Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszek wow to już pół roku :) ale to zleciało. My wczoraj zaliczyliśmy zajęcia na basenie z Filipem :D jak ruszał nogami- mały pływak :D nawet nurkował- byłam w szoku jak babka go wzięla dmuchnela mu w buzię i sruuu pod wodę :) wieczorem padł jak mucha i dospał do 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie no to mały pływak rośnie :) a my znów zmiana mleka,mam nadzieje że już ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Nio i Gracus ma juz pol roczku :) a haha sie dzis jak szalony :) Katie basen dla dzieci super sprawa tez musimy nad tym pomyslec bo Gracjano uwielbia sie kapac zawsze w kolo pelno wody :) a to super rozwija dzieciaczki :) monia na jakim mleku byliscie i na jakie teraz przechodzicie? my jestesmy na bebiko i przechodzimy na nastepne probowalam zmienic na gerbera ale bardzo po nim ulewal i brzuszek go bolal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wlasnie a dlaczego zmieniacie mleczko? U mnie byla zmiana tylko raz , na mleko dla dzieci z kolka i zaparciami. Emma bardzo dobrze je toleruje. W Anglii nazywa sie Aptamil a w Polsce jest pod nazwa Bebilon zdaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku buziaczki dla Gracjanka. To juz kawal chlopaczka :-) A mi dzis kurier przytargal wysokie krzeselko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, masz racje basen to super sprawa. Tez bym swoja zabrala tylko u nas na fitnesie nie ma zadnych zajec dla dzieciaczkow, musze moze na innych basenach poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku pił bebiko,po nom nie mógł zrobić normalnej kupki (za przeproszeniem były same bobki),lekarka kazała dawać bebilon pepti,jakiś czas było ok ale potem zaczął sie rzucać przy piciu,tak jakby sie bronił,był płacz itp. Więc podawałam bebilon zwykły,ale po tym zaś zrobiły mu sie polika szorstkie,taka skorupka jak to dziś określiła lekarka i palce wskazujące też takie ma. Więc mam mieszać zwykły bebilon z tym pepti a potem przejść na nutramigen. Dobrze chociaż,że znów ma zniżke. mam dość,paskud mały zamiast spać to obudził sie i lata z tyłkiem po łóżeczku :/ a ja sama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Gratuluję kolejnym mamusiom:) Czytam Was caly czas, lecz ostatnio jakos malo czasu na chwile napisania czegokolwiek. U nas koncowka i poczatek roku byl fatalny. Non stop szpitale i nic poza tym. Mala po czterokrotnym zapaleniu ucha w koncu miala operacje, ja z reszta tez jestem po operacji. Teraz odpukac wszystko jest ok. Marika rosnie jak na drozdzach. 5 kwietnia skonczy 10 m-cy, ma juz 4 zabki, raczkuje, ale tylko do tylu hehe, smiga sobie w chodaku:) wazy 10kg. Je juz to, co my, oprocz smazonego:) To by bylo chyba na tyle:) Trzymam kciukasy za dziewczyny, ktore staraja sie o dzidzie. Pozdrawiam i caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kraqersik, jak fajnie cie slyszec. Oby reszta tego roku byla dla Was lepsza. Kurcze jak ten czas szybko leci. Wlasnie mi sie przypomnialo jak bylas juz na koncowce ciazy i ja Ci zazdroscilam bo u mnie dopiero 5 miesiac lecial. A teraz i moja Emma jest juz na swiecie i juz 4 miesiace skonczyla. Buziaki i odzywaj sie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chętnie - poproszę :) Zuza wczoraj poszło spać po 23, a o 6 juz pobudka - ledwo zyje ;) Zęby jej idą i maruda. Jeszcze jakis kaszelek, ta pogoda do bani, pada, wieje, brr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) no pogoda do bani :/ mam nadzieje,że na święta będzie lepiej. Kasiu jak Antoś? jak Adulka i Oluś zareagowali na braciszka? no i jak Ty sie czujesz? buziaki dla Was :* ja już mam posprzątane,obiadek gotowy,dzieci śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marajuzmama
cześć niedawno mi się przypomniało o Was ,może ktoś jeszcze mnie pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wpadłam z pozdrowieniami dla was i waszych bąbli :) widzę, ze wiele sie u was pozmieniało :) i bardzo dobrze. eterno mało co nie padłam pod stołem jak doczytałam, że sie bliźniaków dorobiłaś :D super :D kasia był taki moment, ze otwierałaś i zamykałaś tabelke szczęśliwych mamuś :D to jest dopiero wyczyn :D ściskam was wszystkie mocno, serdecznie i życzę radosnych świąt i pociechy z pociech :) ech, taki misz -masz mi wyszedł w poście, ale śpieszę sie, bo mi ciągle czasu brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka 👄 odnalazłaś Nas :D dużo buziaków dla Ciebie i Twojego synka ❤️ Kto wpada na kawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Monia Adusia wiesz duża wie o co chodzi niedawno tak witała Olka na świecie,a Olisiek gupolek jeszcze przynosi butelke smoczek pieluszke widać,że się ciesze ale jest też zagubiony w tej sytuacji widząc Gniewusia na ręcach u mnie. Od wczoraj karmie jest trudno bo 3 tyg było przerwy mleka jeszcze mało Gniewi się nie najada denerwuje się i dopychamy butelką mam nadzieje,że się laktacja rozkręci jeśli nie to trudno szkoda ale nic nie poradze :( Agniesiulka często myśle o Was,napisz w wolnej chwili co i jak u Was buziaki dla Dzieciaczków. Ja na kawke do Krakowa bardzo chętnie na rynku przy Floriańskiej tylko poproszę jeszcze o buty siedmiomilowe by było szybko i sprawnie. Buziaki Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i się melduję że zadanie wykonane. 27.03.2012 urodził się nam synek- przez cc. Postaram się nawpadać na stronkę ale pewnie będę będzie to rzadko. do tabelki tez się wpiszę później. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wunia baaaaaaaaaaaaardzo gratuluje :) a myślałam o Tobie wczoraj :) super,jeszcze raz gratulacje :) hi hi coś przewaga chłopców :) kawka :) Ewcia,Katie ❤️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuniu GRATULACJE!!!! Jeju tak sie ciesze :D zdróweczka dla Was i niech rośnie maluszek :) BUZIAKI 👄 Ale dzis piękna pogoda :) miłego dnia dziewuszki kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wunia wow co za cudna wiadomość :D Dużo zdrówka i radości dla Was 👄 My walczymy z marudą bo kolejne ząbki idą :O boli oj boli :O Jutro idziemy na szczepienie i wazenie :) A ja wprawiam sie jako młody kierowca ;) Gracjano już wykąpany nakarmiony i śpi :) Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecio zasypia,mamy problem z picie mleka wieczorem,pociumka i ryk, jakby ktoś tak posłuchał to pomyśli,że dziecko maltretowane :o Groszkowa to wytrwałości i cierpliwości przy ząbkującym synku i w jeździe autkiem :) oho syn wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wunia GRATULACJE ogromne dla Was i buziaki dla Syneczka po drugiej stronie brzuszka-ale super wieści przed świętami. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, moja ma to samo :-( . Cumknie pare razy i placz, potem mosteki znowu ciumknie i placz i tak do polowy butli. Jak sie juz zasyci troszke to przestaje ..ehhhh... chyba jedak jej za wolno leci albo co i niecierpliwa jest. Chyba wymienie jeszcze raz smoczki ale czy to cos da? Kupilam juz takie miekkie nakladki - dziubki na butelke ale poki co jeszcze za szybko jej leci, choc probujemy po troszku. Dzis zaczelam tez kaszke ryzowa. Plakala miedzy jedna lyzeczka a druga . Stwierdzilam wiec ze moze dam jej jak zje mleczko no ale juz sie zasycila i nie chciala wiecej. Ehhh nie bedzie latwo z tym karmieniem chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×