Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Dziewczyny świece,poduszki,nogi na ściane nie są złe wiem coś o tym też tak robiłam z Adusią no i udało się. Gorąco trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................2..........zaczynam styczeń lub kwiecień aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............15.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) U mnie dziś piekne słoneczko , oby zagościło ono w sercach każdej z Was ,życze wam tego z całego serca... Uda sie Kochane, prędzej czy później, ale się uda.... U mnie sie udało wtedy kiedy o tym nie myślałam ;) Pozdrawiam Was wszystkie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćufka..
Witam was. Wczoraj zrobiłam test - jedna kreska. A dzisiaj boli strasznie - @ .. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinko 👄 spojrzałam w tabelkę a u Ciebie już 15 tydzień :) ale to leci :) u mnie słoneczka brak brrr zimno jest. Myślenie obsesyjne o ciaży jest najgorsze bo wtedy się nie udaje także trzeba zająć myśli czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek prinzesska 👄 tylko nie połamcie się w czasie tych wygibasów :D trzymam za Was kochane mooooooocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćufka..słonko nie załamuj się. ja mam dzis 2 dzień z @ a bardzo bym chciała żeby jej nie było. No cóż musimy uzbroic się w cierpliwość i walczyć bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..cufka..witaj kochana...nieprzejmua sie ja tez dostane za 2 tyg... Katie...nie nie polamiemy sie...haha teraz bedzie mi sie czas dluzyl do daty @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohane kochane :) my mamy juz wysprzatene nasze M4 :) obiadek juz zjedzony :) teraz chwila relaksu :) w najblizsze dni bede miala baaaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo roboty papierkowej i nie tylko do pracy byc moze bede miala nadgodziny w pracy wiec glowe bede miala zajeta i nie bede tak czesto myslala przyjdzie czy nie przyjdzie :) a wczesniej czy pozniej nam wszystkim sie uda tylko nie mozemy obsesyjnie myslec to teraz to teraz robmy po prostu to co przynosi nam przyjemnosc :) ;) dzis mam duzo pracy przy kompie i jutro tez :O ale wieczorem idziemy jutro do teatru :) takze rozerwe sie ale nie na kawalki :D bo groszek musialby mnie sklejac do kupy :D a to fajne by nie bylo :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogodnie ale zimno brrrrrrrrrrrrrrrrr :O troszke sniegu napadalo i jest ladniej niz jak wtedy kiedy tego sniegu nie bylo szaro brudno ciemno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak sobie przypomne to po slubie miesiac w miesiac gdy przychodzila @ bylam zla ze znow sie nie udalo nastawialam sie ze musi byc ale gdy odpuscilam juz tak o tym nie myslalam a @ spoznial sie i wyszedl pozytywny to bylo soprajs :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :D bo sie nam prinzesska zarumieni :P Słyszałyście o tym niemowlaku co sie urodził? 6,5 kg!!!! Mały kochany pączuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie starań- psychika robi swoje- najlepiej nie myśleć o ciąży. Wtedy zaszłam w 1 cyklu starań ale cały czas sobie wtedy myslałam że eee tam w 1 cyklu na pewno nie zajdę i pełen luz a potem szok :) tylko trzeba czymś myśli zająć i tu jest teraz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie dlatego pełen sponton :) nie mylic z pontonem bo kamizelka ratunkowa bedzie potrzebna :D Juz widze mine faceta ktory kochal by sie z kobita a ona w kamizelce ratunkowej on na to "co to?" a ona "stawiamy na ponton!" :D :D :D :D :D ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziecie sie smiac ze mnie... mario spi a ja siedze na kompie i puscilam sobie piosenke zloty krazek.. az mi lzy polecialy jak sobie wyobrazilam jak tanczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×