Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

OOOOmadalena dobrze ,że wszystko ok, mam nadzieje że bóle podbrzusza miną i napewno wszystko będzie dobrze. Prinzzeska jak fajnie że sie odezwałaś kochana. Napisz cos jak ta rozprawa, czy jest jakis postęp... Trzymam za Ciebie kciuki, oby w końcu wszystko ułozyło sie tak jak sobie życzysz... Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOmadalena dobrze ,że wszystko ok, mam nadzieje że bóle podbrzusza miną i napewno wszystko będzie dobrze. Prinzzeska jak fajnie że sie odezwałaś kochana. Napisz cos jak ta rozprawa, czy jest jakis postęp... Trzymam za Ciebie kciuki, oby w końcu wszystko ułozyło sie tak jak sobie życzysz... Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOmadalena dobrze ,że wszystko ok, mam nadzieje że bóle podbrzusza miną i napewno wszystko będzie dobrze. Prinzzeska jak fajnie że sie odezwałaś kochana. Napisz cos jak ta rozprawa, czy jest jakis postęp... Trzymam za Ciebie kciuki, oby w końcu wszystko ułozyło sie tak jak sobie życzysz... Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam a tu nic :( Cos kafe szwankuje. OOmadalena mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze i podbrzusze tez przestanie boleć. Prinzeska fajnie że sie odezwałaś, trzymam kciuki za Twoje sprawy. odezwij sie czasem. Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam a tu nic :( Cos kafe szwankuje. OOmadalena mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze i podbrzusze tez przestanie boleć. Prinzeska fajnie że sie odezwałaś, trzymam kciuki za Twoje sprawy. odezwij sie czasem. Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,dzis wyszlam ze szpitala. maly 3400,szyjka zgladzona,rozwarcie 2cm,maly napiera,wczoraj na ktg skurcze do 50 dochodzili,dzis do 30 paru. i nie wiem czy mi czop nie zaczal odchodzic. madalena nie jest takie zle to sciaganie pessara,da sie przezyc. gorzej bylo jak badala mnie ginka po tym sciagnieciu. myslala ze ja kopne i wyleci na ksiezyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zwariowac ?
groszkowa prosze powiedz mi jak po stracie w drugiej ciazy udalo Ci sie nie zwariowac?? ja teraz mam 7tc w padzierniku poronilam i zyje w ciaglym stresie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z katie
wie ktos co z nia czemu sie nie odzywa?moze pisala do kogos na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Magdalena no to teraz jesteś bezpieczniejsza trzymam kciuki i życze dobrego samopoczucia. Monia no to teraz tylko czekać lada chwila na Syneczka ściskam mocno i czekamy na dobre wieści o kolejnym forumowym Dzieciaczku że jest już z nami po drugiej stronie brzuszka. Odebrałam wyniki wszystko ok tarczyca do której się gin ostatnio doczepił jak najbardziej w normie reszta też w normie,to już chyba ostatnie wyniki poza wymazem. Sypiam ostatnio gorzej tzn.może nie gorzej ale jak się obudze i zaczne myśleć to schodzi ze 2 godz staram sobie to wszystko poukładać i ogarnąć no i chyba zaczynam bać się porodu żeby wszystko poszło tak jak powinno. Miłego dnia życze i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jak nie zwariowac ... powiem Tobie ze tj trudne ... kazdego dnia balam sie czy koszmar sie nie powtorzy idac do wc myslalam czy na bieliznie nie ma przypadkiem krwi i tak kazdego dnia ... czekalam jak na zbawienie az poczuje ruchy bo wiedzialam ze dzieki temu bede spokojniejsza ... w 16 tc poczulam babelki w brzuch w 20 tc nieregularne kopniaki w 22 juz regularne i musze powiedziec ze bylam juz spokojniejsza staralam sie odganiac czarne mysli dbac o siebie nie dzwigac nie przemeczac sie dobrze sie odzywiac brac witaminy itd itp jak tylko cos mnie niepokoilo od razu szlam do lekarza aby sie uspokoic i udalo sie przetrwac 38 tc :) pozniej tez mialam stresa jak bylo cc czy wszystko bedzie ok czy dzidzia zdrowa itd na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo czego tez i Tobie zycze ... strach bedzie Tobie towarzyszyl do konca ciazy ale nie daj sie temu zwariowac i ciesz sie kazdym dniem tego pieknego stanu :) Życze powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bedziesz jeszcze robic wyniki pod koniec ciazy :) ja juz torbe spakowalam i zastanawiam sie czy wszystko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dziwcie sie ze ktos moze sie nie odzywac ... jak sie bylo w ciazy to jakby nie bylo ma sie troche wiecej czasu niz jak dziecko sie urodzi trzeba sie siebie nawzajem nauczyc ... to nowa sytuacja dla nas ... a no wlasnie Filipku dzis konczysz miesiac ;) wszystkiego naj kochany babelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis fatalna noc nawet nie ze wzgledu na malego Podl ok 20 jak zawsze przy butli pozniej obudzil sie po 1 i pozniej ja mialam najgorszy sen w zyciu snilo mi sie ze wyladowalam w szpitalu Gracjan ze mna i on tam zmarl Boze jak ja plakalam chcialam popelnic samobojstwa wszystko bylo na bialo a w kolo kolorowe fotografie Gracjana i ludzie ktorzy mowili ze jestesmy mlodzi i bedziemy mieli kolejne dziecko wylam w tym snie jak nie wiem kto obudzilam sie zeszlam na dol maly akurat sie przebudzil to go wzielam na rece plakalam jak bobr i cieszylam sie ze ty tylko sen przebralam go nakarmilam i dalej z nim siedzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) czekamy na sniadanko,m pojechal po swiezy chlebek ;) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :) groszku sen przykry, ale na szczęście to tylko sen, nie znam sie na senniku ...Jedno pewne - tak słyszałam jak śni sie czyjaś śmierć - Gracjanek bedzie długo żył Reszta kobitek co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Groszkowa sen nie do pozazdroszczenia psychika płata figla gdzieś w nas ciągle jest i już do końca życia będzie strata Dzieciątka i odbija się to w ten sposób,też mam różnie myśli i lęki nie ukrywam i nie raz w nocy sprawdzam czy Oliś oddycha trzeba pamiętać,że to był tylko sen zły sen i nigdy się to nie przytrafi. U mnie w głowie wojna miliony myśli kłębią się jak gęste chmury gradowe wiem na pewno,że to bedzie bardzo trudny rok dla nas w podjęciu życiowych decyzji ale wyjścia nie ma nikt za nas nie zdecyduje. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Rzeczywiście, przy Maleństwie czasu o wiele mniej. A jak do tego ma się jeszcze starsze dziecko i mąża daleko, to już w ogóle trudno o wolne chwile. Podczytuje regularnie, ale na pisanie często nie mam siły... Monia, ty już prawie rozpakowana!!! Kasiu G., tobie też dużo nie brakuje! Ech, nie ma sie co martwić, że coś pójdzie nie tak przy porodzie. Ciąże po stracie są okraślane jako ciąże wysokiego ryzyka, więc przy najmniejszym wskazaniu zrobią cc. U mnie tak było - zaczęliśmy siłami natury, ale zrobili mi jeszcze kontrolnie usg. A tam dziecię duże wychodzi - ponad 4 kg. Kiedy sie urodził, okazało się, że całkiem sporo ponad 4 - dokładnie 4560g. Bardzo chciałam urodzić naturalnie, ale najważniejsze, że dziecko zdrowe :) Kasiu G., życzę, by wszystko ułożyło się dobrze. Tylko nie zamęczaj się tymi czarnymi myślami. Im trudniejsze decyzje, tym szybciej trzeba je podjąć. I nie martwić się na zapas. Groszkowa, chrzanić złe sny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja też życzę aby wszystko odbyło się bez problemów i abyście razem z dzidzią wrócili szybko do domku. Groszkowa -sen straszny ale na szczęście to tylko sen , całusy dla Gracjanka U nas tez na razie wszystko ok. dzieciątko przyrasta prawidłowo i wyniki w sumie też mam ok. bałam się że ta cukrzyca mi wyjdzie ale na szczęście wszystko w normie. Prinzzeska- przytulam ❤️ Katie :) jak tylko znajdziesz chwilkę to napisz co u Was? Spokojnej nocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Synus juz wykapany nakarmiony i spi a my mamy czas dla siebie ;) Wunia a ktory tydzien u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olisiek dziś wykąpany wcześnie bo po 19 ale zasnął 10 min temu, Adusia śpi dziś u Babci a ja nie potrafie sobie miejsca znaleść bo tak za Nią tęsknie,co chwile dzwoni i pyta czy Olinek już śpi Ona rozbita, Olek rozbity,a ja to się już nawet nie mówi,nawet chwila z Mężek :P jakoś mnie nie zrelaksowała,jutro rano jak wstaniemy i nie będzie padało to pójdziemy po Adulke wszyscy. Jutrzejsza Orkiestra jest jakoś tak mi szczególnie bliska bo grają dla Wcześniaków i Kobiet z cukrzycą w ciąży od razu przypomniała mi się Magduha jak walczyła o taką pompe szkoda,że już nie pisze z nami,może też mi przyjdzie wydać na świat takiego wcześniaka. Wunia ja też bałam się cukrzycy ale okazało się,że cukier spadł bardzo mocno i cukrzycy nie ma, za to mam tak silną dziś zgage że co chwile wymiotuje. Monia jak wieści dzieje się już coś? Uciekam może zasne byle do rana. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nic sie nie dzieje. leze i moze przez to ale gin kazal sie oszczedzac wiec to robie. ja jak mam zgage to zaraz mnie kaszel dusi i tez mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kasiu dzis WOSP dla mnie tez jest czyms waznym bo wlasnie w ciazy mialam cc i dostalam ogromne wsparcie lekarzy i potrzebna aparature ... tak samo jesli chodzi o wczesniaczki kto wie moze bedziemy potrzebowaly takiej aparatury dla naszych dzieci ... tak samo jak sluzy aparatura sluchowa w szpitalach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja i moj aniolek bylismy w tej sytuacji dobrze ze bedzie wiecej sprzetu dla wczesniaczkow dla mojego synka sprowadzali aparature az z wroclawia dzieki mojemu ginowi i jego znajomoscia i wlasnie byl kupiony przez owsiaka dobrze ze sa jeszcze ludzie ktorzy walcza o lepsze warunki dla dzieci w szpitalach daja im wieksze szanse na powrot do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też jestem z Orkiestrą :) Gra odkąd pamietam :) Jak moja Małgosia miała 3 tyg trafiła do szpitala i wokół większość sprzętu było właśnie z serduszkiem. fajnie,że w Polsce jest taka akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________24_____________________ni e liczę monia_aa..........24..............wlkp................35. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................36.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........21..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................28 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................17.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? hej Dziewczyny:) nie odzywałam sie bo nic sie nie działo ale teraz moge wam napisac juz że 26 stycznia zostane po raz drugi mamą:)na 26 mam termin cesarki, czyli za pare dni teraz tylko zaległe pakowanie i szykowanie łóżeczka i i innych drobiazgów dla malutkiej. dam znac jak bede po wszytskim strasznie sie boje cesarki ale co tam, szczescie jest wieksze niż strach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×