Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ja tez dolaczam sie do kawusi. Kasiu jak tam synus? Co tam u Was dziewczyny mamuski i staraczki? Zadnych newsow? Moja Emma juz sniadanko i obiadek zalicza. Wciaga wszystko az milo. W srode bylismy na wazeniu i jest 7.5 kg. Ciezarek maly hehe Zabki poki co chyba jeszcze nie ida bo na razie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jedna spośród staraczek melduje się bez dobrych wieści. Tzn. że wstrętna @ przyszła dzisiaj. Bez bólu,bez zapowiedzi,poprostu se kurde przyszła nie proszona ;) ale nowy cykl nowe starania. Mam malenkiego dołka ale ogólnie nie jest źle. Kiedys sie uda :) ciesze sie,ze wasze skarby ząbkują, przybierają na wadze i zdrowo rosną :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem studentka pedagogiki i pisze prace na temat małoletnich matek. Czy są może tutaj jakieś dziewczyny/ kobiety które w młodym wieku (do 20 roku życia) urodziły dziecko? Jeżeli są to czy mogłam prosić o napisanie do mnie wiadomości na @ eweliska91@gmail.com. Poproszę wtedy o odp na kilka pytań które pomogą mi w napisaniu mojej pracy. Bardzo dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko zapraszam na sniadanko i kawusie :) Istne lato panuje :) Jest strasznie duszno i tego nie lubie :O w cieniu po 26 stopnii a w sloncu juz nawet nie mysle :O U nas wszystko oki :) Gracjan wczoraj skonczyl 7 miesiecy mamy 6 zabkow 4 jedynki i 2 dwojki :) Czekamy na kolejne dwojki :) Rosnie jak na drozdzach obraca sie w kazde strony pelza opiera sie na kolankach i przebiera nozkami zrywa sie tez juz do siadu a jak siadzie to zaraz na proste nozki i hop do gory :) Do pracy wracam koncem sierpnia i od wrzesnia bede miala maluszki :) Agata nowy cykl to nowa nadzieja i ile przyjemnosci :) Trzeba wierzyc ze teraz sie uda :) Powodzenia zycze :) Milego dzionka :) Pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zapraszam na kawusie :) U mnie wczesnym rankiem bylo 20 stopnii :O w nocy tak duszno ze nie moglam spac :O Od rana juz dzialam wlasnie pierze sie drugie pranie na sloneczku i wiaterku wyschnie raz dwa :) Milego dzionka i tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na moj suwaczek i zbliza sie dzien kiedy stracilismy nasze pierwsze dzieciatko :( w czerwcu minal 2 lata :( tak ten czas pedzi do przodu ... czesto zastanawiam sie czy to byla dziewczynka czy chlopczyk ... moja kolezanka urodzila coreczke wtedy kiedy mialo sie wlasnie urodzic to dzieciatko i jak patrze na nia to mysle o naszym skarbie i jakos zaraz do oczu naplywaja lyz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) Kto ze mnma napije sie kawki? Te upaly mnie wykoncza :O Milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z checia sie napije:) Groszku czy Gracjanowi dajesz tylko herbatki dla dzieci czy np tez jakies zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marylka :) Daje Gracjankowi herbatke z bobovity lub hippa te granulowane i soczki w butelkach bobo frut lub z gerbera do ktorych dodaje wode czasami tez zwykla rumiankowa herbata leciutenko zaparzona :) Samej wody za bardzo nie chce :O Wlasnie Gracjankowi wyszedl 7 zab :) w sumie 4 na gorze i 3 na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia_aa tez o tym myslam ale stwierdzilam że szkoda kasy. Jak tam bobasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze kupić bo jak np robimy wieczorem grilla a Tymula śpi w domku to co 5 min nie będe latać do niego. A teraz jakoś grymasi przy mleku,herbatke pije. Może to przez upał i zębolki. a jak Ewcia? wrzuć jakieś nowe zdjęcia ślicznotki swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz racje przy wam sie. Ewunia juz dobrze, przechodziła ostatnio zapalenie oskrzeli ale juz jest dobrze, chociaz troszke jeszcze pokasłuje. Czekam na zdjęcia z chrzcin to jak bede miala to coś wstawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to przesyłamy dużo zdrówka dla Ewci :) a Tymek śle całusy ;) :D ale gorąco u mnie uf a gdzie reszta kobitek? Katie????? ewcia ❤️ buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo :) Wunia,Ada,Kasia G jak maluszki? jak sobie radzicie? co u reszty kobitek? mu już po grilowo-imieninowo :) musze sie pochwalić- mamy ząbka :) pozdrawiam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa :) dzięki za pamięć o nas. Czas szybko leci, ale tak to wszystko dobrze. Dały nam w kość te upały bo ciężko było spać nawet w nocy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... U nas masakra :O Ja poobijana Gracjan zlamana noga i w gipsie i do tego w domu panuje jelitowka wymioty biegunka goraczka ponad 38 stopnii :O padam na fejsa i cycki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku a co sie Wam stalo ze poobijani i polamani jestescie? Jakis wypadek? Mam nadzije ze szybko ta jelitowka przejdzie i wszystko bedzie ok. Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam goscia przez ostatni tydzien, wiec troszke sie nabiegalam ale to byla bardzo mila wizyta. Dzis juz wszystko wrocilo do normy. Pogoda u mnie ttragiczna , ciagle wieje i leje choc dzis i wczoraj na moment wyszlo slonce. Dzis wybralysmy sie z Emma nad morze ale wialo niemilosernie. Chyba cisnienie spada bo glowa mnie boli i nawetkawa i tabletki nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewrociam sie z Gracjanem 3majac go na rekach i biedny ma zlamane udo nad kolanem gips przez miesiac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O swiecie. Mam nadzieje, ze to zlamanie to nic powaznego i szybko sie zagoi. Duzo zdrowka Wam zycze. Powiem Ci Groszku ze ja jak nosze Emme na rekach zwlaszcza po schodach to zawsze sie boje ze moglabym spasc albo przewrocic sie. W ciazy raz sie przewrocilam i najadlam sie strachu i teraz staram sie jeszcze bardziej uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biedny Gracjanek. Ja w ciąży raz ze schodów spadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Aga powiem tak dobrze,że na złamanym udzie się skończyło do wesela się zagoi a Ty wiadomo szybko dojdziesz do sił bo nie ma czasu na przystanki i uśpienie,wiem po sobie aż czasem się zastanawiam skąd biorę tyle siły do działania-z macierzyństwa na pewno !!! Kocham i uwielbiam bym mamą chociaż z trójka to już mały wyczyn ale doceniam to i rozkoszuje się każdym dniem z moją Dziatwą-zwariowałam na Ich punkcie :) Oluś mały łobuziak się zrobił ale jest taki przy tym słodki,że nie można się na Niego wkurzać,Adusia tylko by siedziała na placu zabaw albo w piaskownicy,a Gniewuś słodki cukiereczke zaczyna gadać po swoiemu no i tak się uśmiecha,że się rozpływam ze szczęścia,aha no i udało się jesteśmy tylko na piersi. Alanya Agata gdzie sie podziewacie.DZIEWCZYNY meldować się do bazy!! Buziaki i wpadajcie później na kawe Kocham Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kasiu ciesze sie ze u Was ok :) Masz racje macierzynstwo to piekna sprawa :) Sa teraz uroki i troski macierzynstwa ... bylam przybita strasznie oczy zapuchniete od placzu :( szczescie w nieszczesci ze to "tylko" noga i wiem ze sie zagoi ale jak patrze teraz na niego i widze ten gips to mi sie wszystko przypomina :( No to komu kawek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Przepraszam,że ostatnio sie nie odzywałam, ale jakoś tak mało czasu na wszystko. Dziewczyny tez troche chorowały, ale jest juz ok. Groszku kurcze przykra sprawa z Gracjankiem, ale tak jak pisza dziewczyny, dobrze że tylko na złamanej nodze sie skończyło. Dużo zdrówka dla Was. Zuza juz sama wszędzie staje, oczy normalnie w tyłku ;) Na apetyt nie narzekam, ładnie sobie wygląda ;) Ludzie którzy nas nie znaja mówią,ż wygląda na 1,5 roku i pytają czemu jeszcze nie mówi ;) A tu dopiero w przyszłym tygodniu skończy 10 miesięcy :) Dalej woła tylko tata i tata :) Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Kamu kawka? U nas juz lpeiej :) Z gipsem Gracjanek sobie radzi ale musialam isc aby inaczej zalozyli mu gips bo mial juz odparzona cala pupke no i teraz z tym walczymy skora odchodzi platami :( poza tym na weekend przyjechali tescie i przywiezli jelitowke :O wszyscy zlapalismy :( Gracjan robil 7 - 8 kup dziennie na szczescie nie mial goraczki i wymiotow i duzo pil ale przestal pic mleko przez 2 dni nie wypil ani ml mleka :( dopiero dzis 90 ml z odrobina kakao :) mala rzecz a cieszy :) mam nadzieje ze przyjdzie mu ochota na mleczko :) U mnie piekna pogoda wiec spacerek zaliczymy :) Dziewczyny jak wasze maluchy? No i kobietki starajace sie? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, ja wlasnie mam pierwsza kawke dzis i wczesny lunchyk. Emma spi jak suselek. Poza tym przestawilismy juz wozek z glebokiego na spacerowke - mam taki kompaktowy gdzie gondolge przerabia sie w prosty sposob na siedzonko i juz sie nie moge doczekac kiedy na spacerek pojdziemy. Wczoraj niestety caly dzien lalo i nawet nosa z domu nie wystawilysmy ale dzis juz troszke lepiej to zrobimy sobie spacer po okolicy. Emma jeszcze sama nie siedzi, ale podparta juz nie przewraca sie na boczki i nie chciala juz w glebokim jezdzic. A u Was babeczki kiedy dzieciaczki siedziec zaczely? Podobno w 6 miesiacu powiny juz siedziec bez podparcia wg. roznych zrodel ale czytalam tez ze to jednak roznie jest u roznych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, buziaczki dla Gracjanka zeby szybko wrcal do zdrowia. Tak to juz jest ze na pochyle drzewo wszystkie kozy skacza kurde. A dlugo ten gips ma miec zalozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka to gratki dla Emmy za postępy :) Gracjan z gipsem zaczal siadac podpiera sie na przedramionkach na boczku i hyc do gory a jak juz siedzi i slyszy muzyke to tak fajnie podryguje smiesznie to wyglada nawet dlugo wytrzymuje w takiej pozycji :) Jak bylam u neurologa to mowil ze dzieci w wieku 7 miesiecy powinny obracac sie z boczku na boczek z brzucha na plecy i na odwrot oraz chwytac sie za nozki i brac je do buzi :) na samodzielne siedzenie bedzie jeszcze czas tak samo na raczkowanie wstawanaie i chodzenie :) Gracjan spi sobie w wozku na polu :) Tak cieplo jest ze szok dobrze ze mamy cien :) Bidulek jeszcze 3 tygodnie bedzie mial ten gips :( za tydzien do kontroli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×