Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Prinzeska tulam :* Kaem a pamiętasz jak pisałaś mi,że jako takich kopniaków nie czujesz,het het wcześniej? ;) to teraz Synuś oddaje Ci z nawiązką :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................31.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........23 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc mmmhmmmm, odzew szalony... ;/, jak zwykle zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) My w tym tyg mamy totalny zajob :O sprzatanko pranko zmienianko itp ttd oraz kompletowanie wyprawki i chodzenie na zakupy :) Czuje sie dobrze choc czasami cos zaboli albo zrobi sie niedobrze :O Maly kopie strasznie :O ale tj fajne mimo ze czasami boli :O kaem ciesze sie ze wszystko ok i ze malenstwo rosnie jak na drozdzach :) cos duzo chlopakow sie pcha na swiat :D chyba wojna idzie :O monia jak juz bedziesz znala plec to napisz kto mieszka w Twoim brzuszku? A masz jakies przeczucia? U mnie sie sprawdzily :) prinzesska co u Was? jak zycie malzenskie w nowym gniazdku? Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa tak sobie myśle,że chłopak ale zobaczymy na usg :) zresztą nie ważne,aby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wiadomo zdrowie na pierwszym miejscu :) a plec jest sprawa drugorzedna ;) ale czesto jest tak ze przeczucia sie sprawdzaja :) a jak znosisz ciaze jak sie czujesz? sa jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie czuje sie dobrze. Pępek mnie boli,Was też bolał? a jeszcze nie wystaje ani nic. Moja mama mówiła,że ja jej tak pępek okopałam że po porodzie jeszcze przez 2 tyg ją bolał :D przedtem troche mnie muliło,pare razy miałam spotkanie z kibelkiem,mięso mi śmierdzi,toleruje tylko kotlety z kurczaka ;) a Wy jak tam? :) mykam sie dotelnić :) na spacer z psem i siostrzeńcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ogolnie ok jest ;) To super ;) Mnie pepek nie bolal i nie boli i jeszcze go nie wywalilo :) Ja od samego poczatku czulam sie bardzo dobrze i nie mialam jako tako objawow ciazowych ;) synus cos laskawy dla mnie ;) Milego spacerku zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................31.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................7.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Hej :) kaem Ty mały nerwusku 👄 czyli kolejny poród siłami natury przed Tobą..może i dobrze :) szybciej dojdziesz do siebie. Franek to juz gigant :D buziole monia 👄 👄 prinzesska 👄 a czy coś się zmieniło w sprawie ICSI? Przytulam Groszek oj no pełno chłopców :) ale to dobrze :) nie szalej za bardzo z tym wszystkim- powolutku i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie nic sie zminilo. Tydzien temu w poniedzialek wyslalismy krew do tych badan immunologicznych-teraz czekanie ok 6 tyg na wyniki. Z sadu sie nie odzywaja... pije od 2 dni ziola sroki mam mam wizyte w nastepnym tygodbiu u nowego ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dawno mnie nie bylo, niestety obowiazki:) Mala rosnie jak na drozdzach. W niedziele skonczyla 9tygodni. Od jakiegos czasu gada po swojemu:D duzo sie smieje. Ogolnie jak na razie odpukac jest zdrowa. Ma czasem zle dni, wiadomo jak kazdy z nas i wtedy marudzi, ale mamusia ja kocha nad zycie:) U mnie juz o wiele lepiej. Depresja minela, ogolnie czuje sie dobrze, poza tym, ze chodze niewyspana, ale da sie przezyc. Caluje Was mocno i w dalszym ciagu trzymam za Was kciukasy. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronzesska kurcze trzymam kciukasy za pomyślne wyniki i żeby coś u Was ruszyło. Daj znać po wizycie- oby gin był jakiś sensowny ❤️ kraqers 👄 no wieki całe!! Postaraj się tak chociaz raz na tydzień coś nam naskrobać :P dobrze że depresja minęła to przynajmniej możesz się już cieszyc z macierzyństwa :) ucałuj córunię ❤️ buziak właśnie kończe robić obiad. Cos dzis senny dzień :O moze to dlatego że wstałam o 7 a to do mnie niepodobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u was :) u mnie ciąza zaczeła sie tragicznie najpierw plamienia potem krwaweienie ale naszczescie skączyło sie wszystko dobrze z maluszkiem jest wszystko oki i dzisiaj usłyszałam bicie serduszka takajestemszczesliwamam dalej brac duphaston ale teraz tylko raz dzienie juz nieplamie ani nie krwawie ciągle tylko bym spała :) nie zasze mamczes heh zaczeły juz sie wymioty jak ja tegonie lubie ale coż przezyje bardzo was pozdrawiem :) ps. sorki za błedy ale pisze z telefonu groszkowakochanaco tam u ciebie widze ze ten czas takszybko leci jeszcze troche spotkaszsie ze swoim maluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................31.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................9.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie pogodnie ale chlodno brrrrrrrrrrrrr :O Mamy dzis troche do zalatwienia wiec znow bedzie latanko :) Katie to juz 25 tc ale ten czas leci ;) Przygotowanie zaczete? ;) prinzesska 3mamy kciuki za ziolka i za wizyte u nowego specjalisty 👄 kraqers ciesze sie ze u Was wszystko ok i ze w pelni cieszysz sie z macierzynstwa - piekny czas ;) ada super wiesci :D bardzo sie ciesze :D spij spij ile mozesz ;) Jesli o mnie chodzi to ok ;) Oby tak do konca ;) Od dzis jeszcze 2 miechy do planowanego porodu ;) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam ? dawno się nie odzywałam ,ale wpadłam w wir pracy i zaczęliśmy nowe starania zaczynamy 2 cykl starań i mam nadzieje ,że się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1987
hej dziwczyny! nie czytalam calosci, wiec moze ktos cos podobnego juz napisal.... nie przejmujcie sie, moja historia wygladala w ten sposob, zaszlam w ciaze w styczniu 2010 roku, dowiedzialam sie o tym w lutym, na pazdziernik mialam termin, pierwsza wizyta w porzadku, na drugiej okazalo sie ze nie ma zarodka, tzw. puste jajo plodowe, musiano mi usunac ciaze, to bylo w marcu... strasznie to przezylam, stwierdzilam, ze na razie juz o dzieciach nie mysle, skoncze studia i dopiero wtedy bede sie starac dalej.... ale w lipcu okresu nie dostalam, zrobilam test i wyszly dwie kreseczki, moj synek urodzil sie w marcu i jest zdrowy i piekny :)!!!! nie robilam zadnych badan, bez planowania, tak po prostu wyszlo, trzy miesiace po zabiegu zaszlam w kolejna ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1987
kurcze sorry troche sie zagalopowalam, styczen 2011 byl juz, a ja pomyslalam o styczniu 2012, i tak mi sie jakos na wspomnienia wzielo jak przeczytalam poczatek, a tu wiekszosc z Was juz jest szczesliwymi mamusiami :P w takim razie GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatanka84
Tez miałam termin na styczeń 2011. Niestety pod koniec 11 tyg straciłam dziecko. Nie wiadomo dlaczego. Jestem 3 tydź po łyżeczkowaniu, czekam na okres i chcemy dalej działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz jakos od 5 spac nie moge :O ladna pogoda sloneczko swieci wiec moze dlatego ;) iza gratuluje synusia :) tak czasami jest ze zycie nas zaskakuje i pewne sprawy przychodza wtedy kiedy sie tego nie spodziewamy ;) tatanka84 przykro mi :( ale termin mialas chyba na styczen 2012 skoro stracilas dzidziusia w 11 tc a teraz jestes 3 tyg po zabiegu? U mnie bylo tak samo tylko ze termin mialam na styczen 2011 i tez stracilam w 11 tc :( lekarz kazal odczekac pol roku odczekalismy i teraz jestem w 8 miesiacu ciazy :) na poczatku jest bardzo ciezko sa pytania dlaczego itd czesta sa one bez odpowiedzi :( ale przychodzi taki czas ze wychodzimy na prosta i wszystko sie uklada tak jak powinno i tego Tobie zycze z calego ❤️ Ja pierwszy @ po zabiegu dostalam po 32 dniach ... POWODZENIA Milego dnia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 lepiej sie wysypiaj bo już wkrótce nie będziesz mogła :P co do przygotowań zamierzam dopiero sobie liste zakupów zrobić- nie mam pojecia od czego zacząć :O nie chce kupic niepotrzebnych rzeczy. Bede przekopywać internet :) czas leci ale jakos tego nie odczuwam dopiero jak patrze na tygodnie np. Twoje lub innych ciężarówczek :) ada 👄 współczuje tych przeżyć :( ale najważniejsze że maluszek jest silny i dzielny ❤️ i teraz już bedzie wszystko dobrze :) jawa to trzymam kciukasy za owocne starania :) ale na spokojnie bez spinania sie starajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, tak Was czytam i tak się ciesze że kolejne mamusie juz tulą swe maleństwa:):)serdecznie gratuluje tyle dobrych wiadomosci:):) ja pierwszy raz tu napisałam byłam kompletnie załamana, mój synek tak szybko odszedł:(:( dalej o nim mysle, al ejuż spokojniej bez takich emocji jak wczesniej, juz nie wybucham płaczem bez powodu, teraz tylko czasami jakaś łza poleci po policzku ale to jak nikt nie widzi:(juz niemoge doczekac się rozwiazania a to dopiero 14 tydzień leci...a Wy juz takie szcześliwe po 30 tyg to juz zleci moment:):) pozdrowienia dla was i bobasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie w nocy padalo ale teraz jest czym oddychac :) Maja dzis przywiesc regal dla synusia :) musze go wywietrzyc jeszcze raz wszystko poprac ok 10 pralek :O poprasowac i finito wszystko gotowe :) Wczoraj kupilismy lozeczko i inne pierdolki :) Zostal jeszcze wozek materac do lozeczka kombinezon spiwor szlafrok dla mnie ale to juz niedobitki :) Na wozek juz jestesmy zdecydowani TAKO WARRIOR 2 w 1 teraz tylko wybrac kolor wplacic zaliczke i odebrac po porodzie :) Aha jeszcze laktator ale najpierw musze zobaczyc czy bede miala pokarm i jak tak to ile takze ten zakup dopiero po porodzie a tak to juz wszystko :) Katie najlepiej zrobic liste rzeczy i nia sie kierowac aby bzdet nie kupic ja zaczelam od ubranek i pozniej jakos poszlo :) tj link do fajnego sprzedawcy ja u nich prawie wszystko kupilam oni swoja siedzibe maja w Bielsku takze mialam na miejscu nie musialam przez allegro - bardzo serdecznie go polecam http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926 Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 sierpnia były moje urodziny. po tym jak nie mialam @ już przez 7dni myslalam ze bede miala prezent...a tymczasem dostalam@ 9-tegow południe :( .. nawet rano kupilam test... kurcze plakac mi sie nadal chce... Coś dziwna ta @ była. trwała dwa dni. ale robiłam dzisiaj test i był ujemny. O czym to mmoże świadczyć???? wiecie może co oznaczają krótkie cykle? to już drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia przykro mi :( moze idz do gin niech Cie zbada i zleci jakies badania bo trudno jest tak samemu dochodzic dlaczego jest tak a nie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę Groszka, będę musiała i tak pójść po powrocie./wracamy do domku już jutro/ tak się zastanawiam - a może po prostu jestem już za stara na dzieci. może mój czas aby urodzić zdrowe maleństwo już minął... Ok - nie staraliśmy się specjalnie - to znaczy tempka, określone dni itp., ale żal, że się nie udało jest. .. Może rzeczywiście trzeba tak z zegarkiem w ręku działać w moim wieku.? Tylko że tak było rok temu i się nie udało, dlatego zdaliśmy się teraz na los. A może i lepiej że tak jest - 18-tego kupujemy dom, będę musiała go jakoś urządzić, a trudne to by było, gdybym musiała leżeć, może los da nam Dzieciaczka jak poukładamy jakoś to wszystko . ? Dzisiaj ostatni nasz dzień /w całości/ nad morzem. Nawet słoneczko świeci :) Bo od 3 dni to tylko kapało.... Aż żal odjeżdżać... Nawet zasięg jest i piszę z laptopa :) Jutro wieczorkiem będę spała już w swoim łóżeczku. Wysłałabym wam filmik z plaży, ale nie potrafię dokleić. Prześlę po powrocie zdjęcia tym z Was których mam e-maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................32.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................9.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubaśkaaaa
mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×