Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

rozumiem ,zę caly twj dorobek - to że sieza lucyfera wydalaś ? no to kariery wielkiej nie zrobilaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też obserwuje..ciekawe .pod jakim względem? ...ja z kolei jestem bardzo kobieca:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, żono Lucyfera, że złoty to ciota czy inne indywiduum. Na pewno nie jest to mężczyzna w naturalnym sensie! To dlatego tak go nienawidzę, bo nie wiem, co to jest. Ale on lubi jeść czosnek, a szatan boi się czosnku. Boi się wody święconej, czosnku, Różańca... A ciekawe, jak kamelia chroni się przed szatanem. Z tego co wiem czosnku unika ze względu na smród, Różańcem gardzi... Może wodą święconą się naciera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój ty boze
21:09 [zgłoś do usunięcia] Kamelia zapomniałam dopisać, ze tak mówi moj mąż oczywiscie Zaprawdę zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem lecz przeszedł z śmierci do żywota" ...powiedział Jezus. Jan. 5.24 21:10 [zgłoś do usunięcia] licencja a jaśkę też obserwujesz ? to cieklawy przypadek - chlopobab 21:10 [zgłoś do usunięcia] Kamelia licencja Zaprawdę zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem lecz przeszedł z śmierci do żywota" ...powiedział Jezus. Jan. 5.24 o mój ty Boże -one powoluja sie na woje imie Boże - stwórco ! one szydza z Ciebie Wszechmocny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zaczneisz wzywać imienia Boga nadaremno - poczytaj troszke :) nic ci sie nie stanie jak pomyślisz chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Boga szydzą ci którzy szydzą z Jego dzieci. Mt 25:40 Bw "A król, odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
a co nie domysliłas sie ze to ja cie gnebie i tobie podobne cioty wierz w co chcesz , ja zyje tak jak zyje i krzywdy sobie tym nie robie ale jak mnie ktos denerwuje swoja głupotą tak ty licencjo odprawiam rytuał wy robicie swoje cyrki ja swoje i nic ci do tego , jak kogoś przeklne to raz na zawsze dotyczy to tez twojej kolezaneczki z sekty pozdrawiam cie janiu bo ty w przeciwieństwie do tego bydła jesteś normalna LICENCJO ŚMIEJ SIE SMIEJ A JA I TAK WIEM JAKIE PRAKTYKI USKUTECZNIAM NA TOBIE ZOBACZ ILE ZROBIŁAS LITERÓWEK JAK PISŁAS w topiku kamelii TERAZ....A JEDNA ....DIBŁEM ITD. RĄCZKA JEDNAK DRŻY , TELEPATIA JEST TOBIE OBCE TO SŁOWO JA WIEM O TOBIE WSZYSTKO , TY O MNIE ..... ODRÓB ZADANIE TO SIE DOWIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dorabiaj krzywej filozofii smarku :) bledy robila m, trobie i będę robić :) a ty sie dobrzez zastanów w co brniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój ty boze
Kamelio szydzisz z dzieci stwórcy ! ty własnie szydzisz ! ile mam lat moje oczy takiego czegos jeszcze nie widziały ! Boże pomóz zagubionej Kamelii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój ty boze
to ja nie wiem nic o Bogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
LICENCJA JA WIEM Z KIM ZAWARŁAM PAKT I PO CO I NIC TOBIE SZAREJ MYSZY DO TEGO ....NIE DORASTASZ MI DO PIĘT WIESZ DLACZEGO ? BO BOISZ SIE TEGO Z CZYM JA OBCUJE NA CO DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
NIE BOJE SIE BO ZAWARŁAM PAKT A TAKIM JAK TY NAWET O TYM MYSLEĆ NIE WOLNO POSTAWIŁAM NA SZLE DUSZE I ZYJE ROBIAC TO CO ROBIE I NIE MA OSOBY PRZEKLETEJ PRZEZE MNIE KTÓREJ BY SIE UDAŁO UWOLNIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
MAM 34 ZAPEWNE JESTEM STARSZA OD CIEBIE ..ZŁOTE DZIECKO.. MÓWI TOBIE COS TEN TERMIN , NIE SADZE BO TY TYLKO POTRAFISZ WZYWAC IMIE BOSKIE NADAREMNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
A JAK NADAL MASZ ZAMIAR MNIE OBRAZAC POCZYTAJ SOBIE O VOO DOO I INNYCH RYTUAŁACH I ZAMIAST MODLIC SIE UZYWAJ CZASEM MÓZGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
TAK SZCZEKAŁAS MNIE OD SMARKA WYZYWAŁAS I TRZYMASZ GĘBE CICHO A JEDNAK COS DOCIERA DO TWOJEGO MAŁEGO ROZUMU CAŁY DZIEN CIE DZISIAJ DUSIŁAM POD RÓZNYMI NICKAMI I W KOŃCU WYDUSIŁAM Z CIEBIE TO O CO MI CHODZIŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu030tf
u mnie na studiach jest jedna taka...i powiem wam że już jej nie lubie głupia menda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
TY MODLISZ SIE LICENCJO DO SWOJEGO JEZUSA A JA BAWIE SIE Z SZATANEM W JEGO GIERKI... CO KOMU DZISIAJ ZROBIMY I ZA CO... A TY JESTES NO.1 NA LISCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
DOKSZTAŁC SIE TŁUKU LICENCJO W TEJ MATERII I MOZE WTEDY NABIERZESZ ODWAGI ZE MNA POROZMAWIAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Zleciało sie bydło z topu Kamelii i uciekło TAK SZYBKO JAK PRZYSZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój ty boze
jestem przerazona zachowaniem i rozmowa Kamelii , ta kobieta jest oblakana , nie potrafi rozmawiac , odpowiadac na pytania . Licencja zas zwiala jak tchórz ! Jstem pzrerazona , ze nazywaja sie dziecmi Bozymi ! stwórco przebacz im !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sory .ze na mnie czekalaś - ale czytalm z synem Biblie isie modliliśmy - za ciebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA LUCYFERAaaaaaaaa
Ciebie Pokutnico Janiu naprawde lubie nie wiem dlaczego ale podswiadomośc mi mówi ze jestes w porządku , podejrzewam ze te sekciary poleciały sie czosnkiem nacierać od góry do dołu sekty nie maja wody swieconej chyba ze szczyny pastora za to służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×