Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość taka mala uwaga....
Jak napiszesz ze masz dwójke dzieci to narusza ich prywatnosc?:D Kobieto litosci.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno nie dyskutuj z nimi bo to nie ma sensu. Jak my się nakręcamy to one jeszcze bardziej. Tak już mają trolle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
Nie nie musisz,ale w stopie masz poroniony plod,zamiast swoich zywych dzieci.Mnie to dziwi tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ide sobie kawę zrobić :) masz ochotę?? Nie chce się chwalić ale robię pyszneeee kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
I tekst w stopce,ciekawe jakby sie czuly Twoje dzieci,gdyby mogly przeczytac to zdanie....Smutne nowy chlop to dzieci z innym juz nie takie wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmkatie..popiszmy mioze o czyms przyjemnym... ta dyskusja jest katastroficzna... martwie sie bo M ma jutro operacje na nerwu... zeby tylko sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz beznadziejna jestem :( ale to moje zycie i moje wybory a od moich dzieci wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze jakie SZUJE są na kafe!!! pomarańczo zajmij sie własnym życiem! od Eterno sie ODWAL!!!!!!!!! gówno wiesz o jej życiu i widać gówno przeszłaś!! idż umoralniać nastolatki w ciąży. Nie nas. WON STĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katie,Eterno,Prinzeska cześć :) nie mogłam przejść obojętnie obok tego prostactwa co tu głupoty wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska o której ma operację? Nie martw się na pewno będzie dobrze :) przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa 👄 :D co za wejście :D ja już wcześniej napisałam że to są prymitywy i tyle. Tylko żeby komuś szpilkę wbić w serce to całe ich życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem,że takie gady chodzą po ziemi :o Katie ja sie pisze na kawke:) dawaj :) chyba wróce na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia szaleje .. monia a masz gadu gadu? wiecie jak mnie brzuch boli...ginka mowi ze to to przez to ze mam taka owulke bo widac jajjeczka wariuja... wiecie jakka jestem szczesliwa ze moge planowac slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa wróć wróć :D bedziesz nas tu bronić :D kawka dla Ciebie z pyszną pianką i posypką czekoladową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska :) będziesz piękną panną młodą :) wybrałaś już suknię? Piękne były te co mi pokazałaś :) co do owulacji no pewnie przez nią ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam i nie bede miala.Jest miejsce dla zywych i dla umarlych. i nie bardzo mam ochote na komentarze w takim stylu jaki soba reprezentujesz ooo masz dwoje to po co ci trzecie odpowiadam nie two zasrany interes nie ty je utrzymujesz i nie ty przezywasz za mnie moje zycie zajmij sie soba czlowieku bez wlasnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...pier........sie...bo teraz to juz moje nery tez puszczaja... tak...jajniki pracuja na wysokich obrotach i po zastrzyku bedzie jeszcze bardziej... mamy w planie paszna kolacje..lososia w ziolach z ryzem a potem kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
jestes na publicznym forum pizdko,wiec licz sie ze jezeli cos plodzisz na temat wlasnego zasranego zywota,to zostanie to podsumowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
pierdol sie ty tylko bardziej skutecznie,bo jak na razie choojowo ci to wychodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
to zacznij sie pierdolic bo inaczej drugi zlamas nie zobaczy dziaciaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
zdecyduj sie bo ty sie nie pierdolisz :classic_cool:,ty odstawiasz kurwa"staranka":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaz mi gdzie odstawiam staranka??? tu sie mylisz tepoto nie staram sie i nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
frajer poszuka takiej co zaplodni do tego bez bagazu z dwojka nie swoich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×