Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość taka mala uwaga....
ci co adoptuja adoptuja wspolnie bo nie MOGA MIEC SWOICH ZAZWYCZAJ,on moze wiec raczej kopnie cie w dupe i znajdzie taka co mu dziecko urodzi i ty dobrze o tym wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy na to nie nalegal wyobraz sobie i mozemy zyc bez wspolnego dziecka ale JA chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie podaj numer moze skorzysta w koncu kurwy tez maja dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
sranie w banie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
nie zadaje sie ze zlamasami to raz dwa na rak porzadnego fiuta nie narzekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
zajmij sie lepiej dziecmi juz zaraz 18,dawno ze szkoly powinny wrocic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno nie karm trola. Nie warto. taka mala uwaga a wiesz ze można sprawdzić skśd jestes? i wtedy nie będzie ci już tak wesoło. idź spójrz w lustro i zastanów sie nad sobą!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
to sprawdzaj monia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
kilka slow prawdy przynajmniej nasza eterno dzisiaj uslyszala,byc moze skorzysta z nich i zastanowi sie zeby wiecej czsu poswiecac wlasnym dzieciom niz fiutowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie jeszcze nie dopiero pod koniec stycznia;) Mlody jest dzis na dyskotece szkolnej :) wypachnil sie i polecial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
a jezeli ktoras z Was powie mi ze to nieprawda ze swoje dzieci facet traktuje inaczej niz cudze,to uznam ze jest obludna suka,dobrze wiecie o tym ze pisze prawde i dobrze tez sama eterno o tym wie,dlatego tak ja to wkurwia,nikt nie lubi prawdy sluchac..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
swoj dzieciak to swoj nie cudzy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego rodzice chleja leja i zabijaja bo swoje to mozna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno głupota ludzka nie zna granic :o widać na przykładzie taka mala.... ide już,zajrze później. Nie przejmuj sie tymi głupotami. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
mowie o normalnych rodzicach!!!! swoj dzieciak top swoj obcy to obcy niestety takie jest zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co cala to jazda jak mozna wydawac osady o kims jak sie go nie zna to takie prostackie a co w ogole was to obchodzi czy ktos ma 2 faceta czy 100? czy dajecie komus na chleb czy ktos po cos do was przychodzo boze co za sredniowiecze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom ktory reprezentujecie orange jest ponizej zera :O albo nie jestescie inteligentne albo takie gracie ale to jest horror :O jesli tak to macie rozdwojenie jazni i niewiadomo po ktorej stronie kiedys zostaniecie :O az strach sie bac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny punkt widzeniaa
A ta cala eterno pozostala bezstronna? nie rozsmieszaj mnie groszkowa:o:o:o babka napisala prawde,swoje dziecko traktuje sie inaczej niz cudze,tak to niestety wyglada..... a poziom eterno jest w porzadku?:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny punkt widzeniaa
monia! widziala rodzony ojciec ja dmuchal poziom eterno:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhe prawda
co ty chcesz groszkowa od mojego poziomu????????!!!! juz napisac nie mozna nic?????????? ogarnij sie kobieto!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam jeszcze raz napewno traktuje sie inaczej moj siostrzeniec jest adoptowany i nikt w rodzinie nie traktuje go inaczej i gdyby mojej siostrze cos sie stalo maly bedzie z nami i nie pieprz mi tu o traktowaniu bo niektorzy ojcowie swoich dzieci nie traktuja ich wcale i tak jest u mnie moje dzieci nie maja ojca bo sam z nich rezygnuje maja opiekuna ktorego kochaja z wzajemnoscia bo do tatusia biologicznego nie chca jezdzic a sa na tyle duzi zeby sie okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×