Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość jawa25
hej u mnie dzisiaj cieplutko byłam na becie 27300 beta hcg czyli 6 tydzień w środę idę do ginekologa jak mówiłam na 15 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Tak wogóle to mało o mnie wiecie więc tak mam na imię Żaneta i 25 lat mieszkam w Lublinie pracuje w szkole jako katechetka , a i zaszłam w ciąże 1 cyklu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej JAWA, ja pochodze z malego miasta, kolo lublina. pozdrawiam krajanke :) ps. mnie tez sie udalo w 1-szym cyklu. papatki dla wszystkich dziewczat 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
pozdrowienia dziewczyny jutro jedziemy do rodziców na obiad poinformować ich o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;) U mnie sie wypogodzilo wiec chyba spacerek dzis zaliczymy ;) jawa super wiesci ;) Mam rodzinke z okolic Lublina ze Swidnika i troche dalej z Zamoscia piekne okolice ;) Ja jestem z Bielska pracuje w przedszkolu jako nauczyciel ;) Daj znac jak bedziesz po wizycie ;) A ogolnie jak sie czujesz? Milego dnia Piekne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej czuje się dobrze piersi mi się powiększyły , a dzisiaj rano miałam pierwsze wymioty a tak po za tym to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej A może jest ktoś z okolic Kalisza to zapraszam na kawusie. Monia Ciebie namówie na spotkanie jak będziesz w Kaloszu :P Miłej niedzielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. ... .7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. ... ...4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ... .8..........................5 Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ..7 ..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... ... ..3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10................4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3......................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. .........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 justynka26k..........26........Łódź................... .1...............w maju Braunaga..............31........K-g.................... 29dni.........??????????? Kasia560...........26..............Poznań.............4. ...........na razie wstrzymane Alicjaaa86.........24........Luboń/k. Poznania.......0....teoretycznie za 3 miesiące Kaśka_81.............30............o/Poznania........ ....4........... maj oliwcia30..............32.............Rz-w............... ....5..............4 złośnica83............27.............Koszalin.......... ......3.........jeszcze nie Weeeeeronika..............25..........Poznań...........0 .........nie wiem inez2108..................32..........Bydgoszcz.......... 1..........od czerwca VFRania ............30..........o/ Sandomierza............6.................3 justynka36.........37...........barlinek................. ....0........chce juz kijanka86.........25............Kraków.................. ....0.........po wakacjach misica............27...........Częstochowa.............. 1..................zaczynam w sierpniu annamamaaniołka...........29........Łódź.....0......z acznę w sierpniu aniołek13.............22..........ok/Radomia.......1.... ..zaczynam w sierpniu martika126...........29...........Piła.................1 .......zacznę w sierpniu PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............30 .............już nie liczę anieani............29............Białystok...........40. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............39... ..................5 po stracie marcelina13.........29...........K-ce...............31... ..................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........30. ................ Małgosia84.........27...............Nowa Sól.................26.....................6 Kate31..............33............B-g.................... .19...................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........27/28......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................20.......................4 abi 66................34............K-e.......................15 ............ 7 Florka180274 .....37.......Newcastle UK...............17.....................po miesiacu Gosiek_1976..........35..........Katowice.........12..... .......7 cykl po drugiej stracie Edith78/załamana 2......33..........o/W-wy.........11 .......5cykl po drugiej stracie Tina25.............25..........Łódź.............. 13...............po miesiącu od zabiegu agniesiulka.....31...........Poznań............7........ .......7 cykl - za 1 razem Danusienka......23.....Newton Aycliffe(uk).......4........11 cykl SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .28.04.2011...sn...37tc Ewka77............34............Malbork............Lena.. .....07.04.2011rCórcia.......36TC r@velka.....26............Łowicz. ..........Michalina.....15.11.2010........sn.........36tc PaulinaKiss...24...Kraków......Jakub Karol......6.05.2011... 40tc....CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........40. ...........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............39... .......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ...........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................21..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................21..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ...........13......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Juz poprawilam i wkleilam nasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dory dziewczynki:) CO tam u Was, jak dajecie soie rade w te upały. Ja to nie wychodze z domu. DOpiero wiedzorkiem. SLyszam ze takie upały nie są za dore dla koiet w ciąży. CO o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo:) Uciekam na kolejna wizyte, moze dowiem sie juz czegos wiecej. Trzymajcie kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka osoby starsze i kobiety w ciazy w taka pogode nie powinny wychodzic jak nie musza jak mam cos do zalatwienia lub chce isc na spacer to ide rano lub wieczorkiem ;) no a jak juz musze wyjsc to raczej chodze cieniem i zawsze butelka wody przy sobie ;) nakrycie glowy tez powinno byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Melduję się i ja ;) Te rozpoczynające sie upały juz mi doskwierają, a co to będzie jak ponad 30 stopni - masakra :( Byłam dzis na badaniach ( krew itd.), ludzie udawali że nie widzą mojego wielkiego brzucha, masakra, prawie godzine tam czekałam. Mam wrażenie że kiedys inaczej traktowano kobiety w ciąży... Albo miałam dzis pecha natrafić na takich :( Ja leczę małe przeziebienie, domowe sposoby. Miłego dnia kobitki :) Kraqers koniecznie pisz po wizycie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie:) W czwartek jade do szpitala:) Podlacza mnie od razu do kroplowki i bedziemy czekac na rozwoj wydarzen:) Jeszcze tylko kilka dni i zobacze swoje malenstwo z tej strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka sorka ale moglaś sie odezwać ze jestes w ciąży i powinnaś wejsc pierwsza. Ja np sama sie nie odzywam bo jest mi głupio, ale wtedy mam do siebie o to pretensje. Krakersiku trzymam kciuki:) Wiesz juz czy cesarka czy siłami natury będziesz rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowiona jestem na porod sn, ale sie okaze, czy w trakcie znow cisnienie mi nie podskoczy i nie trzeba bedzie robic ciecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
kraqers to powodzenia życzę ,a Anieani gratuluję a u nas 30 stopni w nocy ma być 15 stopni ciepła a w dzień po wyżej 30 stopni ale upał a po jutrze do lekarza na badania a dopiszecie mnie do tabelki czy nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqers powodzenia i pamietaj, by podłaczyli Cie do ktg na stałe, a nie z przerwami . Dziewczynki, u mnie tez dziś było goraco i nie wiem co będzie dalej, do sierpnia kupę czasu, ale dam radę, muszę :)) Ogólnie to leci tylko trudno znalesc mi ten topic, jak nie wchodze tu przez kilka dni :) taka ze mnie niezdara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dlaczego na stałe a nie z przerwami? Kate na kiedy masz termin? Jawa podaj dane to CIE wpisze, Ufff jak gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) U mnie goraco ze ho ho :O Ogromne gratulacje dla Anieani duzo zdrowka dla niej i coreczki ;) Kraqers za Ciebie takze mocno 3mamy kciukasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku jak tak Twój cukier? Ja jak na razie nauczylam sie jesc:P i nie mam skoków. Najlepszy chlebek okazał sie chrupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cukry juz od dawna w normie ;) tak samo jak cisnienie ;) nic tylko sie cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziouchy, uaktualniam i pozdrawiam :) JAWA25 podaj prosze tydzien ciazy i w ktorym cyklu po stracie ci sie udalo zajsc, to wpisze do tabelki. poki co, postawilam znaki zapytania, bo nie wiedzialam. daj znaka, pozdr :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........40. ...........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............39... .......................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............30 .......................18 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ............................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ...........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................22..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................21..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ...........13......................8 jawa25..............25.............Lublin.............?.................? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem :) Anieani - GRATULACJE!!! Dużo zdrówka dla Was obu!!! Dziewczyny - padam na pysio - u mnie 31 stopni, i ani chmury, a miała po południu być burza :( upał, że dosłownie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka84, dlatego na stałe, bo się nasłuchałam o tym jak z przerwami podłączali i skonczyło się to źle :( w ciagu godziny tetno ustało. a termin mam na sierpien ósmy, tak jak data łyzeczkowania :( Upał zabija powoli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo goraco ze az szok ale jak burza przyszla i lunelo to zaraz lepiej oczywiscie mnie zlalo jak wracalam z ostatniej majowki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×