Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

W tamta niedziele mielismy chrzciny :) bylo 6 maluszkow wszystkie przespaly chrzest i byly bardzo grzeczne ;) Impreza w domu tez sie udala maluch caly czas spal a my swietowalismy :) Jedzenia zostalo full ze jeszcze zjadamy ostatki goscie tez dostali walowe do domu ;) Jutro Gracjanek konczy 2 miesiace ale ten czas leci :) Balismy sie z Groszkiem ze Gracjanek bedzie mial rodzenstwo (podczas uniesienia sprzet nawalil :p) ale jescze nie czas na trzecia dzidzie ;) Wlasnie rozkreca sie u mnie 2 @ po porodzie :O hmmmm bedzie potop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku a Ty juz dostalas @? Nie za wczesnie? JAk maly znosi rozciaganie? Często chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka 1 dostalam po 5 tyg teraz jest juz 9 tygodnii po porodzie i dostalam 2 piersia karmilam niecale 3 tygodnie wiec 2 przychodzi szybciej ... Narazie chodzimy na takie lekkie rozciaganie i jest ok ale czekamy na miejsce w bardziej specjalistycznym miejscu tylko ze koniec roku i nie ma miejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiem reszte dziewczyn tze. Wybaczcie ze zadko zagladam ale mam od parunastu tyg ciezki okres...wstalam z takim bolem brzeucha ze do jutra znow dostane @@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka bo napiecie miesniowe tak szybko nie minie i trzeba rehabilitowac postepy bedzie widac jak dziecko bedzie raczkowalo siadalo chodzilo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia G gin chce mi zalozyc bo z aniolkiem dostalam w 25tc rozwarcie ktorego nie udalo sie zatrzymac wiec woli mi zalozyc i dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 Eterno...............30..............Poznań............. ......6.............wrzucamy na luz martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............37... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................28. ...............................10 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 vixwoman.........25..............śląsk................2 9.. . ... ...........................1 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............B - B ........Gracjan..........28.09.2011.........CC.........38tc< br /> Ja nadal 2w1 :) maluszek odmawia wyjścia- nie pomagają prośby ani groźby ;) zaczęły się tel od rodziny i znajomych czy aby nie już ? Wunia :) jeszcze chwila i będziesz na moim miejscu. Zobaczysz zleci szybko :) i będzie dobrze. Pamiętaj o tym :) czyli szykujecie niespodziankę dla rodziny..i dobrze. Myśl pozytywnie. wiem że trudno ale niech bobasek czuje pozytywne nastawienie od mamusi. BUZIAKI Kasiu jak wizyta? Gratulacje dla Olusia ❤️ prinzesska miałaś mieć rozprawę w listopadzie- i jak tam? monia marylcia groszek madalenko 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 Eterno...............30..............Poznań............. ......6.............wrzucamy na luz martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............37... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 vixwoman.........25..............śląsk................2 9.. . ... ...........................1 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............B - B ........Gracjan..........28.09.2011.........CC.........38tc< br /> :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Katie a to uparciuch z synusia ;) monia dobrze ze jestes juz w domu :) U mnie tez dobre wiesci :D Dzis robilam krzywa cukrowa i cukrzyca ciazowa poszla w sina dal nie mam jej i cukry w normie :D I co najwazniejsze z Gracjankiem jest ok dobrze sie rozwija :D Badal go dzis neurolog :) Na rehabilitacje mozemy chodzic a nie musimy ale musimy obserwowac malego i musimy byc czujni :D Dzis jest dzien dobrych wiadomosci :D Tylko mnie meczy przeziebienie i @ ale damy rade ;) Dobranoc ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaJola
Dziewczyny proszę o radę. 5 miesięcy temu poroniłam :( w ciąży niestety nadal nie jestem dziś zauważyłam, że przy nacisku moje piersi wytwarzają biało-przeźroczystą wydzielinę coś na kształt siary czy to może mieć związek z poronieniem? któraś tak miała? za miesiąc powinien być mój niedoszły poród... może moja głowa płata mi figle... wiem, że powinnam zbadać prolaktynę ale zastanawiam się czy może być też jakaś inna przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZmartwionaJola bardzo mi przykro z powodu straty dzidziusia :( Ja stracilam w 11 tc i zadnej wydzieliny z piersi nie mialam ... a Ty w ktorym tyg ciazy stracilas dzieciatko? Najlepiej chyba jak udasz sie do gin on Cie zbada i zleci odpowiednie badania ... Wyznaczony dzien porodu bedzie dla Ciebie trudnym dniem jak dla nas wszystkich byl ale trzeba go przezyc ... ja np w tym dniu zakonczylam odliczanie i zakonczylam zalobe chociaz w sercu caly czas byl i jest bol oraz smutek mimo ze mam dziecko ... tj strata ktorej nikt i nic nie zapalni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Monia po wizycie ok małe rozwarcie jest ale gin mówił żeby się tym zbytnio nie przejmować odpoczywać jak najwięcej i prowadzić spokojny tryb życia,a nie pisałam bo od poniedziałku gosci u nas wirus najpierw ja-myśląc,że powaliło mnie tak po glukozie,a później Dzieciaki,także wpadam i wypadam po 5 minutach z kompa. Glukoze mam bardzo niską po obciążeniu,na czczo 99a po 2h 59 także myślałam,że do domu nie dojde dobrze,że Adi była ze mną to wiedziałam,że musze Ją odstawić do domku bezpiecznie. Z dobrych wieści jeszcze tyle,że już 24.12 Mąż wraca już licze dni i nie moge się doczekać. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje:)) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 Eterno...............30..............Poznań............. ......6.............wrzucamy na luz martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............37... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................30.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............B - B ........Gracjan..........28.09.2011.........CC.........38tc< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez aktualizuję i pozdrawiam Was wszystkie :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 Eterno...............30..............Poznań............. ......6.............wrzucamy na luz martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................30.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan..........28.09.2011.........CC.........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na mnie przyszedl czas:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 Eterno...............30..............Poznań............. ......6.............wrzucamy na luz martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno......31......p-n........Jakub i Jeremi........12.10.11.....SN......34tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi..... 12.10.2011.........SN.........34tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................13.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi.......SN..........34tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska ❤️ mocno przytulam i wspieram w myślach, a jak z tą rozprawą? Katie :) a to synusiowi dobrze u mamusi pod serduchem więc co się będzie pchać na ten świat. a Ty pewnie już chciałabyś tulić swoje dzieciątko. Ale to tylko kilka chwil i się to stanie. ZmartwionaJola- przykro mi z powodu poronienia. U mnie obumarły ciąże w 9 tyg, 7 tyg i ani razu nie miałam żadnej wydzieliny. Kasia G :) mnie też czeka ten test na obciążenie glukozą dobrze że napisałaś o tym to zabiorę męża ze sobą bo mogę źle się czuć po tym. Fajnie że u Was wszystko ok. , życzę zdrówka Eterno :) GRATULUJĘ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wunia samo wypicie nie było katastrofą można dodać połowe cytryny ale u mnie ten późniejszy spadek po 2 h to już była katastrofa także weź Męża ze sobą !! Eterno GRATULUJE wreszcie oznajmiłaś światu te cudowne wieści buziaki dla Was ogromniaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasi G :) super że o tej cytrynie napisałaś to zabiorę ze sobą bo ja ogromnie nie lubię słodkiego brrr, wiem że to dla naszego dobra ale boje się że zwymiotuję i nici z badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia G to fajnie ze dobre wiesci z wizyty no i faktycznie po glukozie bardzo malo cukru :) Napewno juz nie mozesz sie doczekac M ale jeszcze troche i bedziecie w 5 :) Dziewczyny ale leca Wam te tygodnie :) eterno ogromniaste gratulacje dla Ciebie i Twoich synkow :) Ale niespodzianka :) Super!!! Bardzo sie ciesze :) A dzisiaj tak wlasnie patrzylam na tabelke i mowie kurde juz dlugo nikogo po mnie nie ma :) Ja glukoze robilam juz 3 razy i jakos da sie przezyc ale lepiej miec cytryne wtedy jest lagodniejszy posmak slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesc dziewczynki eterno gratuluje ;**** NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 abi66...............35..............K-e................. 31...............................7 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________22_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................23 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............25... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................14.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi.......SN..........34tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×