Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

madalena czasem tak jest - nieszczęścia całymi stadami chodzą, a nie parami... Ale do czasu - przejdą i po burzy zaświeci słońce :) Katie, ja nie dam rady tak "dopóki sił starczy". Bo sił starczy mi dokładnie na jeszcze jeden raz. Ale tez jestem w innej sytuacji - mam już dziecko... Pewnie gdybym nie miała, to byłoby we mnie więcej determinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska Ty też śpij dobrze :) madalenka 👄 słonko mam nadzieje że wszystko się ułoży..nie zamartwiaj się i nie daj sobą manipulować w końcu to Twój ślub :) buziole abi nie mam dzieci...więc co mi pozostaje? Słonko u Ciebie ten jeden raz bedzie szczęśliwy :) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Katie, też patrzę z optymizmem... Wiem, że takie rzeczy zdarzają sie częściej niż raz, ale... Staram się o tym nie myśleć. Tak po prostu :) W tzw. gorsze dni prześladuja mnie wizje kolejnej straty lub niemożności zajścia w ciążę... ale potarzam sobie, że to zupełnie normalne po tym, co sie stało i nie nakręcam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam na poprzedni topik, ale tam puuuusto bardzo :( Ciekawe, co u dziewczyn słychać... Mam nadzieję, że jeszcze się odnajdziemy na kafe. A właśnie, ty miałaś zdaje sie jakiś kontakt z Marylką: co tam u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie :) ogólnie jestem nastawiona pozytywnie jednak jak czasem złapię dołka to mam czarne myśli- staram się je szybko odgonić. Hmmm nie zaglądam na tamten topik...szkoda że wyszło jak wyszło... U Marylki dobrze :) wczoraj była na badaniach (pappa-a i usg) za tydzień ma wyniki :) już jej stuknął chyba 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie tu nie było ale czytałam wasze wpisy codziennie mój m mówi ze jestem maniaczką kafeteri hahah jestem dziesiaj zła wsciekła na cały swiat sasiadka znowu przyszła ze ja zalaalismy kurde tylko ja nie wiem skad ta wody a ze wynajmujemy mieszkanie to nic nie morzemy ruszać cholera zaraz chypa padne na glebe albo gdzies uciekne tak na koniec swiata :( a tak to stranka sa ale juz nawet nie licze na cud ze sie uda co ma byc to bedzie pozdrawiam Katie84 prinzesska27 oOomadalenaoOo abi66 gosia 34 ewwwa Groszkowa83 i reszte dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada 👄 mój mąż też tak mówi :D a nie możecie zgłosić tego do właściciela mieszkania? Co do starań- uda się kiedy przyjdzie na to czas :) bo to że sie uda to jest pewne :) prinzesska :) robisz pyszne te kawki- szkoda że tak wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie84 do właściciela mieszkania juz zgłaszalismy to chyba ze 10 razy bo okolo 5 razy sasiadke zalalo pocieszam sie tylko faktem ze juz niedługo w czerwcu kupimy swoje mieszkanie bo narazie szukamy i nie ma ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Katie84, ewwa Ada 111 prinzesska27 oOomadalenaoOo abi 66 Groszkowa83 :) Ja dopiero zebrałam się. nocka z głowy, wczorajszy wieczór też - cholera wie co to za świństwo. lekarz w sumie też nie wie. Niby grypa, ale kaszle młody od piatku.... Więc to raczej nie grypa :) :( W sumie nie wiadomo co . Zwolnienie mam do piątku. Chce mi się spać, bo w nocy miał 39,8 stopni.zbiłam mu do 38,5 dopieo ok. 4 rano... Sorki - dlatego nie pisałam. Nie wiem czy pisałam - ale wysiadł też telewizor wczoraj. Normalnie załamka. - jestem lżejsza o 300 zł. Właśnie go przywieźli z naprawy, więc już działa... Mam dość. Do tego leki młodego - 200 plus termometr bezdotykowy 200 /na marginesie - świetny, bo wreszcie bez problemu mogę zmierzyć mu tempkę. / i .... brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane :) oj tak to juz jest ze nieszczescia sie przyczepiaja i kraza parami stadami - masakra :O tez tak mam :( na szczescie juz po pracy pranie nastawione obiad jest a popoludniu ide sie spotkac z psiapsiola na ploty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia duzo sil dla ciebie do opieki nad synkiem a dla niego duzo zdrowka :) teraz leki i te cale sprzety sa cholernie drogie :O no ale zdrowie mamy tylko jedno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy bordowo - kremowe zaproszenia takie same byly podziekowania dla swiadkow i chrzestnych oraz dekoracje byly w tym kolorze a ja mialam suknie biala i dodatki bordowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....t..................w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............15.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.. aktualizuje,@ przyszła z opóźnieniem. cykle sie chrzanią. teraz będe umierać eh... wybaczcie mi moje zachowanie ostatnie,hormony chyba i dół ogólnie :/ Ewka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów Prinzesska... A mają choć jedno dziecko? Uaktualniam, bo przekopiowałyście chyba inną tabelkę :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....t..................w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............15.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Groszkowa. Monia - nie przejmuj się każda z nas ma różne dni. I te dobre i te mniej.... NIe daj się tej wstrętnej @!!! życzę aby nie bolało zbyt mocno i aby szybko poszła sobie w siną dal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............15.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.. źle wpisałam u siebie. Gosiu dziękuje :) tabletki już zażyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane a ja jakos zalapalam dolka brzuch tez boli jak na @ piersi juz tak nie bola ale jestem senna i czasem jest mi niedobrze ale mam mysli ze jednak sie nie udalo i nie jest mi jeszcze chyba dane byc mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta nie mozesz tak myslec bo przez to blokujesz sie ... kochana dla ciebie ❤️ 👄 ja tez na nic sie nie nastawiam odczuwam co odczuwam ale mam dziwne przeczucia na tak ;) zobaczymy jeszcze tydz czekania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie blokuje ale czasem tak mam a czesem rozmawiam ze swoim brzuszkiem jak jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×