Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

ja tez mialam miec pessera ale przy nim nie mozna luteiny brac tylko duphaston(czy jak to sie pisze) a on mi nie sluzy wiec zdecydowal ze to kepsze bedzie tylko kurcze nie wiem co o tym myslec czy nie za wczesnie szyjka ma prawie 4 cm a z tego co mowil to duzo wiec po co ten szew ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem czemu co prawda z aniolkiem mialam 4 cm rozwarcia ale dlatego ze akcja porodowa sie zaczela bi zakazenie macicy mialam wiec po co to wszystko ehh on mowi ze na zaske ale czy nie przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie :) Super wieści !, masz najpiękniejszy prezent mikołajkowy! GRATULACJE !!! i niech synuś zdrowo rośnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie!!!! Moc buziaków dla Was!!!. Niech Malutki się zdrowo chowa, a Mamusia będzie zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta !!! GRATULACJE!!! W ogóle buziaczki dla Wszystkich Forumowiczek!!! My od soboty we własnym domku :) Nareszcie! - oczywiście mamy jeszcze sporo do zrobienia, ale już mieszkamy :) Nawet choinka już stoi ubrana :) Taka do sufitu :) I staranka w toku.... 23 grudnia mam dostać planowo @, ale ostatnio termin ten mi się przesuwa do nawet tygodnia. Tak więc zobaczymy :) Może pod choinkę do nas wreszcie też Ktoś zawita.?.... Poza tym dobre wieści - Teść już wrócił ze szpitala. Jest troszkę lepiej. NIe ma takiej nerwówki. Ale przy nowotworze jest różnie....W każdej chwili może być nawrót.... Teraz kolejne cykle chemii, potem dopiero badania, gdzieś koło połowy lutego. Zapomniałabym napisać, że nie podłączyli nam netu, dopiero będzie możliwe po nowym roku - piszę ze starego mieszkania.:) Jeszcze raz ucałowania dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia witaj 👄 super ze juz mieszkacie w swoim nowym domku z wymarzonym ogrodem :) super :) za staranka 3mam kciuki ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Groszkowa :) A co u Was??? Jak się miewa Gracjanek? To już chyba duży chłop!. Jak będę miała chwilkę to przesledzę wpisy na kafe, aby być na bieżąco.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Kochane, \ Jak tam Wasze dzieciaczki, moja Ewulka to taka zasmarkana juz drugi tydzien chodzi, ciagle sie budzi, spac nie moze smarki jej przeszkadzaja. WIdzialyscie dla kogo w tym roku gra WOŚP? Aha jeszcze jedna dobra wiadomość, w końcu robią coś dla kobiet, od 2012 roku wydłuza sie dodatkowy urlop macierzyński czyli juz 4 tygodnie wiecej bedzie. Pozdrawiam Was wszystie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________24_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................25 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................16.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66...............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc czesc dziewczyny ja jeszcze stety/niestety nie trafilam do szpitala czekam caly czas na wyniki posiewu ehh jezeli go dzis nie dostane to kurcze dopiero po nowym roku mnie przyjma a wolala bym miec to juz za soba ehh malenstwo coraz silniej daje o sobie znac i czesciej z czego bardzoo sie ciesze troche spokojniej moge spac ;p;p ale za to plecy mnie bola i zaparcia mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Ale u nas wieje masakra :O taki ma byc caly weekend :O dobrze ze dzis przed poludniem zaliczylam spacer :) gosiu Gracjanek jest kochaniutki 28 grudnia skonczy 3 miechy :) az nie chce mi sie w to wierzyc :) Maly jest kochaniutki kocham Go calym serduchem i jest calym moim zyciem :) Ladnie rosnie i dobrze sie ma ;) napiecie i asymertia zanika wiec rehanilitacja skutkuje a On jest bardzo silny i ruchliwy ;) marylka wspolczuje katarku Ewci pewnie meczy sie bidulka :O Ja wlasnie skorzystam z tego dodatkowego urlopu macierzynskiego w wymiarze 4 tygodnii do tej pory byly 2 :) Duzo zdrowka dla Was ;) omadalenao super ze maluszek daje o sobie znac cudne uczucie prawda? ;) i jak wyniki posiewu? Pozdrowienia i caluski dla wszystkich mamus i ich skarbeczkow dla mamus 2 w 1 dla tych co sie staraja o malenstwa i w ogloe dla wszystkich 👄 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis wizyte. maly wazy 2870gram,lekarz powiedzial "taaaki siusiak " :) nastepna wizyta 31 grudnia,wtedy tez odstawiamy leki i gin pobierze wymaz, teraz mam skierowanie na badania krwi itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to super wiesci 👄 no to Tymus moze byc spory :) moj jak sie urodzil w 38 tc mial 3010 a Tymus w 34 tc ma 2870 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super ze z maluszkie ok groszkowa niestety nie ma ich jeszcze rozmawialam z ginem we wtorek mam przyjsc na usg szyjki i chyba jednak pessera mi zalozy bo szew dopiero kolo 20 tc mogli by zalozyc wiec gin stwierdzil ze duze ryzyko zsuniecia jest i pesser lepszy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena pessar jest dobry kolezanka miala zalozony w 2 ciazach po 2 stratach i teraz ma 2 cudownych dzieci ... ok 38 tc sciagaja u jednych porod nastepuje szybko u niektorych niekoniecznie ale komfort psychiczny zapewniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Monia no to super wieści z brzuszka,że tak nieskromnie zapytam ten siusiak to pewno po Tatusiu taki duuużży :P Magda spokojnie lekarz wie co robi dasz rade jeszcze troszke poczekać. Groszkowa fajnie,że Gracjanek tak ładnie rośnie,wiem ile to radości daje,ja uwielbiam patrzeć na Oliśka jak śpi słodko wygląda jak się zaśmiewa,kiedyś w nocy taki śmiech Jego mnie obudził super sprawa no i to Jego łażęgowanie po mieszkaniu taki pingwinek taki szczęśliwy jak sam chodzi wesołek. U nas święta przyćmione A. powrotem planowo będzie w sobote około 14.00 mam nadzieje że przyjedzie na czas,światełka na choinke kupione czas rozejrzeć się tylko za choinką tylko mam pewne obawy jak długo i jak bezpiecznie ona ptrzetrwa u nas w tym roku przy Olusiu,Ada w Jego wieki nie dotykała choinki bo się bała,a Olek niczego się nie boi. Buziaki dla Wszystkich brzuszków i Mamuniek z Maluniami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2006
BARDZO PROSIMY O GŁOSOWANIE NA NASZE PRZEDSZKOLE. Do wygrania jest plac zabaw który naszy przedszkolakom bardzo sie przyda. Bardzo prosimy wejsc na strone www.akademia-aquafresh.pl kliknac na czerwona chmurke i w 5 rzedzie odszukac PRZEDSZKOLE SAMORZADOWE W NIEDŹWIEDŹIU I zagłosowac, prosze nie zapomniec o kliknieciu w link który przyjdzie na poczte e-mail. Bardzo prosimy o głosy. Dzieci bardzo sie uciesza liczy sie kazdy oddany głos. APELUJEMY O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu G ta po tatusiu ;) :D widzisz Olek to prawdziwy facet i czego by sie tu bac,takiej ladnej choinki :) moze ulokuj ja gdziesz na komodzie,gdzie nie dosiegnie? milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa czy czasem dziś Gracjanek Wasz nie ma imieninek? Buziaki dla Zucha jak tak,a jak nie to też buziaki dla Słodziaka👄 U nas choinka już stoi ubrana Oluś nic a nic się nie boi i co chwile dochodzi ściągać zabaweczki,Ada Mu sprytnie w tym pomaga mówiąc:czekaj Synuchna Adusia Ci da Mikołajka także wesoły czas się zaczyna u nas z choinką. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Tak tak Gracjanek ma dzis imieninki ;) dziekujemy za zyczonka ;) Jakis marudny dzis jest :O My choinke ubierzemy za pare dni w tym roku bedzie spokoj ale za rok to trzeba bedzie zawiesic u sufitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Przepraszam,że tak rzadko sie odzywam, ale jakos tak ostatnio mało co przed kompem siedze ... Postaram sie poprawić. U mnie ok. Zuza skończyła już 5 miesięcy, jest silna i wesoła, więc nie narzekam. Buziale i zdrówka dla Was wszystkich i dla Waszych maluszków, również tych w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________24_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................35. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................25 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................16.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66...............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84...........27...........Kraków........Filip.............06/12/2011.............SN............41 Katie pozwolilam sobie Was wpisac :) mam nadzieje ze dobrze,jakby co popraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! zaglądam :) Wszystkiego najlepszego dla Gracjanka - spóźnione , ale z pewnością szczere!!! Groszkowa musisz być dumna mając takiego fajniutkiego synusia. Marcelinka - Witaj! Zastanawiałam się, co u Ciebie, bo jakoś nie dajesz za często znaku życia... :) Zuzka robi się konkretną kobietką :) Ani się obejrzysz, a będziesz ją gonić po domku :) Ja na razie czekam. Co prawda nie wytrzymałam wczoraj i zrobiłam teścik, ale wyszedł ujemny :(tylko, że się tym nie przejmuję bo do @ mam jeszcze czas - (piątek), więc może nie wszystko stracone :) w tym miechu :) a jeśli nie - zaczynamy niedługo znowu staranka :) Widocznie teraz trzeba będzie się troszkę postarać, nie będzie tak łatwo jak kiedyś. W końcu - wiek robi swoje :) Dobrze, że potrafię już z tego żartować, bo do tej pory jakoś ciężko mi było, gdy dowiadywałam się o kolejnych ciążach - a u mnie nic.... Może z nowym rokiem coś się zmieni? a jak nie - nie mogę zapominać, że mamy z M przecież siebie! i Młodego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________24_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................35. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................33.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................25 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................16.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66...............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84...........27...........Kraków........Filip...... .......06/12/2011.............SN............41 hej Dziewczyny u mnie ok moja Maleńka to juz pewnie z 2 kg waży i rozpycha sie strasznie:))wyprawka jjuz prawi ew komplecie tylko łóżeczko trzeba zamówić. Jestem juz taka niecierpliwa bo mam miec cc pod koniec stycznia, a więc za miesiąc o tej porze może moja kruszynka bedzie już w moich ramionach:))tak to zleciała a teraz ta końcówka najgorsza bo ciągnie sie i ciągnie, ale dobrze że święta za pasem to jakos to poleci. pozdrawiam Was serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×