Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witam :) gosiu dla Natalci (*) a dla Ciebie duzo sil!!! Florka wlasnie w PL znow maja byc upaly :O a obecnie leje :O monia no to zacznie sie hardcore :) Gracjan raczkuje juz na calego wszedzie wstaje wszystko dotyka wszedzie go pelno :) a w lozeczku czy w wozku nie usiedzi musi raczkowac i wstawac zaczyna tez sie juz puszczac na pare sekund :) normalnie male tornado :) a zabkow mamy 8 i nie wiem czy za niedlugo nie bedzie trojek :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te Wasze babelki szybko zabkuja. U nas zabki wolniej wychodza ale za to bezbolowo. Nawet nie myslalam ze tak gladko bedzie. Na razie sa 2 na dole i obylo sie bez placzow. Oby tak dalej . 15/08 idziemy do dentysty na kontrole to zobaczymy co powie :-) A dzis bylysmy na wazeniu i mamy niecale 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A upaly no coz , moze damy jakos rade. Moze sie wreszcie wygrzeje coby mi starczylo na nastepny rok bo w UK ciagle leje i raczej chlodno. Wczoraj pierwszy raz wyszlam z mala na spacer ubrana w krotkie spodenki a wiec gole nozki i raczki, bo do tej pory bylo za zimno. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytalam tego bloga http://choredziecko.blog.onet.pl/1,AR3_2012-07_2012-07-01_2012-07-31,index.html i rycze jak bobr .... Mysle sobie ze tez moglo mnie to spotkac... jak bylam w ciazy 3 raz to moj maly synek mial zespol downa, ale ciaza przestala sie rozwijac w 9 tygodniu... w sierpniu mialby roczek, ale nie bylo by z nami malej Emmy. Tak teraz mysle ze moze tak sie stalo, bo gdzies ktos nad nami czuwa i chcial nam i synkowi oszczedzic cierpienia? Nie wiem co bym zrobila gdyby w ciazy okazalo sie ze dzieciatko jest chore. Chyba nie potrafilabym usunac ciazy. Nie wiem i nawet nie chce o tym myslec ze musialabym stanac przed takim wyborem. Los zdecydowal za nas ... Dzis calowalam moja mala nunke i dziekowalam Bogu ze jest zdrowa i ze ja mam ... Nie moge przestac myslec o tym malym Franusi. Mam nadzieje ze walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Franka :( Florka mysle tak samo jak Ty ktos po prostu za nas wybral zdecydowal ... ja tez nie potrafilabym usunac ciaze wiedzac ze dziecko jest chore :( zawsze bedziemy pamietaly o dzieciach ktore odeszly ale musimy dbac i kochac te dzieciaczki ktore sa tu z nami na ziemi bo one sa naszym najwiekszym skarbem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dla Twojego Aniołeczka 🌼 Ten dzień jest pechowy również dla mnie mój brat miał poważny wypadek , jest w śpiączce na OIOM kto może niech się za niego pomodli. Jest chrzestnym mojego synka a wypadek był zaledwie 3 dni po chrzcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gracjan dzis konczy 10 miesiecy :) Moj maly mezczyzna :) VFRania oczywiscie ze pomodle sie za zdrowie Twojego brata!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VFRaniu bede sie modlic za Twojego brata. Mam nadzieje ze wroci do zdrowia. Ja juz prawie na walizkach. Jutro o 8:30 wyruszamy na lotnisko. Niestety czeka nas 4 godzinna wycieczka samochodem, bo z Newcastle samoloty nie lataja bezposrednio do Warszawy wiec musimy jechac do Doncaster. Zalozylam dluzszy czas na podroz zebysmy mieli czas na postoje, bo droga od nas do Doncaster zajmuje zwykle ok 2,5 - 3 godzinki. Ciekawe jak Emma to zniesie? Tak dlugo jeszcze nie jechala. No a potem 2,5 godzinki samolotem do Modlina a potem jeszcze godzinka samochodem do domu. Czeka wiec i nas i Nunke duuugi dzien jakies 10 godzin w podrozy. No ale damy rade bo rodzinka juz nie moze sie doczekac zeby ja wreszcie zobaczyc :-) Do uslyszenia zatem za 2 tygodnie . Aha i zamowcie dla mnie ladna pogode w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dla Twego Aniołka Franuś VFrania - wszystko będzie dobrze, musi być... pomodlę się gorąco za Twego Brata. Florka - pogoda musi być śliczna, bo my podążamy nad może 6 sierpnia :) wcześniej już jutro jedziemy do stolicy :) Młody ma Mistrzostwa :) U mnie na razie bez zmian, ale walecznie :) mam nadzieję, że na urlopie żołnierzyki wezmą się mimo wszytko do pracy :) Ja urlopuję się od soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo a co tu taka cisza? Wszystkie na wakacjach? Co u Was babeczki? Ja juz wlasnie wrocilam. Fajnie bylo ale za krotko. Az zal bylo wracac, no ale wracam do pracy od wrzesnia wiec nie bylo wyboru. Gdybysmy mieli paszport wczesniej to posiedzilabym w domu dluzej. Emma super zniosla podroz i samochodem i camolotem a bylo tego z 10 godzin razem. Wszyscy dookola sie dziwili ze takie male dziecko a takie grzeczne. Wcale nie plakala. Troszke pospala , troszke porozrabiala. Kupilam jej na podroz sloiczki i sie okazalo ze moej dziecko chowane na domowym jedzonku zadnych sloiczkow nie chce. Jedynie jogurcik z owocami wciagnelo a reszte w wiekszosci musialam wyrzucic. Przez 2 tygodnie zrobila takie postepy ze juz musimy meble przestawiac, bo pelza i po trochu chodzi na czworakach z pokoju do pokoju. Siedziec siedzi jak sie ja posadzi, ale za bardzo ja to nie interesuje. Ma parcie na przemieszcznie sie he he, tylko patrzec jak zacznie przy meblach stawac, bo juz zaczyna sie wspinac i lapac co popadnie. Musze szybciutko pokupowac ochraniacze na stol i zamki do szafek he he Poza tym bylysmy dzis u dentysty i gorne jedynki i dolne dwojki sa tuz tuz. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Florka - my już też z powrotem :) szybko minęło..... U nas bez zmian :( Dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy po urlopie. Masakra. I jeszcze ten upał :( He hehe - jak opisujesz małą to tak jakbym czytała o moim synku, jak był mały./też listopadowy :) / Ani się obejrzysz a będzie pomykać :) Rzeczywiście - gdzie są wszystkie kobitki?????? Halo odezwijcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Florka hej Gosia:) No niestety nie kazdemu tak dobrze, ja wakacje z Ewcia w domu. Ewcia juz chodzi, ale bez butów, jak zakladamy to jest krzyk, teraz nie chce a pozniej bedzie wybierac i przebierac. Florka a to tak trzeba isc do dentysty z dzieciaczkiem od razu jak sie mleczaki pojawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) To ja tez sie poprawiam ;) Wakacje mielismy, ale króciutkie - ale lepsze to niz nic :) Zuza juz biega, wszędzie jej pełno. Wchodzi na łóżka, wspina sie na meble, nie usiedzi w miejscu. Taki mały urwisek ;) Pozdrawiam Was wszystkie :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka18-274
Marylko, ja mies\kam w UK i tu zalecaja wizyte u dentysty jak sie pierwsze zabki pojawia. Nie mam pojecia jak jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jutro - a raczej już dzisiaj - wybieram się na wesele kuzynki :) Kreacja czeka tylko spakować się z rana i w drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu udanej zabawy! a my mamy ponad 7 miesięcy,7 zębów i zaczeliśmy raczkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka wiesz co średnio,był czas że mleko na nie ale teraz jest różnie. Jak Ewcia? przekonała sie to bucików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no powiem CI ze dalej marudzi i marudzi na spacerach, ostatnio to az sie strasznie zanosila płaczek i skonczylo sie na noszeniu, ale dzis nawet dala rade. Pamietaj zakladaj synkowi buciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - Marylka, Monia - dzięki za życzenia dobrej zabawy - spełniły się całkowicie. Wybawiłam się za wszystkie czasy :) Takiego wesela nie pamiętam. Wiem, że każde jest inne i piękne w swoim rodzaju, ale to naprawdę było wyjątkowe. Świetne towarzystwo, świetne żarcie, super kapela itp :) Sorki że dopiero teraz piszę, ale nie mogłam dojść do siebie :) Dwa dni tańców dały się we znaki :) Wasze Maluchy już całkiem duże. Teraz nadchodzi okres że oczy trzeba mieć dookoła głowy :). Ale wiem że to cudowne. Znam to z autopsji. Człowiek jest czasem cholernie zmęczony, ale tego szczęścia nie da się niczym zastąpić :) Troszkę zazdroszczę WAM! ale tak dobrotliwie. Muszę to napisać. Nie wiem już co się dzieje, że u nas nic..... Badania wszystkie OK. MOże rzeczywiście nie potrafimy wyluzować..... Czy w ogóle się to zmieni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam doświadczone mamuśki powiedzcie czy szczepiłyście dzieci na rota wirusy ? bo im więcej czytam tym mniej wiem a opinie są różne miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia u nas tez tak bylo chyba z rok ze badania ok a w ciaze nie zachodzilam, az odposcilismy bo mialam jechac na swieta do domu i co .. pyk i byla ciaza. Musisz odposcic psychicznie a zobaczysz ze samo przyjdzie. Ja trzymam za Was kciuki w kazdym razie. A jakby co to zawsze mozna jeszcze zrobic monitoring cyklu zeby szczesciu trosz epomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×