Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

Gość jbvseuvb
witam, ostatnio zaciekawił mnie temat zielonoświątkowców, i zastanawiam się nad tym czy ja, jako katoliczka, mogłabym tak z ciekawości uczestniczyć w ich nabożeństwie, jak powinnam się zachowywać i w ogóle, nawet znalazłam zbór niedaleko siebie...mógłby mi ktoś poradzić coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvseuvb
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnormalniej w swiecie mozesz tam przyjsc. nikt Cie nie wygoni. najprawdopodobniej przy wejsciu ktos poda Ci reke i Cie przywita. po nabozenstwie bedziesz mogla zostac i porozmawiac bardziej na luzie z tymi ludzmi co wiecej bardzo mozliwe jest za sami do Ciebie zagadaja. przyjdz tak do 5 min przed zebys nie musiala czekac. ubierz sie normalnie jak do pracy. niektore rzeczy moga Cie zdziwic bo to jest troche inna kultura chrzescijanstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjb
co tam zadziwia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. forma uwielbienia jest calkiem inna niz w Kosciele Katolickim, ludzie modla sie swoimi slowami a nie wyklepanymi na pamiec regulkami i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu77
Sekta to firma firma to sekta . Lubisz jak twoj szef cie oklamuje ?=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w rodzinie tak zwanych "zielonych" masakra ,agresywni w nawracaniu,potępiający innych posługują się przy tym urywkami z Biblii ale nie widzą siebie i tego co robią ,z rodziną właściwie nie utrzymują kontaktów, bo tak mówi Biblia imieniny be ,święta be,tv be,książki w większości be,tańce be,wycieczki szkolne raczej nie,kino też nie tylko straszą Bogiem i cytatami z Biblii oczywiście jak im to pasuje,to są chorzy ludzie niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to inna wersja protestantyzmu na ktura katolik nie może chodzić trzeba sie dokształcić i bronic wiary polecam książkę w obronie wiary Włodzimierz Bednarski W Obronie Wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie , moja mama zostala zielonymswiadkiem. to jest makabra piora ludziom muzgi tak , ze nie istnieje ju nic tylko czarna ksiega. gadaja jezykami aniolow, maja dar prorokowania i uzdrawiaja w duchu sietym. poprostu oszolomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario
Dnia 3.10.2010 o 18:17, Oblubienica napisał:

Nie je mięsa, tylko np. kurczaka. Po co to?

A kurczako to roślina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×