Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ogólnie dobrze - dzieki :) Tylko dalej jestem non stop zmęczona i mam mdłości - a juz powinno przechodzic, no ale cóż nic na to nie poradze. :) A Ty jak sie dzis czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Dzisiaj robilam test bo nie wytrzymalam i oczywiscie jedna kreska i nie mam juz nadzieji ze cos sie zmieni bo zaczynam plamic wiec okres sie zbliza wielkimi krokami ale az sie rano poplakalam stwierdzilam ze chyba jak narazie tak bardzo nie bede sie starala o malenstwo bo tylko sie doluje kiedy bede w ciazy to bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnja
kochane jestem szczesliwa mama syna ktory urodzil sie 23.12.2010r!!!wpadlam Wam powiedziec abyscie nie tracily nadzieji moj pierwszy syn zmarl tuz po urodzeniu w styczniu 2010 r tuz potem zaszlam w ciaze i teraz jestem najszczesliwsza pod sloncem a moj maly aniolek nad nami czuwa!!trzymam za Was kciuki!!!!i do Was los sie usmiechnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta staraj sie o tym nie myśleć - wiem że łatwo powiedzieć - ale u mnie też tak to wyglądało przy poprzedniej ciąży - tak bardzo chciałam a nic nie wychodziło przez ponad rok, a jak już stwierdziłam co ma byc to bedzie to sie udało :) Łatwo mówić,ale naprawde psychika tez ma na to duży wpływ.. Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Groszek walczę walczę ale przegrywam :) marcelina :) witaj. 16 tydzień :) ale to leci marta 👄 annja :) dziękujemy za tak pozytywny wpis :) gratuluję synka- niech rośnie zdrowo. A dla Twojego małego aniołka [ * ]..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina ciesze sie ze u ciebie dobrze i ze to juz 16 tydzien :) o objawach nie chce za bardzo pisac bo znow bedzie to zle odebrane wiec jak cos bede wiedziala to napisze ;) Katie wlacz slonce walcz ;) marta kochana dopoki nie ma @ to nadzieja jest!!! nie mozesz sie poddawac czy blokowac trzeba do tego podejsc na luzie pamietaj nic na sile i co ma byc to bedzie!!! 👄 annnja bardzo dziekujemy za ten wpis :) wlewasz w nasze serducha nadzieje :) nam wczesniej czy pozniej tez sie uda zostac mamami tu na ziemi :) Duzo zdrowka dla synka :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sza, cicho sza czas na ciszę, Już oddech jej coraz bliżej, Tego naprawdę Ci brak, Ona jedna prawdziwy ma smak, Cisza jak ta..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany nie wytrzymam oglądam skoki :D coś chłopcy dziś piknie skaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :D weź rower ;) czeeeeekam :P oooooo nie tylko ja oglądam :) ogólnie jestem fanką :D praktycznie zawsze oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto przeciez mi tylek przymarznie do siodelka :O zlituj sie nad swoim guru :D :D :D ;) chcesz bananka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×