Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość podczytujacaaaa
nie jestem ta kobieta w 18 tyg ciazy zaznacze ale jakos mnie nie przekonuja twe opowiastki prinzzesko27 moze jak ty nieplodna jestes to inaczej cie gin traktuje ale poczytalam troche w google i rzeczywiscie w DE,nie podtrzymuja ciazy do 12 tyg to juz powinnas niby tam mieszkajac wiedziec! wpisalam tez Hannover kliinki i sa tam kliniki tez leczace nieplodnosc dziwne ze jezdzisz az tyle km gdzies indziej ale to w sumie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do postu powyzej... a powiedz mi jedno ty idziesz do pierwszego lepszego ginekologa rozumiem niewazne ile bierze jakim jest czlowiekiem tak super! Pozwol kobiecie po przejsciach samej wybrac lekarza i klinike, nie zagladaj jej w majtki do lozka i do portfela bo to zenujace.Do reszty jesli wasze ciaze sa zdrowe i same sie utrzymuja super mieszkajcie sobie w uk w de i robcie co chcecie! nie kazcie nam stosowac zasad innych krajow my zyjemy tu wy gdzie indziej ok wasz i nasz wybor ale po co tyle jadu ??? niech kazdy trzyma w rekach swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
nie mniej jadu wylewa sie z twojego posta eterno nigdzie jej nie zagladam nie obchodzi mnie to ale skoro kobieta niby mieszka w de to powinna wiedziec ze do 12 tyg nie podtrzymuje sie tam ciazy to publiczne forum nie uzylam obrazliwych slow napisalam a mialam takie prawo co mysle tak trudno ci to zroumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie opowiastki? po drugie..cos ty sie uczepilas tego Hannoveru...? ja nie mam ochoty sie z toba tu przekomarzac... co mnie obchodzi co ty wyczytac w google? moja lekarka jest inna i to sie liczy- a co w reszta lekarzy robi jest mir egal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
ponadti wpisz sobie w wujaszka google jaka jest odleglosc miedzy Hannoverem i Dortmundem a wtedy pisz mi o tym do jakiego gina chodze nie nie chodze do pierwszego lepszego ale nie jade do Warszawy z Bialegostoku dla przykladu by wybrac sie tam do gina bo mniej wiecej takie sa odleglosci miedzy tymi miastami w Hannoverze tez sa kliniki leczace nieplodnosc poza tym teraz zrozumialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja niby powinnam iwdziec? mnie nie interesuje to co jest w necie tylko to jakiego ja mam ginka... i jedyna ktoa tu na kogos napada jestes ty...mozna swoje zdanie wyrazic w delikatniejszy sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
bede wyrazac swoje zdanie w taki sposob w jaki ja uznam to za sluszne nie obrazam cie pisze co mysle w DE jest takie PRAWO co mnie obchodzi twoj gin mowa byla o tym ze twierdzilas wczesniej ze sie PODTRZYMUJE CIAZE W NIEMCZECH a okazuje sie ze do 12 tyg nie masz problem ze zrozumieniem slowa pisanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
a moze swoje uwagi na temat tego co mam czytac lub nie na publicznym forum zachowaj dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie problem z czytaniem pisanego masz ty...bo ja nie mieszkam w Hannoverze a w Dortmundzie mam jedynie klinike nieplodnosci w ktorej bedziemy podchodzic do Icsi. Nie chce sie z toba tu przekomarzac bo nie o to tu chodzi. Mnie interesuje to z czym ja mam doczynienia i nawet jesli masz troche racji nie chce mi sie z toba o to klocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie problem z czytaniem pisanego masz ty...bo ja nie mieszkam w Hannoverze a w Dortmundzie mam jedynie klinike nieplodnosci w ktorej bedziemy podchodzic do Icsi. Nie chce sie z toba tu przekomarzac bo nie o to tu chodzi. Mnie interesuje to z czym ja mam doczynienia i nawet jesli masz troche racji nie chce mi sie z toba o to klocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
ok ale mieszkajac w de pwoinnas wiedziec ze ciazy do 12 tyg tam sie nie podtrzymuje tym bardziej ze mialas 4 poronienia dziwne to ale niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
w sumie w twojej sytuacji to nawet dobrze ze tam mieszkasz bo in vitro po 3 poronieniu masz za darmo w PL bys musiala na jedno podejscie 4 tys eu wywalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samoloty nie lataja??? w kwestii odleglosci :O Wyobraz sobie ze podtrzymuja ciaze w de mam tam znajoma poronila 3 razy w tym dwa razy dosc pozno bo w 22 i 26 tygodniu ma coreczke z pierwszej ciazy i z ostatniej ktora byla podtrzymywana wiec moze sformuluj odpowiedz inaczej nie podtrzymuje sie ciazy w panstwowych klinikach bo w prywatnych to lezy w kjwestii lekarza prowadzacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jadu nie byl on skierowany wylacznie w twoja strone chyba ze wszystkie pomaranczowe posty sa twoje.Jeden z pierwszych byl dosc okrutny i do niego sie odnioslam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
nie nie lataja bo odleglosc to okolo 200 km (troche wiecej) na taka odleglosc samolot nie lata widac mialas problem w szkole z naukami scislymi stawiam ze z matematyka na bank ale to akurat malo wazne w tej chwil to nie ja mialam cos formuowac ale sznowna prinzzeska powinna to zaznaczyc anie twierdzic ze w NIEMCZECH SIE CIAZE PODTRZYMUJE skoro TAK NIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
12:57 [zgłoś do usunięcia] eterno Do postu powyzej... moj post byl powyzej wiec zdecyduj sie w koncu do kogo piszesz to co mialam do powiedzenia powiedzialam ide stad bo jestem w 7tyg ciazy i nie wolno mi sie denerwowac jakimis glupotami aha jestem w pierwszych tygodniach ciazy wiec wybacz ale nie tkwie cale czas na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sie puknij w leb... Cos ty sie uczepila Dortmundu i Hannoveru? Ja nie mam nic wspolnego z Hannoverem,oprocz tego ze latam z tego lotniska... Ja sie nie wypowiadam na temat tego co jest w Niemczech bo mnie to nie interesuje, tylko to co dotyczy mnie osobiscie. Ja 3 poronienia mialam w Pl jesli chcesz wiedziec.. Dopiero moja obecna ginka zaczela mi robic badania i przekierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci...dlatego moj drugi drugi lekarz jest w Dortmundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza czes byla do postu powyzej :o potem dopisalam dla reszty czytaj ze zrozumieniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaa
ja ciebie nie obrazam i wypraszam sobie zebys sie do mnie tak zwracala ponadto kolo Dortmundu a to tez powinnas wiedziec jest : holzwickede o ile w ogole wiesz co to jest:D moim zdaniem klamiesz i placzesz sie w zeznaniach coraz bardziej ale to juz ie moj problem ide stad pisz sobie dalej co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny luzik nie przejmujcie się :) komuś hormonki buzują i musi się kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie bylam taka czepliwa w ciazy:( zadnej z trzech :) czesc Katie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bylam pamietam bylam ostoja spokoju naprawde ale w tej ostatniej bylam ciagle zmeczona i pewnie sie czepialam moich chlopcow balaganiarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co tobie chodzi...i nibo dlaczego mam klamac? Z jakiej kwesti? Jestesmy tu anonimowo dlaczego mam klamac? Ja ich wei wo Holzwickede ist, das liegt bei Unna bzw in der Nhe von Dortmund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×