMOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dobrze wiemy ze istnieje- ale istnieje też TEN który jest Zwycięzcą :) Tata- nasz Bóg i Ojciec. Rozwiazuje, uwalnia, uszczęsliwia i daje pełnię obfitości. Jeśli chcesz- spróbuj- to jeszcze jest dla Ciebie- zapragnij i przyjdz- mówi Bóg a pokażę ci to czego twoje oczy jeszcze nie widziały- zadziwię cię i będę przy tobie- całe twoje zycie wypełnione będzie swiatlem bo Ja będę w tobie- mówi Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostajesz bodziec w podświadomosci - bo diabel wie kogo sie obawiać . on doskonale zna Biblię - wie kto jest naprawdę wierżacy i tych sieboi a kogo sie boi tego che zamordować , by mu nie szkodzl . a ty wierzysz w obietnice bez pokrycia ,zę on ci to wynagroszi . jak czym naprawde wierzysz ,zę da ci cos w zamian - coś co nie zamieni siew nic nie warty śmieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×