Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa...ja miałam termin na 23 lutego 2011....cierpie nadal chociaz.....pod sercem nosze maleństwo....teraz modle sie z całego serca,zeby dzieciatko sie urodzilo.modle sie o cud macierzyństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj m pojechal bedzie znowu za tydzien :( a ja sie bardzo boje rozczarowania chociaz mam przecucia ze sie udalo ale juz wczesniej tez tak mialam i pozniej byla klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze trochę czasu...powiem tak: trzymam kciuki byś nie dostała @ ale jeśli niestety się pojawi to pamiętaj że prędzej czy później się uda. Ja daję teraz na luz bo za bardzo się ostatnio nastawiałam i potem serce pęka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja test zrobiłam dzien przed @ i-negatywny...pozniej zrobilam w dzien @ i ....negatywny......nastepny zrobilam dwa dni po terminie @ i...pozytywny:))0 to juz 4-5 tydzień.....i strasznie sie boje.....zeby malenstwo sie rozwijało i było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak ja caly czas o tym mysle ale nie umiem to silniejsze ode mnie. a jeszcze trudniej mi jest jak widze moja przyjaciolke w ciazy jest w 18 tygodniu ciazy wogole nie planowali tego z chlopakiem po czym okazalo sie ze nie sa razem zawsze ci co pragna sa na koncu i jaka tutaj sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG zobaczysz bedzie wszystko dobrze 3mam za ciebie kciuki kiedy teraz masz isc do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG :) musisz myśleć pozytywnie, zobaczysz będzie dobrze ❤️ chociaż przypuszczam że jest Ci cieżko po tym wszystkim odsunąć złe myśli- chyba wszystkie będziemy się tak stresować kiedy uda się nam zajść w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta my chyba chcemy za bardzo...człowiek zrobiłby wszystko byleby zobaczyć te upragnione 2 kreski a potem szczęśliwie donosić ciażę...musimy wierzyć że tak się stanie- szkoda tylko że kosztuje to tyle nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak jest a pozniej roznych objawow sobie wyszukujemy czy to czasami nie jest ciaza wiem po sobie ale od kilku dni naprawde czuje sie jakos dziwnie i znajac zycie jestem za bardzo przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Podczytuję was regularnie, ale na pisanie nie zawsze starcza siły... No a jak już coś napiszę, to akurat nikogo. No i.... Jak już kiedyś pisałam, zaczęliśmy właśnie starać się o dzieciaczka... A to dla mnie nowość!!! Do tej pory wpadaliśmy... A teraz jest dziwnie... Czekanie, czekanie, czekanie (jeszcze dłuuuuugo). A potem - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta co ma być to będzie a póki co trzymam za Ciebie moooocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u gin w czwatrek ale stwierdzila ze" czyba cos sie tam robi ale jeszcze za bardzo nie widac..." myslałam ze umre....bhcg wyszło 1112,64 zyli ok. 4-5 tydzien.....mialam isc do nej jutro ale nie ide. w ogole mysle czy dac sobie jeszcze w tym tygodniu spokoj i isc w przyszłym tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi witaj :) najgorsze jest to czekanie :) fajnie by było że np. cykl trwa 10 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, ja i tak mam nieźle, bo cykle mam 24-25 dniowe :) 10 dni to jednak przesada. Okres co chwilę !!!!!! Niemal bez przerwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi hehe ale wiesz 10 dc a okres żeby trwał tylko dzień ;) faktycznie krótkie masz cykle- u mnie to 30-31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po porodzie najpierw miałam 30dniowe.. Ale jak wróciłam do pracyw listopadzie, to od razu dostałam okres i tak właśnie skrócił się cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi moja przyjaciółka ma takie cykle jak Ty- zaszła w ciążę po seksie w 7 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, wiem... Tak zaszłam ostatnio... Lekarz kazał zacząć od 8dc, ale niestety męża nie było... Zaczęliśmy dzień później... No i będziemy czekać.... I oczywiście kontynuować, bo przecież owu może się przesunąć, no nie?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi :D moja psiapsióła w szoku bo myślała że niepłodne ma. A wy szalejcie szalejcie :D z tą owulacją to nigdy nie wiadomo. Mi to skacze raz mam 14 dc innym razem 20 dc- stąd wniosek trzeba robić to codziennie ;) gorzej jak mi mąż padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jest spoko - bo to pierwszy cykl i generalnie radość wielka z seksu bez gumek.... Ale znajoma stara się już rok i mówi, że jest ciężko... I seks nie cieszy, bo presja ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom ja jak bylam u gina to tez w weekend nam kazal sie starac bo mniej wiecej miala byc owulacja no i teraz czekamy na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten weekend niezły był :) czytałam wcześniej o Groszkowej i Prinzessce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi właśnie ta presja jest najgorsza, u mnie w 1 cyklu starań to też miałam taki luz że właśnie bez gumek i jakoś tak nie myślałam o ciaży. Ale widzę że z cyklu na cykl jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta skoro wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki to musi się udać :) Wiecie kiedyś się tym nie interesowałam ale kiedyś zaczęłam sobie podczytywać różne artykuły i wyczytałam że zdrowa para w cyklu ma bodajże 30-35 % szans na ciazę. To mało. Loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×