Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Anieani - gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :) Uwielbiam takie wiadomości :) Kraqers ale masz sie fajnie, jeszcze chwila i będziesz tulić swoje dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........40. ...........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............39... .......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............33. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ...........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................22..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................21..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ...........13......................8 jawa25..............25.............Lublin.............?.. ...............? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ja siedze jeszcze w domu, dopiero jutro rano wyjezdzam do szpitala, mam sie tam wstawic na 8:00 rano. Takze jutro maja mnie podlaczyc do kroplowki i zobaczymy, czy sie uda szybciutko urodzic, czy tez bede sie musiala troszke pomeczyc. Cora Anieani jest cala i zdrowa, widzialam ja na zdjeciu, super dziewczyna:) Duza i ma pelno ciemnych wlosow na glowie:) Odezwe sie dziewczynki po powrocie. Trzymajcie kciuki. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy moooooooooooooooooooooooooooooooocno kciuki 👄 ;) U mnie burza idzie jest ciemno i grzmi jak cholera :O jest tak duszno ze szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej byłam dzisiaj u lekarza i dowiedziałam się że jestem 7 tc i że to bliźniaki jaki szok to dla mnie był a do tabelki to w 1 cyklu po stracie za pierwszym razem strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE kraqers...........29..............Cz-wa.............39... .......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............33. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ...........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................22..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................21..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin............................14..................10 Katie84.............27.............Kraków...........................13......................8 jawa25.............25.............Lublin.............................7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani............29............Białystok...........córeczka............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie ;) U mnie na szczescie chlodniej 17 stopnii dzis bylo deszczowo takze super dzien na odpoczynek ;) Czuje sie dobrze wyniki badan dobre oby tak dalej ;) Katie zagladnij juz na forum 👄 i nie mysl o orange wpisach 👄 Ciekawe jak kraqersik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 Trochę mnie poniosło gdy napisałam że rezygnuje z kafe...bo niby dlaczego mam to zrobić? Poznałam fantastyczne dziewczyny i nie zamierzam tracić z Wami kontaktu. Ale trochę hormony mi szaleją i wszystko mnie denerwuje dlatego nie pisałam bo po co się kłócić.. Czuje się dobrze choć zdarza mi się lecieć do toalety z głową w dół ale już rzadziej. Ogólnie u mnie nudy. Nadrobiłam zaległości :) a tu tyle nowości: jawa 👄 GRATULUJĘ podwójnego szczęścia! Gratulacje dla anieani i jej córeczki :) No i oczywiście myślami jestem z kraqersikiem :) groszek 👄 ostrzegam załóż gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE kraqers...........29..............Cz-wa.............39... .......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............33. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ...........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................22..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................21..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ............14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ............15......................8 jawa25.............25.............Lublin................. ............7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani............29............Białystok...........có reczka............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Czy są jakieś wieści od Krakersika? Pewno już tuli Maleństwo. Krakersiku trzymam kciuki i czekam na dobre wieści:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqersiku - wszyscy trzymamy mocno kciuki! - dawaj znać jak najszybciej :) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej no więc u mnie zaczynają się objawy ciąży : wymioty , zgaga pali że szok , powiększyły mi się piersi i brzuch a pogoda śliczna ciepło już jest 28 stopni a w cieniu jakieś 21 ale upał a ja dzisiaj na działkę jadę ,że podlać moje roślinki i po odpoczywać może nad rzekę pod jedziemy jak nam starczy wybieramy się do rodzinki a 7 czerwca jedziemy a wycieczką do Międzygórza pochodzić trochę po górach po odpoczywać po oddychać świeżym powietrzem Katie84 bardzo dziękuje a co tam dzisiaj u was dziewczynki? jak planujecie spędzić ten piękny dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie ;) Ale upal na polu od poniedzialku ma byc jeszcze wiekszy :O U mnie dzis standardowo zakupy sprzatanie pranie prasowanie kapiel i relaks wieczorem moze jakis spacerek ;) Jurto rodzice maja 29 rocznice slubu wiec mala imprezka w domu i pozniej napewno spacerek i lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
No co ty groszkowa moi też mają rocznicę ślubu tylko , że 30 ale zbieg okoliczności szok a my mamy w lokalu obiad , mszę i trochę po tańczymy potem do fotografa i tyle pięknie będzie a 25 czerwca jest ślub siostry mojego męża więc się wybieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej u nas znowu taki upał , że szkoda gadać o 8 to można było się spalić na słońcu a co tam u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie znow upal uff :O Rano wstalam i zrobilam rodzicom uroczyste sniadanie z okazji 29 rocznicy slubu zlozylismy im zyczenia dalismy prezenty i bidulki nasze wzruszyly sie ;) dzis dalsza czesc swietowania ;) Milego dzionka Kochane 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE kraqers...........29..............Cz-wa.............39... .......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............33. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ...........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................22..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................22..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 Katie84.............27.............Kraków...........................15......................8 dorota83............27...........Koszalin............................14..................10 jawa25.............25.............Lublin.............................7.......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka........30.05.2011.......SN........41tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Witajcie Wpadlam na chwile---zeby sie z wami pozegnac. Nie bede wiecej sie udzielac bo nie mam o czym pisac. Zycze wam wszystkiego dobiego... katie gosia odezwijcie sie na gadu bo pokasowalo mi nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA życzę dużo szczęścia i powodzenia w życiu :) może jeszcze kiedyś wrócisz tutaj, albo spotkamy się na innym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Tak jest lepiej dla mnie.... tu jest mi za ciazowo dlatego przestalam v zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska duzo szczescia i milosci na nowej drodze zycia niech Wam sie szczesci w kazdej dziedzinie zycia ;) jeszcze napewno sie spotkamy na innym forum ;) Good luck ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinzesska rozumiem cię :) Sama jestem w ciąży, ale jakoś tak nie mogę się przekonać do ciążowych wątków... Mam nadzieję, że wszystko wam się poukłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Ja wiem ze nie bede w tym roku w ciazy i zaczne 10 rok staran. Zrezygnowalam ze wszystkich starankowych tematow. Za 12 dni slub .. wyczekuje tego dnia jak male dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach prinzesska, bo właśnie to jest teraz najważniejsze :) a może odpuścicie sobie na chwilę starania? wspaniały ślub, szalona noc poślubna... może w podróż poślubną ruszycie ... Niech tamto nie rzuca cienia na ten dzień... A potem wrócicie do prób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
My juz od 5m odpuscilismy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Tak 12 dni.... mamy wszystko prawie gotowe musze tylko odebrac suknie. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) No Prinzesska jeszcze 11 dni ;) U mnie piekna sloneczna pogoda i chlodny poranek bo pozniej to masakra :O taki upal :O Moja dzidzia od rana buszuje wiec chyba domaga sie jedzenia ide ja nakarmic ;) Milego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×