Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia85

Marta z M jak Miłość jako postać tragiczna

Polecane posty

Gość Łukasz miał rację
,że powiedział, że przez Budzyńskiego Ania przewróciła się. Czy on lubi dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
Zgadzam się z waszymi opiniami na temat Martuni mimozy, co do joty. Te obrzydliwe kłaki z odrostami, wiecznie z nierozczesanym gniazdem z tyłu głowy. Te beznadziejne kolory. Kto jej to robi? Te łachy, zwykle szafirowe, do tej kredowej skóry, blllleeee. Albo spodnie do sukienek, masakra. O zaniedbaniach macierzyńskich nie wspomnę. Ten serial spadł na psy. jest ciągniony na siłę. W mojej rodzinie ogląda już tylko 80-letnia babcia. A kiedyś oglądalismy wszyscy, prócz ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przez Budzynskiego sie
przewrocila??? Ostrzegal ja przeciez, zeby nie zakladala butow Marty, bo sie przewroci, a mala swoje... i bardzo dobrze, ze sie wywalila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość param pam pammm
bo on ja zaczal ganiac i sie wywalila. jego zapedy pedofilskie wziely gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były sobie świnki trzy
Podczas ostatniego odcinka zauważyłam, że Hanka też chrząka! :D Pochrząkuje jak urodzona świnia. Tak więc wszystkie 3 siostry chrząkają, to chyba zaraźliwe :O Tylko patrzeć, jak Gośka też za chrząkanie się weźmie. Marta wygląda fatalnie, naprawdę fatalnie. To kobieta o bardzo bladej, takiej wyblakłej urodzie, która naprawdę wymaga oprawy. Kto ją ubiera w ten niebieski, w którym wygląda już całkiem jak ofiara anemii? To jakiś stereotyp, że blondynce ładnie w niesbieskiem, a przecież najważniejsza jest karnacja, odcień skóry, a nie kolor włosów. Ten kolor to zresztą osobny rozdział :O Nigdy nie widziałam tak fatalnego, pomarańczowego odcienia. Jakość włosów też fatalna. Naprawdę, nie jestem osobą czepiającą się wyglądu innych, ale stylista tej kobiet nie spełnia swojego zadania, wręcz ośmiesza ją w tym serialu tym wizerunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta wygląda
jakby miała podgnitego kalafiora na głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ojciec mial swego czasu
Podczas ostatniego odcinka zauważyłam, że Hanka też chrząka! Pochrząkuje jak urodzona świnia. Tak więc wszystkie 3 siostry chrząkają, to chyba zaraźliwe Tylko patrzeć, jak Gośka też za chrząkanie się weźmie. Hanka nie jest siostra Marii i Gosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAABEEE
Ten serial to SAMO ŻYCIE. Osoby w nim sie stazeją i przestaja dbać o siebie.Biorą gorę ich prawdziwe charaktery, nie muszą sie starać jak w mlodosci . Są już usytuowane i mogą być sobą. To dobry przyklad osob w ich wieku. A niektórzy meżczyżni bardziej lecą na takie mimozy bo mogą sie opiekować. Kobiety samodzielne nie potrzebuja opieki. A Marysia już czuje sie niepewnie bo mąż patrzy za mlodszą i atrakcylniejszą. Ten serial to dobre przyklady z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ktoś tu wcześniej napisał o Heniu, właśnie też mnie to wkurza, generalnie jest opóźniony w rozwoju, a z Anią siedzi od dawna plus zajmuje się Marty domem...Straszna jest niespójność, tym bardziej, że jak czasem rozmawia z Martą, czy Łukaszem, to używa takich wyszukanych słów, no ogóle widać, że nic mu nie brakuje...ale i tak co jakiś czas pokazują, że w jakąś głupawą akcję się pakuje i znów jest opóźniony, no rzesz...On jest raczej specyficzny niż opóźniony, wystarczyło tak, go nazwać i już by było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak o Martusi można by ksiegi pisać...jej chrząkanie, przewracanie oczami, wzdychanie (na rozmowie telef. wychodzę bo nie mogę tego słuchać), wygląd i ciuchy to istna tragedia, robiliśmy nawet zakłady ze znajomymi czy znowu będzie ubrana na granatowo :P Zobaczcie jak wyglądała kiedyś pięknie, ślicznie jej było w blondzie: http://www.voila.pl/225/o6lp9/?1 A to? :o http://www.voila.pl/228/icn1f/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa123654
marta cokolwiek robi, np patrzy przez okno to ma zmarszczki grubosci centymetra na czole. masakra. o chrzakaniu jej i marysi nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alagdansk9323
no faktycznie slicznie jej bylo w tych blond wlosach- niewiem czemu fryzjerzy sie za nia nie wezma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były sobie świnki trzy
Ktoś tu mnie nazwał kretynką, bo napisałam z rozpędu o Hance jako siostrze :O Biję się w piersi, żem taka głupia, że się tak sromotnie pomyliłam, że się nie znam na tym wspaniałym serialu! 😭 Swoją drogą jaką "kretynką" trzeba być, żeby kogoś wyzywać z takiego powodu, żal po prostu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummmmmmmmmmm
były sobie świnki trzy hehehe dobre dobre ;) padnij na kolana i modl sie do obrazu mostowiakow o przebaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były sobie świnki trzy
Obraz Mostowiaków już zamówiony na allegro.pl. Klęcznik też już gotowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci mówię
chrząkaj przy tym często, to ci prędzej przebaczone zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummmmmmmmmmmmmm
byly sobie swinki trzy mam nadzieje, ze to pomoze w odkupieniu Twych win. jesli sie to nie uda to niestety nie zostaniesz ekspertem w dziedzinie seriale tvp2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuy
włosy marty-rude,nad uszami zółte,przy głowie czarne.porazka,do tego zmarchy , skwaszona mina,i crzakanie,a kazdy za nia lata jak napalony pies.dziwy nad dziwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia85
Nie wiem jak to możliwe, ale fryzura Marty z odcinka na odcinek jest coraz gorsza. To chyba kwestia odrostów. A ten Budzyński cholerny! Każdy widzi, że buc z niego, a Marta co?? Przecież widać, że ona go nie kocha, a dzieci przed to będą cierpiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu chrząka
Oglądam m jak m i ona znowu chrząka!!!!!!!!!!!!!!!!! Zróbcie coś z nią, to kobieta-świnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
Budzyń do Mimozy:"Najseksowniejsza kobieta jaką znam". A obok niego Martusia z 5-cioma nieokreślonymi, wypłowiałymi kolorami na głowie, porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjjj
To było takie żenujące, że aż mi ciary po plecach przeszły. Normalnie, kłamstwo stulecia. Na miejscu Marty dałabym mu w twarz za złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaopaloma
Dzisiejsza fryzura to był szczyt zaniedbania. Miałam wrażenie, że te włosy są mocno nieświeże, może przez ten tandetny kolor, na który składał się yellow banana, gołębi siwy i czarne jak smoła odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż zobaczę jutro powtórki :D skoro go nie kocha to po co z nim jest?? może ma dużego ptaka:D szkoda że nie pokazują scen łózkowych okazałoby sie że np . marta w łozku jes boginią seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaopaloma
Taaaa, bogini seksu, pochrząkująca w ekstazie. Już to widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż dzisiaj powiedział że ona
ma "pierdolnik" na głowie i myślę, że to fajne określenie na włosy marty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna menda
Dlatego przestałam oglądać seriale wszelakie. Oj ciężko było, bo to człowiek uzależniony i musiał się odspawać od tiwi ;) Ale jest dobrze, można żyć bez oglądania seriali. Mnie wkurzały chrząkające świnki trzy i beznadziejne dialogi :o Wolę kafeterię ;) to też uzależnienie hehe ..... Teraz sobie tego słucham - to takie kojące ;) http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/4rkx2CJMt8t/sdm_-_z_nim_bedziesz_szczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×