Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gracjan w drugim miesiacu tez bym obzartuszkiem jadl duzo i czesto dlatego wlasnie redukowalam jemu jedzenie i dawalam w okreslonych godzinach a w miedzy czasie zabawialam lub dawalam herbatki i teraz je os stalych porach i stale porcje i jest drobniutki bo ma ok 68 - 70 cm i wazy ponad 6 kg a znam dzieci ktore sa mlodsze o niego o 2 tyg i waza juz ponad 8 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna MAdzia:( Katie a dlaczego w ogóle odwiedziliscie okuliste? Mamuski mamuski czekemy na kolejne dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................30 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26.01. 2012......cc. . ... ...38 witajcie dziewczyny u mnie juz 23 tc przez co zaczynam juz szalec za chwile 25 tc a w tym czasie urodzil sie Alanek, a tak po za tym to corcie bedziemy mieli ;] vix gratuluje dla Madzi biedactwo tak szczerze to od poczatku czulam ze to nie porwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja74 bardzo ci dziekuje za wsparcie. ja tez po stracie dwoch ciaz nie moglam juz patrzec na kobiety w ciazy, a tu jak na zlosc wszytskie kolezanki zachodZily.... powiedzialam mezowi ze juz nigdy nie bedziemy starac sie o dziecko bo 3 raz nie przezyje juz tego... jednak udalo mi sie ogarnac i uporac z tym wszytskim. nie ukrywam ze ta ciaza to jeden wielki stres, kazda wizyta u lekarza to dusza na ramieniu, kazdego dnia wsluchuje sie w swoje cialo i czekam na ruchy naszej córy. ale wierze ze tym razem bog bedzie laskawy. warto probowac, tym bardziej jak sie niema wogole dzieci... a jesli chodzi o lyzeczkowanie to ja mialam za kazdym razym, pierwsza ciaze poronilam samoistnie a druga obumarła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek Fifi ma około 6700 i 65 cm :) jest proporcjonalny :) wlaśnie zjadł 180 ml kleiku :D moje chłopisko kochane. marylka ropieja mu ślepka, ma stwierdzoną niedrozność kanalikow łzowy. Moze przejdzie po kroplach. Mam pozwolenie na sex :P no i mam opiekunkę (na razie na probe) bo mam firme i pasuje zarabiać ;) ale bede w domu wiec pelna kontrola przez 5 godz. jeszcze idziemy na badanie słuchu bo postraszyli mnie ze nie słyszy tzn podczas 1 badań przesiewowych. ale mały słyszy bo reaguje na głos :0 wolimy jednak sie upewnić czy w 100%. także troche sie dzieje. Aaaaa i dzis dostałam piekne ciuchy od ciotek klotek hehe uwielbiam miec gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka super:) a moja kruszyna wazy 7500, wzrostu ma 63. oOomadalenaoOo a z Alankiem wszystko w pozadku było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly byl zdrowy i bardzo silny do ostatniej chwili tyle ze w ostatnich dniach zycia okazalo sie ze ma uczulenie na furosemid a mimo to podawali mu przez co nerki wysiadly a co za tym idzie zatrul sie organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylcia tak śpiewają Fifiemu jego laski ;) tylko Ewcia jeszcze nie nuciła :P a ma już 4 narzeczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl.................0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................30 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko jeszcze nie mogę myśleć o kolejnej próbie, zawsze myślalam,że takie sytuacje mnie nie dotyczą, ale to kolejna lekcja pokory... Mam wspaniałych dwóch synów z pierwszego małżeństwa to moje słoneczka kochane:) trzecie dziecko chcialam miec z moją obecną miłością, ale teraz sama nie wiem:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No pieknie rosna te nasze Sloneczka :) Teraz jak tak patrze na nasze zycie to bylby one smutne bez dziecka a tak tj naprawde spelnienie marzen :) a jak jeszcze patrze na rodzicow czy tesciow jak sie ciesza ze maja wniuka widok bezcenny :) Sprawa Magdzi straszna :( serce sie kraje i lzy same naplywaja do oczu ... uwazam ze to nie byl wypadek ze to bylo zabojstwo i ktos matce w tym pomogl ... ona kiedys chciala popelnic samobojstwo wiec jej psycha byla zaburzona nalezala tez do jakis kregow religijnych czesto tak dziajaja sekty a wiadomo jak potrafi ona wypaczyc umysl ... poza tym jak matka o tym opowiadala non stop jedno i to samo jakby to bylo wyuczone :O duzo znako zapytania??? ale sekcja pewnie duzo wyjasni ... no i moze ona peknie jeszcze bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawce:) halo gdzie sie podziały wszystkie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALANYA74 Witaj :) Właśnie zeżarło mi posta do ciebie... Napiszę drugi raz, jak się tamten wyświetli, to po prostu nie przeczytasz tego... Mam nadzieję, że u dobrze się czujesz.... Jedne z nas szybko po stracie decydują się na dziecko, inne czekają - bo strach, żałoba... Odczekasz chwilę, wsłuchasz się w siebie i będziesz wiedziała... U mnie najgorsza była utrata poczucia bezpieczeństwa. Podobnie jak ty myslałam, że mnie to nie dotyczy... I kiedy jednak zdarzyła się ta śmierć, to zaczęłam się bać, że coś złego może spotkać moich bliskich - syna, męża... Pozbierałam się. Postaram się zaglądać, choć przy Maluchu czasu mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzień dobry Witam z kawusią również,dziś wizyta trzymajcie kciuki-proszę zobaczymy co tam u Syneczka słychać. Buziaki i miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, i w podobnym wieku jesteśmy - mam 36 :) I mieszkasz w fajnym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU G właśnie myślałam o tobie!!! Na pewno wszystko będzie dobrze :) Skoro tyle osób trzyma wirtualnie kciuki, to musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka abi, kasia i Alanja74 i reszta , witajcie:) KAsia ja sie skusze na inke, trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte. JEszcze podobno tylko tydzień i mrozy mają póścić, nudne takie siedzenie w domu. Zaczełam Ewie dawać kaszki i najbardziej jej smakuja. KAtie jak tam Twój żarłoczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi66 mam zamiar się pozbierać, jak długo to potrwa nie wiem:( fizycznie nie najlepiej, po obfitych krwawieniach spadek formy, migrena od trzech dni:( ale co nas nie zabije to nas wzmocni ??prawda?? Marylka troszkę musi pomrozić może będzie ładne lato na to konto?? tak mówią górale ha ha... kKsiu trzymamy te wirtualne kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Filip dziś zaczyna 3 miesiąc :) kurcze ale to leci :) właśnie był mały bunt ale w końcu usnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja74 prawda. NIe spiesz sie z decyzją, nam lekarz kazał odczekać pół roku, ale ja wiem że pewnie i tak byśmy czekali żebym psychicznie doszła do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po wizycie Gniewuś akrobata fikał i wyfikał dziś ułożenie pośladkowe i gdybym dziś jechała to CC ale jeszcze troche zostało mam się oszczędzać jeszcze 10 dni a później hulaj dusza piekła nie ma.Waga 2900 czyli raczej nie bedzie 4 kg zobaczymy no i w cichości serca licze na wielki fik i poród naturalny. Dziękuje za kciukasy i proszę o jeszcze. Abi dużo nas z tym samym wieku. Buziaki dla żarłoczków i niejadków 👄 Ja dziś kupiłam kleik żeby dodawać Oluśkowi do mleka ale coś Mu marnie szło. No i kupiłam ubranko na odbiór ze szpitala białe tradycyjnie jak Ada i Oliś,body i śpioszki do tego niebieski łapki i paputki i wio do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko :) wspaniałe wieści :) tzn to ułożenie może nie wspaniałe ale trzymam kciuki by Gniewus zrobił fiku miku i wyskoczył ślicznie na świat :) BUZIAKI DLA CAŁEJ RODZINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu miło czytac dobre wieści od was:):) Witam przy kawce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Madzi hej dziewczyny 28 stycznia trafiłam do szpitala z obitymi żebrami oczywiscie moje cudo małe zrobiło sobie z mamy worek treningowy heh i tak mnie mały Igorek okopał ze nie mogłam odychc ani wstac chodziłam na kolanach z bólu :( teraz jest juz lepiej ale narobiłam każdemu strachu sobie tez .... wtedy był to prawie 33 tydzien a wszystkie wymiary wychodziły na 35 tydzien i 2 dni maluch warzył wtedy 2287kg zrobili mi dokladny komplet badan z maluszkiem jest wszystko dobrze główka jest nisko w miednicy tyle u mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................34 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×