Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

U nas dzis -8, ale krótki spacerek zaliczony :) Ciągle śledzę czy są jakies nowe info na temat tej małej Madzi z Sosnowca - przeraża mnie to co sie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina nie tylko Ciebie, aż strach wychodzić. Byłam dziś u podiatry i ta mi powiedziala że jak jest więcej niż -5 zeby nie wychodzić z malenstwem na dwór. NIe bardzo mi sie chce w to wiezyc i co niby 2 miesiace mam siedzieć z Ewcią w domu? Ostatnio wprowadzałam Ewci nowe pokazrmy i okazało sie ze ma uczulenie na cos tylko nie wiadomo na co. Wiec wracamy do cyca, a za trzy dni wracamy do wprowadzania posiłków. Dziewczyny od czego zaczynałyście wprowadzać nowe posiłki i w czym szukałyście gluteno dla Smyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ja myslę że mrozik do - 10 bez wiatru nie powinien zdrowemu maleństwu zaszkodzić, ja robie poprostu krótsze spacerki, np. dzis była niecałe 30 min. Co do posiłków to ja już Zuzce wiele nowych rzeczy wprowadziłam, na szczęście na razie nic sie nie dzieje. Najlepiej wprowadzaj po jednym i obserwuj, jak nic sie nie dzieje to wtedy nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do glutenu to sama nie wiem napewno, a niechcę Ci ewprowadzić w błąd. Czytałam ,że najlepiej zacząć od małych ilości kaszy manny lub kleiku pszennego (niby po 1 łyżeczce dziennie np.do zupki). Niby powinno sie w 5-6 miesiącu, ale ja jeszcze nie podałam chociuaż Zuza skończyła pół roku. Każdy lekarz mówi co innego. Przy Gosi lekarka kazała jak skończyła 8 miesięcy, więc sama niewiem. Ale mam zamiar Zuzi na dniach chociaż troszke tego wprowadzić i czekać na reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowia ze niby do - 5 wychodzic ale jak - 10 sloneczko i wiatru nie ma to krotki spacerek mozna zaliczyc bo np Gracjan bez spacerku marudny :O ale dzis u nas zimno i wialo takze spaceru nie bylo :O Pokarmy nalezy wprowadzac jedno skladnikowe obserwowac czy nic sie nie dzieje i potem 2 skladniki a nastepnie 3 w 6 miesiacu pediatra mowila aby wprowadzic gluten tzn 1 lyzka kaszki np do zupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :P ZImnooooooooooo :( ale w końcu mamy zimę :P Moi panowie właśnie usneli razem :) a ja chwla relaksu. Wczoraj spędziłam 5 godz u fryzjera :) i jestem happy :P dziś kosmetyczka. Trzeba byc zadbaną mamcią nie? :P MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :) W domciu cieplutko a na dworze brrrrrrrrrrr :O Za 10 min Gracjanek pojawi sie na swiecie :D ;) Katie no taki relaks jak fryzjer i kosmetyczka to jak najbardziej :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów z rana :) coś nas tu maławo. Wiecie że wkrótce walentynki? :) zrobiłam niespodzianke mojemu i zarezerwowałam weekend w hotelu (bobo z moimi rodzicami) :) trzeba zaszaleć ;) BUZIAKI ODEZWIJCIE SIE KTÓRAŚ Z KTÓRĄŚ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie no szalejesz Kobieto :D najpierw fryzjer kosmetyczka i zbliza sie hot weekend z emem :D no no no ja na Walentynki sama w sobie dla Grocha bede prezentem :p Milego dzionka ;) U mnie -12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rankiem.... baaaardzo zimnym - 10 jest u mnie teraz. U nas nic nowego. Fajnie wiedzieć, że u Was wszystko OK. Dobiegają końca ferie i młody wreszcie pójdzie do szkoły :) Zresztą cieszy się jak diabli.... W tym roku nie dostałam na ferie urlopu, więc Synuś generalnie suszył głowę dziadkom :) ale i tak fajnie, że szkoła tuż tuż :). Wiecie , że dalej nie przenieśli mi telefonu i internetu na nowy adres? TP bije rekordy. Okazało się, że brak jest możliwości podłączenia od "puszki" do nas.... I coś będą tworzyć w tym zakresie. Dlatego na razie zaglądać na neta będę okazjonalnie, przy okazji odkurzania starego mieszkanka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wybaczcie ze wam sie wcielam w temat, ale troche was poczytalam i az musze napisac, ze podziwiam was za wytrwalosc, strasznie wspolczuje tych smutnych przezyc, i gratuluje, ciesze sie razem z wami udanych bobasow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek hehehe obwiąż sie wstążką i przypnij kokardki :P potrzebuje troche relaxu ale boje sie że nie wytrwam bez Filipa :) gosia WITAJ co do TP brak komentarza miałam podobnie i w koncu po roku niepodłączenia konkurencja mnie przejęła :D oj to synek ambitny :) pewnie ma same 5 :) buziaki dla WAs niebieskie_mango :) wcinaj sie wcinaj :) dziękujemy :) wiesz nie było i nie jest łatwo ale człowiek musi wierzyć że ten u góry ma wobec nas jakiś plan i wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry odzywa się któraś z którąś dobry zwrot. Buziaki i pozdrowienia dla Was. Pomysł na prezent walentynkowy super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
Czesc dziewczyny jak dalyscie sobie rade w tych trudnych chwilach ja straciłam swojego synka19.01.2012 w 24 tc całe szczeście ze mam syna 8 letniego i dla niego sie trzymam ale gdy go nie ma placze i placze placze i tesknie 4 lata staran zeby sie udało zajsc w ciaze i dupa co dalej robic odpuscic i zyc dalej czy dalej sie starac o to jest pytanie ? ? codalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki u nas po malutku czas do przodu plynie za 2 dni 23 tc piknie i chyba bedziemy core mieli hehe ale niestety nie chce jeszcze pokazac moze we wtorek ulegnie nam hihi kasiu przytulam mocno dla twojego aniolka ja stracilam swojego synka w 25 tc we wrzesniu 2010 bol po stracie aniolka juz zawsze bedzie ale z czasem sie oswoisz z nim i troszke latwiej bedzie zyc ja do dzis potrafie plakac w poduche i sadze ze szybko nie przestane decyzja o kolejnej dzidzi jest indywidualna ciezko powiedziec kiedy mi lekarz zalecil minimum pol roku odczekac ale tak naprawde to musisz dac sobie tyle czasu ile potrzebujesz pogodzic sie z tym co sie stalo dac sobie czas na zalobe ja szczerze dlugo nie dopuszczalam do siebie mysli zebym miala byc znowu w ciazy co prawda na poczatku 2011 roku mialam takie mysli ze chce ale szybko zamienialy sie w stres i bol prawie rok zajelo mi podjecie decyzji o kolejnej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona88
Witam. Ja urodziłam przez CC 19.10.2011. Mała żyła 40 dni. Pochowaliśmy już 1.12.2011. Wczoraj minęły dwa miesiące od jej śmierci. Ważyła 2 kg i mierzyła 45 cm. Była dzielna! Przeszła trzy i pół godzinną operację, moją infekcje ciążową zwalczyła ale niestety po dwóch tygodniach zachorowała na Sepsę. Ta choroba ją wykończyła. :( Kiedy mogę znowu zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska i szalona bardzo bardzo mi przykro :( nic nie jest w stanie ukoic Waszego bolu :( Czas zaloby jest trudnym czasem dla nas samych i dla najblizszych trzeba to przezyc i nie mozna nic przyspieszac ... wszystko zalezy od naszej psychiki i naszego organizmu aby znow starac sie o dziecko ... mi lekarz powiedzial abym po ciazy obumarlej odczekala pol roku tak tez zrobilam i po pol roku zaszlam w ciaze a po CC lekarz mowil abym odczekala rok i jakby co wtedy dopiero strac sie o rodzenstwo dla Gracjanka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo smutne jest to że znalazłyście się tutaj żadne słowa nie ukoją bólu,wpadajcie piszcie wygadajcie się zawsze jest troszke lżej na sercu.Przytulam Dla Waszych Maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pediatra pozwoli mi dawac kaszki malemu ale czy to nie za wczenie? Dalam mu bo juz tak sie darl ze glowa boli mnie hehe i zasnal ale no mam obawy dopiero 2 msc konczy wazy 6200 i chyba samo mleko nie wystarcza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................30 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................21.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26.01.2012......cc. . ... ...38 hej Dziewczyny:) ja pisze z dobrymi wiadomościami, mianowicie 26 stycznia o godz 16:40 przyszła na świat nasza córeczka Nina:)wazy 3400 kg i ma 52 cm wzrostu, jest zdrowa i silna dosrała 10 pkt:):) jestem szczęśliwa, że mam juz moja Maleńka przy sobie ... tak naprawde teraz upewniłam się w 100% że nigdy nie zapomnę o moim zmarłym Aniołku i mój synek zawsze będzie w moim sercu miał swoje miejsce, ale moje dzieci mi to wynagrodzą, może kiedyś przyjdzie taki czas, że przestane płakać za moim dzieckiem ale teraz jeszcze chyba chce go wspominać.... życze Wam dziewczyny aby każda z Was dostała takie małe szczęście i aby los był juz dl anas łaskawy bo tyle bólu ile w sobie nosimy to tylko my wiemy.. innym razem napisze wiecej a teraz pozdrawiam i duzo zdrówka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 18.01 2012 w 10 tc dowidziałam się, że serduszko przestało bić prawie dwa tyg. czekalam na poronienie i własnie w niedziele się zaczeło. Już po wszystkim, tylko co dalej? jak przestac plakać? i jak sobie z tym radzić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vix GRATULACJE witamy kolejnego forumowego Maluszka,niech Nina rośnie zdrowo i bedzie oczkiem w głowie Rodziców. Alanja - płacz,łzy oczyszczją dusze,będzie Ci troszke leżej, teraz musisz pozbierać swój świat który rozsypał się na milion kawałeczków.Przytulam jak tylko moge z całego serca bo żadne słowa nie pocieszą dla Twojego Aniołeczka Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka24
witam was kobietki. czytam wasze posty i lzy mi sie cisna do oczu. Ja straciłam 2 ciaze. Pierwsza w 6-7 tyg., druga w 9 tyg. byl to dla mnie ogromy bol. teraz jestem w 22 tyg, ciazy i juz czuje ruchy dziecka.... jak czytam ze mozna stracic ciaze po 20 tyg, to jestem przerazona. Myslalam ze najgorsze juz za mna. Tak wam wspolczuje tego co przeszlyscie... Identyfikuje sie w bolu z wami pomimo iz swoje 2 aniloki stracilam bardzo wczesnie... strasznie sie boje i niewiem jak dotrwam do porodu.... jakie sa przyczyny obumarcia tak duzej juz ciazy??? czy moge temu zapobiec?? Sciskam was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona88
Alanja74 z czasem przestaniesz płakać tak jak ja. Na początku na widok kobiet w ciąży płakałam i na widok małych dzieci. Teraz płacze tylko gdy widzę takie maluszki (nie zawsze). Płakałam jak stałam nad grobem małej, teraz się ciesze jak do niej jadę i nie płaczę :) Albo gdy się mnie ludzie pytali jak maluszek się czuje to wpadałam w płacz teraz spokojnie o tym rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ANIOLKOWE MAMY nic i nikt nie jest w stanie zmniejszyc nasz bol i strach ... potrzeba czasu aby wszytsko sobie ulozyc i w jakims stopniu z tym sie pogodzic ... wiem ze nigdy nie zapomne o moim pierwszym dziecku ona bylo jest i bedzie w moim sercu ... jest teraz Gracjan i Bogu dziekuje ze Go mam oraz kocham nad zycie ... poczatke po stracie byl straszny nie moglam zniesc widoku malych dzieci i kobiet w ciazy czulam zal ... ale czas leczy rany mimo ze blizny zostaja bedac w ciazy z Gracjanem balam sie kazdego dnia idac do wc zastanawialam sie bedzie krew czy nie czekalam na pierwsze ruchy jak je poczulam zrobilam sie spokojnijsza i staralam sie odganiac czarne mysli i udalo sie Gracjan juz ponad 4 miesiace jest z nami i ma sie dobrze a Aniolek w niebie czuwa nad nami ... Zycze Wam spelnienia marzen i tego abyscie zostaly ZIEMSKIMI MAMAMI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×