Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

skoro to takie otwarte wrota- i jesteś wolna - odejdź pokaż nam i sobie ,ze mozesz wszystko odejdź - na próbę . a poźniej nam naoisz jak bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam ponownie: 23:01 [zgłoś do usunięcia] Kamelia chcesz w tym tkwić z własnej woli??? chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwarte wrota do miejsc gdzie nie dociera zaden człowiek z własnej woli-------------------------no wlaśnie - z wlasnej woli . to Bóg daje wolnośc - mozęsz go kochać albo nie . jak zwiazesz sie z diablem - nie masz wolności - jesteś niewolnikiem - nie mozesz odejść ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odejdź - na próbę . a poźniej nam naoisz jak bylo . usuń te obrączki i zobacz czy mozesz być wolna, zrób to sama, masz wolna wolę...jesteś panią swojego życia??? Pokaż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
powtarzam ja nigdy nie byłam wierzaca mnie diabeł nie miał komu zabierac ja mam takie geny ,wychowałam sie w takiej rodzinie gdzie babka gotowała mazidła w kotle na rózne dolegliwosci dla ludzi to była dobra kobieta ,moje zycie wyglada niczym film kazdy odcinek ustawiony odgórnie , matko trudno mi wam to tłumaczyc wiecie co to jest OOBE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro istnieje diabel - musi być też Bóg - przecież to chyba logiczne ? Bóg sworzyl czlowieka - ale stworzyl tez - -po komplikacjach - diabla . jesteś bozym stworzeniem - czy tego chcesz czy nie - diabel to wie - i cieszy siez,e myślisz tak jak myślisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Kamelio ale po co ja mam rezygnowac ze swojego zycia ja taka jestem z tym mi dobrze mam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiemy- jesteś sterowana i zaprogramowana, nie masz wolnej woli, bo słuzysz swojemu panu który chce cię zniszczyc i wmówilł ci ze od zawsze należałas do niego, co jest nie prawdą. Wmówił ci ze nie masz juz wyjścia bo tak jesteś zaprogramowana i masz robić to co on chce byś robiła. Robi to z nienawisci, mylę się ? Ninawisci do innych , ale też do ciebie. Uwolnij się, masz jeszcze czas. Dziś Bóg posyła ratunek dla twojego zycia, zastanów się i spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz życia wiecznego i Ducha Bożego w sobie. Nie masz już swojej wolności bo jesteś sterowana. Nic nie masz i to co myślisz ze masz też już jest stracone, to tylko kwestia twoich dni na ziemi. Uciekaj od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak dzialaja wszystkie nalogi - podobnie jak ich ojcie diabel . na początku wszytko ok , pozniej coraz wieksze wymagania , coraz wieksze dawki - wyniszczenie - śmierć . nie ty pierwsza nie ostatnia popadlaś w ten syf - ale masz szansę . masz Boga , który tylko czeka ,zeby ci pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj od tego odejść i napisz jak było. Masz odwagę? Jeśli będzie źle- skontaktuj sie z nami. Bóg na ciebie czeka, ma do zaoferowania duzo więcej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
mam wszystko w moim przypadku mozna powiedziec ..pomyslisz i masz.. nie da sie zmienic genów ,teraz wasze dzieci są chowane w swiecie ZŚ i za chwile dorosną i znajdzie sie ktos taki jak wy i powie odejdzcie od tego to sekta chodz do SJ i co wy na to? nie mozna człowieka zmieniac na siłe skoro czuje sie dobrze w zgodzie ze swoim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ,ze ja zawsze mogę odejść -a ty nie . i tu jest cala róznica a sumienie tu nie ma nic do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie jest sprawa genów - w końcu nie jesteś dzieckiem Roosmery :) to tylko klamstwo diabla majace cietrzymać w miejscu przy nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma dla mnie znaczenia w jakim kosciele ea moje dzieci - wązne żeby wierzyly w Boga , który poslal Jezusa .reszta jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
I jeszcze jedno ja nie traktuje diabła jako pan bo padło tutaj takie słowo on dla mnie jest jak mąż , chodziłam na hipnoze zeby zbadac swoja przeszłość , nie wiem w co wy wierzycie ale istnieje reinkarnacja, ostatni raz na ziemi odrodziłam sie w XVIIww anglii i teraz w tym wcielniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak on nazywa ciebie ? i jak będzie nazywal cie pożniej ? on też uważa ,zę jestęś jego partnerką - zę jestęś mu równa ? dizewczyno - w co ty sie pakujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
ja nie neguje istnienia boga on jest dla tych którzy w niego wierzą ale dla pozostałych po drugiej stronie jest wiele innych dróg do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ja nie traktuje diabła jako pan bo padło tutaj takie słowo on dla mnie jest jak mąż , chodziłam na hipnoze zeby zbadac swoja przeszłość , nie wiem w co wy wierzycie ale istnieje reinkarnacja, ostatni raz na ziemi odrodziłam sie w XVIIww anglii i teraz w tym wcielniu piszesz straszne rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro jest reinkarnacja - to czemu tweoja babcia jest " szćzęsliwym bytem " a nie odrodzila sie np . jako twoja sąsaidka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - jest wiel dróg do wyboru - zastanowilas sie gdzie one sie koncżą ? masz na ich temeat jakieś wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
powtarza mi słowa gdy uciekam mu myslami słysze to wyraznie jak szepty do ucha ...ślub kochanie... ...razem.. ...jestem Twój... czuje jego dotyk , nie wolno mi niec meżczyzny ziemskiego choc jestem fajna dupa ,kazdy kto próbuje zblizyc sie do mnie jest przeganiany w sposób makabryczny , wypadki, nagłe smierci ich bliskich , bardzo czesto te osoby kaleczą prawą dłoń , jest mnóstwo takich przykładów jak ich ode mnie zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarza mi słowa gdy uciekam mu myslami słysze to wyraznie jak szepty do ucha ...ślub kochanie... ...razem.. ...jestem Twój... czuje jego dotyk , nie wolno mi niec meżczyzny ziemskiego choc jestem fajna d**a ,kazdy kto próbuje zblizyc sie do mnie jest przeganiany w sposób makabryczny , wypadki, nagłe smierci ich bliskich , bardzo czesto te osoby kaleczą prawą dłoń , jest mnóstwo takich przykładów jak ich ode mnie zabiera zginiesz :( nawróć się jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
dusza sama wybiera czas i miejsce na reinkarnacje ja mam swój dom w zaswiatach i nie byłam potrzebna tutaj przez ten czas 300lat ,teraz nastał czas apokalipsy i to ze musiałam odrodzic sie ma z tym zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×