Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia85

Marta z M jak Miłość jako postać tragiczna

Polecane posty

ooo a mialam wczoraj zakladac podobny temat :D to jej chrzakanie jest okropne !!!!!! wlosy jakas makabra!!!! ciuchy rowniez !!! okropnie mnie denerwuje ta postac.... taka mdłaaaaaa a co do henia to ja mysle ze on jest wspolpracownikiem jakis tajnych sluzb tylko pracuje w ukryciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Marysia ma perukę .W realu aktorka walczy z rakiem więc komentarze są nie trafione.A Marta tak własnie ma wyglądać i zachowywać się -po prostu taki jest scenariusz a jak wkurza to znaczy ,że dobrze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
nie oglądam tego, ale moja mam i owszem. Więc czasem coś zobaczę. Niewiem kto tą kobietę tak skrzywdził z tym,i włosami ale wygląda jak spalony kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambolonga
Marysia jak kiedys chorowala na raka zaczela nosic peruke i spodobalo sie to scenarzystom I tak juz zostalo...A Dominika Ostalowska ma w zyciu prywatnym powazne problemy z wypadaniem wlosow i walka o zachowanie ich resztek Wiec komentarze rowniez nietrafione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to daliby jej jakas fajna
peruke i zrobili atrakcyjna kobiete, a nie straszydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie rozwalił tekst
ja bym obstwaiała że Ostałowska ma chorą tarczycę i dlatego te włosy ma takie okropne i to by tłumaczyło ciągłe chrząkanie. Na dobrą sprawę to nie mój interes co jej jest ale skoro jest obsadzona w roli kobiety najbardziej rozrywanej w serialu to niech ma to jakieś odzwierciedlenie na ekranie chociażby w jej wygladzie. nie musi mieć super figury i cycków super wielkich ale niechże będzie chociaż zadbana. teraz są super peruki dobrali by jej i spokój a dobra fryzura zmienia kobietę bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosi powinni brwi depilowac
mam nadzieje, ze na slub jej cos zrobia lepsiejszego niz to co ma teraz na glowie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bummmm
na slubie martusia tak zaszaleje, ze na jajecznice wlosowa nadzieje kwiat i to bedzie jej uroczysty look ;) ogolnie to szykuje sie nam kolejny dramat u martusi a co z tym idzie wiecej miny srajacego kota i chrzakania. budzyn na 100% nadzieje biedna rozwodke pomieszkujaca u niego, o ile tego juz nie zrobil i wczoraj w ramach deseru po herbacie byly lody ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Marty wkurza mnie ten dywan
tez sobie tak pomyslalam, bo ta kobyla tak szczerzyla do niego te zebicha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
Taaa, ten dywan. W którym domu w dzisiejszych czasach wisi na ścianie tak okropny chodnik? Bo przy dywanie to on nawet nie stał. Straszydło ścienne, a nie dekoracja. Pani sędzina, mieszkanie w stolycy, a na ścianie ścierka od podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa_miimi
Jaki pan taki kram... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bummmm zabawny post
dowcipnie napisany, poplułam się :D Ale to może przez winko, którym się raczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bummmm zabawny post
Ogólnie martusia jest moją "najulubieńszą" postacią w tym cudnym serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bummmm
oj dziekuje za uznanie ;) mysle, ze to nie wino tak na Ciebie dziala tylko moje powalajace poczucie humoru :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
Twoje poczucie humoru??? Najlepiej przypisywać sobie czyjeś wypowiedzi. Oj nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bummm
sztywny pal azji nie bardzo rozumiem o co Ci w tym momencie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
Marta to w ogole wygląda jakby ten ślub był jakąś tragedią. tylko marszczy czoło i robi miny jakby miała zbuka w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta do Andrzeja
nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Marta jest tak beznadziejna, że aż ciekawa Przesądna blondynka mówi do swojej przyjaciółki: - Wyobraź sobie, że rano spadł mi talerz! Boję się, że to może zaszkodzić dziecku, które w sobie noszę. - Eee, idź głupia! W zabobony wierzysz? Dwa miesiące przed moim urodzeniem, mama rozbiła płytę gramofonową i nic mi nie jest... nic mi nie jest... nic mi nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz widziałam Martę
w ładnej sukience dzisiaj (ładna, podkreślająca to co ładne w jej figurze, żywy zielony kolor, ożywiający tę bladą urodę). Oczywiście spieprzyła to, wkładając czarne, pogrzebowe, grube rajstopy, absolutnie nie pasujące do tej kiecki oraz standardowo mając zgniłe jajo na głowie. Nie wiem, kto w tym serialu ubiera tę babę, każdy potencjał jej zmarnują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
A drugie zgniłe jajo ma na powiekach. Ten cień pt "brudny róż" nie pasuje do tak trupiej cery. Dlaczego nie przypudrują jej twarzy? No na siłę robi się z Marty najbrzydszą kobietę serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihejżehola
uwielbiam ten topik :D kocham was dziewczynki:D piszcie dalej :) rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Wreszcie kwintesencja debilizmu Marty z M jak miłość:D Nie cierpię jej. Jest nijaka, szara, wiecznie smutna. Wszystko ją smuci, nie potrafi odpowiedzieć komuś normalnie, bez chrząkania, sapania, stękania, przygryzania warg. Jest wiecznie zmęczona, a dzieci faktycznie wychowuje niedorozwinięty wujek. Najśmieszniejsze są te jej połączenia sukienek i spodni, non stop. Chyba ma kompleksy na punkcie nóg. I kwestia jej ogromnego powodzenia u facetów- porażka. Każdy, kogo napotka na swojej drodze pada jej u stóp i chce się żenić. Rzygać się chce jak pomyślę o tej aktorce. I te sceny "pikantne" ,jak się obściskuje czy całuje z Budzyńskim-żenada.Zauważcie jak ona się całuje, mogłaby lepiej to odegrać, wychodzi jej fatalnie. Mnie męczy jak ona np.rozmawia przez telefon,bo ja bym sto razy szybciej i sprawniej przekazała to, co mam do przekazania:P Pozdrawiam wszystkie niecierpiące Marty kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to, że serialowa marta prywatnie potrafi wyglądać interesująco!! nie wiem dlaczego charakteryzatorzy tak szpecą żeńską część obsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinnaa
to dowodzi ze swietnie odgrywa swoja postac skoro tak was wnerwia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×