Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witajie:) kaem357 przyjeżdzaj szybko bo maliny ciężarówki wszystkie zjedzą:) Katie :) prinezka mi tez wyslij zdjęcia jak mozesz, uwielbiam oglądać zdjecia ze ślubów i wesel. Dziś byłam na spacerze i tak sie po nim zmęczyłam że ze dwie godziny spałam he he. Tera moze sobie jeszcze na to pozwolić, a co będzie później to się okaże. Groszkowa jak cukry? JA to teraz właśnie zaczełam częściej spacerowa żeby mniej stresować się cukrami, wiec po obiedzie i kolacji obowiązkowy spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być bo ciężaróki wszystkie maliny zjedzą:D:D:D Gratuluję kolejnej dziewczynie, uważaj na siebie i trzymaMY kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vixwoman gratulacje :) Dbaj o brzusio :) Katie, Kaem , Marylko cieszę sie że u was wszystko dobrze :) Ja własnie wróciłam z przedszkola z zakończenia roku, mam teraz w domu starszaka :) Trudno uwierzyć że w przyszłym roku już szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka 👄 ja tam malin nie jem :P ani one mnie :P wzieło mnie na czereśnie :) marcelinka 👄 starszak to brzmi dumnie :D po dzieciach widać jak czas leci :) Własnie wróciłam z plotek :) dziś odbyły sie na rynku :) jakby ktoraś była w Kraku to zapraszam :) zabiorę na pyszne lody i pierogi ze szpinakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane Jakos od kilku dni tak sie dziwnie czuje caly czas mnie jajniki kluja i tak ciagnie do dolu mam nadzieje ze to jakis zna a czy kazda z was miala ten mleczny sluz i od kiedy jak cos bo ja wlasnie nic go nie mam a mozna tez od was dostac jakies namiary na nk czy na facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) marta ja w drugiej polowie cyklu w ktorym nam sie udalo wlasnie mialam taki sluz tez mialam klucie w jajnikach i ciagniecie :) Kochana zycze aby to bylo to o czym pragniesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz teraz troszke zauwazylam tego sluzu ale bardzo malo ale zas nie chce sie nakrecac bo wiem ze pewnie sie rozczaruje jak to zwykle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ja to chyba jakas dziwna jestem razem ze swoim organizmem chyba robi mi psikusy. moja sytuacja wyglada tak boli mnie jajnik i piersi jak na dni płodne a dni płodne z wyliczeń mam dopiero za pare dni @ skączyła mi sie 3 dni temu chyba moje hormony szaleja juz sam nie wiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ale tu cisza :( Kraqers jak Marika i jak Twoje samopoczucie kochana ? Groszkowa, Katie, Kaem, Marta, Gosia i reszta - co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............16......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................5. ......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) U mnie bez zmian czyli super :D :D :D Wlasnie czekam na rodzicow bo maja wrocic z wczasow wiec trzeba przywitac urlopowiczow ;) ada obserwacja i przemyslenia to jedno a nasz organizm to drugie czasami wszystko moze sie rozregulowac :O przez pogode stres hormony itd itp a mierzysz temperature? To daje najlepszy obraz wszystkiego oraz obserwacja szyjki ;) Milego dnia Sloneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie coraz gorsze, nerwy coraz większe - mimo wszystko... Chciałabym żeby juz było po i żeby wszystko było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie coraz gorsze, nerwy coraz większe - mimo wszytsko... Chciałabym żeby juz było po i żeby wszystko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U mnie dzisiaj 25dc jajniki bola i czasami ciagna do dolu czasami pokazuje sie sluz mleczny mam nadzieje ze to dobry znak ale nie chce sie rozczarowac a to trudne. A ja dzisiaj ide do przyjaciolki do szpitala bo juz jest po jednym terminie porodu a maky cos nie cisnie sie na swiat,i wim ze to bedzie dla mnie trudny bo tyle kobiet tak bedzie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta pamietaj tylko spokojnie i na nic sie nie nakrecaj bedzie co ma byc ale zycze tego czego Ty chcesz najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976.........34...........Płock................37/ 38. ............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............36. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 .......................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........31/32.........................9 Kate31..............33............B-g................29.. ........................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ...........................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................25.............................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................24.............................7 abi 66...............35............K-e.....................18 .............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .............18......................8 Gosiek_76..........35........Katowice.................15. ......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27...........Koszalin................ .............14....................10 jawa25.............25.............Lublin................. .............7.......................1 vixwoman.........25..........śląsk...................5. ......................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Odpoczywam poza miastem i jakoś tak mi błogo że nawet pisać mi sie nie chciało :) ada nie patrz na dni płodne- zawsze owulacja może być szybciej :) trzymam kciukasy aaaaa i pij czerwone wino :) marcelinko :) rany 36 tydzień. Będzie dobrze ❤️ i niebawem przytulisz maleństwo marylka groszek marta 👄 cześć :) abi co u Ciebie? Odezwij się! Jesteś już po czy przed połowkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! Ja pełen luzik... jakoś ostatnio nie mamy parcia na dziecko. Cierpliwie czekamy na sierpień i wczasy Poza tym warunki mieszkaniowe bez zmian (nadal jeszcze u siebie w mieszkanku). Trochę sprzedawcy domka kołują nas z umową :( Ostatnio rzadko piszę bo w sumie nie mam za bardzo o czym, ale czytam Was regularnie!!! Prinzesska - podaj mi namiary na facebook (nie umiem cię znaleźć, podaj namiary przez gg), na nk widziałam Wasze zdjęcia - ślicznie wyglądaliście!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia 👄 gdzie się wybieracie na wczasy? Oby udało się Wam załatwić w końcu sprawy związane z domem :) opowiedz coś o nim: duży? Ile pokoi? Kurde własny domek fajna sprawa. Dobra spadam wcinać bób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina13 pojawiłam się rano i zniknełam:) U mnie supcio, dzidzia skaze i z tego bardzo sie ciesze:) We wtorek mam lekarza i zobazymy co powie i ile dzidzia urosła, ostatnio wazyla około 1800:D:D:D Co tam u CIebie KOchana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej dziewczyny ! sorrki ,że się nie odzywałam ale najpierw nie miałam czasu a potem niestety :( PORONIŁAM znowu to straszna strata czuje się źle psychicznie bo fizycznie doszłam do siebie . ;( Poroniłam 12.06.2011 po południu a zabieg miałam 13.06.2011. ;( To tragedia jestem bez silna nie mam już ochoty na następne starania bo myślę , że znowu poronię .;( PS.Życzę wszystkim dziewczyną ,które oczekują rozwiązania wszystkiego dobrego dziewczyną ,które już urodziły gratuluje i tym ,które zaszły w ciąże życzę spokojnych 9 miesięcy. A za dziewczyny , które się jeszcze starają trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka - Twoja Dzidzia to jest już całkiem spora:) Dawaj nam tu zaraz znać co się dowiesz na wizycie :) Katie - na wczasy jedziemy nad morze w okolice Łeby, ale dopiero 1 sierpnia :(. Chyba się nie doczekam..... A co do domku, to fajny (wiadomo trzeba zrobić remoncik), jest tam 4 pokoje + garderoba, duży ogród, drzewka i te sprawy.... :) Mamy problem z podpisaniem umowy przedwstępnej, bo jest tam kilku właścicieli, nie da się ich wszystkich zebrać a dali błędne pełnomocnictwo. Już 2 razy przesuwali termin umowy przedwstępnej :( Mam nadzieję że w końcu wszystko jakoś się uda. Teraz mamy termin kolejny na środę.... zobaczymy.... Zresztą wyprowadzą się dopiero i tak pod koniec sierpnia więc mamy jakby nie było trochę czasu :) Marcelinka, Groszkowa :) U mnie zaraz chyba będzie burza, bo ciemno jak...... i coś z daleka grzmi... Nie wiem czy zajrzę dzisiaj jeszcze, bo mam teścia w szpitalu i trzeba będzie jechać do niego, a muszę skończyć obiad (dopiero wróciłam z roboty). Boję się, bo jaki by nie był - szkoda mi go , bo sprawa jest poważna - guz. Nie wiadomo czy złośliwy.... dowiemy się po badaniach . wyniki dopiero za ok. 2 tygodnie. Buziaki dal Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa - dopiero teraz przeczytałam wiadomość od Ciebie. Trzymaj się kochana! Musisz być silna. Wiadomo co się stało????? Dlaczego???? Jeśli nie uda się ustalić przyczyny - nie staraj się doszukiwać przyczyn na siłę. Widocznie tak miało być... Postaraj się pogodzić z tym. Tak będzie Ci łatwiej. Może to zabrzmi brutalnie ale wiedz, że czasami los wie co robi.... Jawa nie załamuj się. Nie wiem czy to jakieś dla Ciebie pocieszenie, ale ja też straciłam - w sumie trójkę dzieci. Trafiłam na bardzo mądrego lekarza, który powiedział mi, że natura sama wie co robi, eliminując płody uszkodzone, niezdolne do przeżycia. Dodał też że teraz tak się wiele kobiet przejmuje, bo są testy na potwierdzenie ciąży, których kiedyś się nie wykonywało (i było lepiej gdy tego nie wiedziały). Po prostu kobiety tłumaczyły sobie wszystko zaburzeniami miesiączkowania, stresem chorobą, wyjazdem. .. Widocznie tak było u Ciebie - Dzieciątko musiało być bardzo chore. Dla niego/niej pewnie stało się lepiej tak, mimo, że to bardzo Ciebie bopli, niż jakby miało to Dzieciatko cierpieć... Tylko, że my Matki myślimy inaczej - dla nas to nie są uszkodzone płody, ale zawsze to będą nasze ukochane i upragnione Dzieci... Jawa - są wakacje, jest ciepło.postaraj się gdzieś wyjechać, chociaż na parę dni. Zmień otoczenie. A jeśli nie da się to - pamiętaj - nie bądź teraz sama!!!! Będzie dobrze - słyszysz!!! Nie załamuj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Lekarz powiedział , że dziecko źle się wykształciło ( to znaczy : płucka się nie ukształtowały i serce dlatego do tego doszło. Gosia34 dziękuje Ci za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa przytulam Cię mocno i jedynie co moge Ci powiedzieć to nie poddawaj się,gnaj za swoim szczęściem zasługujesz na to jak każda Kobieta.Buziaki dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×