Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witam :) Aktualizuję ) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Serce_1976.........34...........Płock................37/38. ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce witaj 🖐️ jak sie czujesz? juz coraz blizej spotkania z dzieciatkiem ;) marcelina czuje sie rewelacyjnie wyniki badan genialne wszystko ok synus dokazuje wazy juz ponad 600 gram a to 24 tc jeszcze troche i Go zobacze :D U Ciebie spotkanko takze coraz blizej takze Kochana dasz rade 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, czuję się dobrze, całą ciążę przechodzę bardzo dobrze, wyniki wszystkie ok :) Pomiędzy 33 a 36 tc musiałam trochę zwolnic, brałam fenoterol, żeby Mała za szybko nie przyszła na świat, a teraz czekam z niecierpliwością, kiedy w końcu zdecyduje się wyjść. Już bym chciała Ją mieć przy sobie. Mam nadzieję, że już niedługo, zwłaszcza, że Mała już nie jest taka mała :) Ostatnio mój gin robiąc mi usg powiedział: "szykuje nam się duże dziecko" Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce to bardzo sie ciesze :D wiem wiem im blizej konca to juz chcialoby sie aby dzieciatko bylo juz w naszych ramionach ;) kochana to zycze jak najmniej meczacej koncowki ;) i szybkiego oraz jak najmniej bolesnego rozwiazania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce witaj :) Wspaniałe wiadomości :) Ale juz jesteś blisko spotkania z Maleństwem :) Groszkowa 600g szczęścia :) Super że wszystko ok :) Chciałabym urodzic tak jak pierwsza córę w 38 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo
trują nas unia nas truje a Tusk i rząd na to pozwala http://www.youtube.com/watch?v=WUT-NTIqLds&fe ature=relatsz rząd na to pozwala . JESLI INTERESUJE CIE TWOJE ZDROWIE I TWOICH DZIECI TO OBEJRZYJ I PODAJ DALEJ nk.pl informuje nk.pl informuje http://www.youtube.com/watch?v=WUT-NTIqLds&fe ature=relat Człowiek który jest za odstapieniem od Uni Europejskiej nk.pl informuje http://www.youtube.com/watch?v=SskdyXlz20U&fe ature=player_embe a cała polityka działa na tej zasadzie filmik prosty do zrozumienia dla każdego a tu o szczepionkach http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/ 19/oglupianie-spoleczenstwa-rtec-w-art-spozywczych-i-szczepi onkach/ tutaj o PRAWDZIWYCH przyczynach niektórych chorób a które to sa przed nami ukrywane http://www.scribd.com/doc/24288650/W-imieniu- narodow-%C5%9Bwiata od strony 19 na ten temat tutaj o pastach z fluorem .jesli pasta do zebów to tylko bez fluoru dowiedz sie dlaczego http://motyl.wordpress.com/2008/04/19/moje-zd rowie-fluor-szkodzi-zdrowiu/ a tu o witaminkach którymi sie sumplementujemy chodzi o te syntetyczne jak rutinoscorbin itp http://www.eioba.pl/a/1kz6/witaminy-naturalne -a-syntetyczne a tutaj o tym ze lekarstwo na raka juz istnieje od dawna http://kuchnia-kuchnia.pl/pl12/gallery60/swia t_bez_raka_opowiesc_o_witaminie_b17 człowiek który chce naprwde dobrze dla Polski.Ma racje ze polska popełniła ogromny błąd wchodząc do unii bo straciła swoja suwerennosc ,odgórnie sa nam narzucane dyrektywy i prawa unijne i nie mamy nic do gadania http://freeisoft.pl/?p=29538 Dlatego jesli wkoncu otworzyłes oczy mam nadzieje ze przestaniesz oglądac tv z otwratymi ustami i zagłosujesz na Janusza korwina Mikke kongres nowej prawicy który celowo jest obsmiewany przez media bo media mają spełniac taka role. Sam zdecyduj,zobacz jakie rozwiazania proponuje Mikke i sam zaznaczam SAM dojdz do własnych wniosków i nie pozwól by media toba manipulowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Buziole dla każdej 👄 Ale ta pogoda zmienna co? Dziś zimno i deszczowo. A od środy znów upały. Coś mi sie pare razy zasłabło (choćby dziś) mam nadzieje że mi to minie. Bo mój nie może być zawsze przy mnie a np. zakupy jakoś muszę robić :) kraqersik co tam? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie 👄 slonce to musisz uwazac na siebie i zwolnic ... a ogolnie jak sie czujesz co ile masz wizyty wiesz kto juz mieszka w Twoim M1? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 ogolnie czuje się ok :) wizyty miałam co 3 tygodnie, teraz mam co 4- następna 13 lipca i wtedy też połówkowe :) i moze wtedy lekarz powie kto zamieszkał :) ale jest mi to obojętne- czy chłopiec czy dziewczynka kocham już nad życie mojego skarba :) właśnie wcinam czereśnie chcesz? :) a jak się czujesz? kurcze same powtórki w tv pokończyły się seriale co tu robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katie juz polowkoze jeju ale to zlecialo ;) Ja jak juz pisalam wczesniej czuje sie rewelacyjnie :D energia mnie rozpiera jak Szwajcenegera :D nie mam zadnych dolegliwosci cera paznokcie wlosy super wyniki badan tez samopoczucie extra cisnienie rewelka waga 13 kg w dol ciuchy ze mnie leca a brzuszek rosnie i synus tez :D jest tak pieknie ze az boje sie ze za pieknie :O pewnie Aniolek nad nami czuwa :) w tym miesiacu mija nam rok od straty :( czas zlecial niesamowicie ... Na kiedy masz termin? Ja obecnie jestem na etapie kupowania ubranek ale frajda ;) Trzymaj sie Kochana i pisz jak najczesciej reszta dziewczyn tez i pamietajcie piszcie tu o wszystkim a smutkach i o radosciach o staraniach o ciazach i o slubie oraz weselu - Prinzesska 👄 Milego dnia Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pisz ile waga w dół tylko
ile ważysz ze 110 czy moze 120 hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Cały czas was czytam ale jakoś nie mam sil napisać czasem się wzruszę i jestem szczęśliwa ze wam się udało a my z mężem dalej się staramy :( teraz okres mam dostać na koniec czerwca i znowu pewnie sie rozczaruje, czasem już nie mam sil na to wszystko i niby jest praca budowa domku ale i tak myślę cały czas a tym bardziej ze brat wpadł z dziewczyna :( nawet nie wiecie jak sie czuje jak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marta 👄 Kochana wiem jak to jest kiedy sie czegos bardzo chce a tego nie ma albo przychodzi pozniej niz u innych trzeba wierzyc w to ze w koncu sie uda ... W moim zyciu zawsze jest tak ze mam to co inny dochodze do tego co inni ale pozniej po prostu innym pewne rzeczy przychodza latwiej a mnie zawsze jak po grudzie ale nie poddaje sie i ide do przodu oczywiscie nie raniac nikogo po drodze :) Bede sie modlila o to aby U Was ulozylo sie tak jak sobie tego pragniecie 👄 3mam kciuki za to aby @ nie przyjechala teraz lub w najblizszych mesiacac ;) Dla Ciebie Slonce ❤️ 🌼 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Bylo cudnwnie. Pogoda dopisala za to Cadillac ktorym mielismy jechac-Zepsul sie na godz przed slubem. W urzedzie Urzedniczka miala piekna mowe. ...bylo wspaniale. Mielismy biale golebie... Zdjecia sa cudne az sama sie nie moge napatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko fajnie groszkuu
masz rację 24 tydzień ciąży jest naprawdę cool:) i włosy i paznokcie i samopoczucie:) ale musz ecię zmartwić tk będzie jeszcze tylko góra do 30 tygodnia:D później będziesz miała już dosyć tego stanu:p i uwierz dolegloiwości przyjdą:D a co do wagi - rozumiem, że taki spdek jest spowodowany tym że jesteś dość otyłą kobietą?;) prinzeska - gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze kogos bardzo drazni moje dobre samopoczucie :D trudno to Wasza sprawa ja caly czas pisze ze na dzien dzisiejszy czuje sie rewelacyjnie a jak bedzie pozniej to sie zobaczy :D A jesli chodzi o maja wage to nikt mi na chleb jedzenie nie daje i moje kg gowno Was obchodza :p Tak to jest jak komus zal dupe sciska :p Prinzesska najwazniejsze jest to ze jestescie mega szczesliwi i tak powinno byc!!! SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Jestesmy.. Teraz nadchodzi kolejny trudny okres...moj M musi szukac nowej pracy co Bedzie sie wiazalo ze zmianami...i pewnie dojdzie do sprawy sadowej bo moja ubezpieczalnia nadal nie chce placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska 👄 czekam na fotki :P katie84@op.pl Oby udało Wam się w końcu z ta ubezpieczalnią :( groszek 👄 oj kogoś drażni to fakt :P no pewnie potem nie będzie tak kolorowo ale póki co piszesz jak się czujesz na chwile obecną :) i obyś się tak czuła jak najdłużej :) leci ten czas...mi już minął rok-nawet nie wiem kiedy to zleciało. Według miesiączki to dokładnie 30 listopad wiec mam jeszcze mnóstwo czasu :D ubranka dla bobasów są słodkie :) ja póki co nic nie kupiłam ani nie planuje kupić :) Tobie waga w dół a mi do góry :P moj gin nie skomentował mojego ostatniego przyrostu- 3 kg do góry w ciagu 4 tyg wiec chyba nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny pisałam jakiś czas temu z Wami, ale byłam załamana po stracie mojego Aniołka, teraz okazało się że jestem w 5 tyg ciąży moja fasolka ma 5 min i ładnie sie zagnieździła, ale musze na siebie dwa razy bardziej uważać bo bardzo szybko nam się udało :) jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd, ale nigdy niezapomne mojego Aniołka..nie ma dnia żebym o nim nie myslała:(ale on jest jest już w niebie aja musze teraz zadbać o mojego okruszka przesyłam pozdrowienia i życze bardzo nudnych ciąży i szybkich porodów NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................23.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................5.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viwoman wielkie gratulacje :D :D :D super wiesci ;) Kochana duzo zdrowka dla Ciebie i dla malenstwa ;) Jak sie czujesz? Mnie w sobote minie rok od straty i kazdego dnia mysle o moim Aniolku a w brzuszku juz synus to o pierwszym dzieciatku nigdy nie zapomne kazdego dnia modle sie za niego i do niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się bardzo dobrze, zero objawów, ale moja gin wysłała mnie na L4 od razu ponieważ jestem jeszcze osłabiona tzn mój organizm po poprzedniej ciąży dlatego lepiej sie nie męczyć a ja cały dzień prze 8h przy komputerze i to tez nie za dobrze dla maluszka mam nadzieję, że teraz będzie dobrze ale strach mam taki w sobie chyba do końca się go nie pozbędę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobna sytuacja jak u mnie ja tez od poczatlu czulam sie super zero objawow wymiotow itd :) tez poszlam na L4 a strach jest kazdego dnia mimo ze czuje maluszka to caly czas sa obawy gin mowi ze synek pieknie sie rozwija i wazy juz ponad 600 gram ;) musimy pozytywnie myslec i wszytsko bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniesze to myslec pozytywnie:) tylko jeszcze mi ciężko ale 2 lipca mam kolejna wizyte oby wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Fotki poszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Na nk mam za malo miejsca i nie moge dodac wiecej zdjec , na Facebooku mam bodajrze 28 wstawionych to sobie zajrzyjcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska doszły :) no cudne są. Ślicznie wyglądałaś-suknia prawdziwej księżniczki :D . Obyście codziennie byli tacy szcześliwi jak na zdjęciach. vixwoman 👄 GRATULUJE :) :) wspaniała wiadomość. Trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............35. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................5. ......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc hej laski :) VIXWOMAN ogromnie gratuluje, a strach niestety, bedzie sie gdzies tam czail prawdopodobnie caly czas. jedne z nas lepiej sobie z nim radza, inne gorzej. ja np. fatalnie, panikara jestem i chyba do samego konca bede sie obawiac o dzidzie. ale 3mam kciuki, zebys ty sobie lepiej poradzila i zeby wszystko bylo w porzadku. PRINZESSKA, jestem pod wrazeniem waszych zdjec. bajecznie :). a teraz uszyska do gory, nowy rozdzial w zyciu zaczety, co czesto gesto pociaga za soba zmiany. bedzie dobrze, a z ubezpieczalnia walcz jak lwica, nie daj sie! jestesmy z toba!!! a u mnie powolutku leci. czuje sie super, brzuszek juz spory, a dzidzia daje o sbie znac. tylko czuje glownie czkawki, co do kopniakow, to hmmm, nie bardzo. cos mi sie wydaje, ze mam lozysko na scianie przedniej i dziala ono jak poduszka, oslabiajac wszelkie dzidziowe ciosy :) ale o tym przekonam sie dopierona usg w pl, bo tutaj mam wyznaczone dopiero na sierpien. a wlasnie w przyszlym tyg. wybieram sie na wywczas do cieplych krajow, czyli do pl :P. heh, naprawde, wyjazd do ojczyzny urasta w tym momencie do takiej rangi. juz naprawde mam dosc tej jesiennej aury krainy deszczowcow. chce mi sie slonca, lipcowych polskich upalow, swiezutkich malin, czeresni i wieczornego siedzenia w ogrodzie rodzicow. ehhhh, sie rozmarzylam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×