Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................29.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Erisss.............26............Konstancin...........37. ..............................8 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................29.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........10.................................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc hej Dziewczyny odświeżę troszeczkę tabelkę, u mnie dzidzia rosnie jak na drożdżach juz ma 3,17 cm :) mam pytanie do tych mam które już sa w zaawansowanej ciąży, ile razy miałyście USG prenatalne robione i ile razy ogólnie zwykłe USG ?? pytam bo czytałam że ponoć szkodzi USG bo to naświetlanie a ja mam co wizytę a pod koniec ciąży żeby uniknąć tego co się stało przy poprzedniej ciąży to moja gin powiedziała że będe podjężdzała do niej do szpitala na dyżury co tydzień, napiszci eprosze czy Wy tez macie takie częste kontrole?? czytam Was regularnie i gratulkuje świerzo upieczonym mamusią, zazdroszczę:)już ne moge się doczekać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 kafferina, aduś, Kasieńko tak bardzo się cieszę że u Was wszystko w porządku :) buziaczki dla Was marcelinka ja teź chce focie Zuzi :) katie84@op.pl jeśli znajdziesz czas to baaaaaardzo proszę gosia to życze pięknej pogody. Zregeneruj siły :) przykro mi z powodu choroby teścia- zawsze coś musi sie dziać ech nie może byc dobrze. Oby z domkiem było wszystko ok. Od poniedziałku wyłącz myslenie i włącz tryb wakacyjny :) na pewno Ci to dobrze zrobi. Małgosiu ❤️ GRATULUJE SYNKA! Niech rośnie zdrowo :) vixwoman hej :) już stuknął 10 tydzień :) ale to leci :) usg to fale dźwiękowe a nie promieniowanie wiec nie masz powodu do paniki. Niektórzy lekarze robią usg co wizyte inni uważają że 3-4 usg w czasie calej ciąży wystarczy. tak czy siak nie martw się bo chodzi o to by było dobrze prawda? a lekarka na pewno chce dla Was jak najlepiej :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) U mnie ok :) Bardzo ciesze sie z dobrych wiesci :) Jesli chodzi o usg to mam robione na kazdej wizycie czyli co miesiac :) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny. Własnie wróciłam z KTG i co mam czekac dalej. Kolejna wizyta za tydzien. vixwoman ja tez usg miałam na każdej wizycie, a do lekarza jezdzilam co trzy tygodnie. Jakby szkodziło to na pewno nie robił by tak często usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Pamiętacie mnie jeszcze? Ogólnie miałam się zgłosić się 21.07 na wywołanie porodu na godzinę 10. A zgłosiłam się 21.07 ale o 1 w nocy bo mi wody odeszły. Więc oksytocyna była nie była potrzebna. Więc o 10.25 dnia 21.07 przyszła na świat nasza córeczka Alicja. Poród nie był łatwy ale najważniejsze że już po, a trzymanie w ramionach maleństwa rekompensuje wszystko. Niestety lekarze mieli rację co do łożyska było już stare i niefunkcjonalne. Nie chciało się urodzić w całości więc wykonano zabieg wyłyżeczkowania. W wyniku czego straciłam dużo krwi. Ale dziś już jest dobrze. Malutka jest grzeczna. Bardzo absorbująca - ale wiadomo jak to z tak malutkim dzieckiem. Najchętniej całe dnie spędzałaby na cycu. Od wczorajszego wieczoru jesteśmy w domu na szczęście. Mąż naprawdę stara się i bardzo mi pomaga. Przyjechał również mój brat a ojciec chrzestny małej. Malutka już się obudziła i domaga się o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Eris martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................29.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........21.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........10...... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja...........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss gratulacje i duzo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :) :) Katie zdjęcia wysłane :) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss wielkie gratulacje!!! Jak ja sie ciesze z takich nowin :) Wracaj szybciutko do sil i zdrowia i Alusia niech przynosi Wam radosc i dume niech rosnie zdrowiutenka i szczesliwa :) marylka Ty tez na dniach sie rozpakujesz :) marcelina jak sie czujesz jak Zuzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Groszkowa, w porządku :) Zuzia na razie prowadzi bardziej nocny tryb aktywności, więc chodze niewyspana :) A Ty jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje bardzo dobrze i taka pogoda mi pasuje :) Powolutku szykujemy wyprawke na wrzesien zostawimy kupno wozka i lozeczka a tak to mamy juz prawie wszystko w pt jedziemy do hurtowni po butelki smoczki pieluchy rzeczy kosmetyczne dla mnie i dziecka itp itd w polowie sierpnia zaczne pranko i prasowanko :) jestem pewna ze zleci to bardzo szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Eris martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................29.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........23.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc hej. Ufff jak dziś duszno..po paru dniach zimna to masakra. Nie mam coś weny do pisania :) jeszcze rodzina mi przyjeżdża na weekend wiec pucu pucu i małe gotowanie. marylcia ❤️ już wkrótce utulisz malutką Eriss 👄 GRATULUJĘ córeczki. marcelinka 👄 dziękuje za zdjecia. Dwie śliczności ❤️ Zuzia taka duuża :) Groszek 👄 masz jakiś typ wózka? chodzi mi o firmę. Jak synek? Dokucza bardzo? Mojego coś w nocy wzielo na fiki miki i rano kolejne bombardowanie. Wciaż nie moge się do tego przyzwyczaić :D buziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzis humor mam taki sobie :O to pewnie przez ta pogode :O Dla polepszenia humoru kupilam kilka rzeczy dla synusia :) mala rzecz a cieszy jutro tez zakupy jak pogoda pozwoli :O Katie moj synus ostatnio spokojniejszy kilka dni temu kopal solidnie teraz troche mniej, czas czuwania wlaczony ale jak znow zaskoczy to bedzie jazda :) Jesli chodzi o wozek to nie mamy wybrany, poczatkiem sieprnia z M idziemy poogladac rozne wozki i zobaczymy ktory nam spasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny postanowiłam zaryzykowac i wpisac sie do odpowiedniej tabelki Aktualizuję NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Eris martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................29.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........23.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7...............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss gratulacje. Tak dziewczynki, niedługo się rozpakuje. OD dzisiaj zostało jeszcze tylko 14 dni. Dzieczyny które juz urodziły mam do Was pytanie. CO ile jezdziłyście pod koniec ciąży do swojego lekarza? KAtie i Groszkowa jej jak ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss GRATULACJE powitaj Córeczke po drugiej stronie brzuszka,niech się zdrowo chowa i będzie dumą dla Was 🌼. Maniuchna ja co 2 tyg.pod koniec,a tak przez całą ciąże co 3tyg. Ada na kiedy gin wyznaczył Ci termin? Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka KObietki:) No dzis ujrzałam słońce, no nareszcie dawno go już nie widziałam hehe. Dziś mam usg i dowiemy się ile dzidzia waży, ciekawe ile mała przytyła:) Kasia G.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Herbatka kawusia czy kakao? ;) U mnie chlodno i pochmurno dobrze ze nie musze nic zalatwiac :) marylka i jak mala ile wazy? ;) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Groszku. No właśnie mała prawie nic nie przytyła. LEkarz powiedział że nie wie dlaczego tak sie dzieje. MOze przeczyliśmy coś na poprzednim USG i w poniedziałek jestem zapisana na kolejne USG zobazyć o się dzieje, Smutno mi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYLKO nie smuć się :) Wiesz, mój ginekolog mówi, żeby nie przejmować się za bardzo tym wyliczaniem wagi. Będzie dobrze, na pewno w poniedziałek wszystko się wyjaśni. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) marylko nie smutaj sie czasami tak jest ze usg pokazuja bledne pomiary przeciez to tylko urzadzenie ktore moze sie pomylic tak samo jak gin ... wiec spokojnie Twoje spotkanko coraz blizej tym trzeba sie cieszyc!!! Tulam Cie ;) Buziole 👄 Ostatnio Gracjan mial spokojniejsze dni a teraz to nadrabia caly dzien i w nocy :D Milego weekendu i super humorku zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry 🖐️ Hmmmmmmmmmm za oknem zimno i pochmurno ale mam nadzieje ze jakis spacerek zaliczymy ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................30.................................7 Kate31..............33............B-g......................29.................................4 Katie84.............27.............Kraków...........23.. .............................8 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Aha i zaczelo padac :O Milej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................30.................................7 Kate31..............33...............Bg................29..............................4 Katie84.............27.............Kraków.............23.. ...........................8 abi66...............35..............K-e..................21................................7 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20........................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........12... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................30................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................30.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 Katie84.............27.............Kraków.............23 .. ...........................8 abi66...............35..............K-e.................. 21................................7 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................31................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................30.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 Katie84.............27.............Kraków.............23 .. ...........................8 abi66...............35..............K-e.................. 21................................7 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc pozdr 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................31................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................30.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 Katie84.............27.............Kraków.............23 .. ...........................8 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 vixwoman.........25..................śląsk........10... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×