Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia85

Marta z M jak Miłość jako postać tragiczna

Polecane posty

Gość no i niebieskie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha to bylo piekne jak Budzyn
i te czarne grube rajstopy na koniec czerwca.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście czarne grube rajty
jak na pogrzeb do ładnej, lekkiej sukienki w dzisiejszym odcinku :O Może ona ma przyśrubowane te rajty do tyłka, a może nikt jej nie powiedział, że w sklepie są też takie cuda, jak np. cienkie pończoszki w kolorze cielistym :) I oczywiście mina srającego kota, jak się dowiedziała, że budzyn kręci na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat z nonsensopedii
o budzynie: "Andrzej Budzyński. Ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę: młody, przystojny, gładki jak pupcia niemowlaka, przebierający w kobietach jak w jabłkach na bazarze zwrócił uwagę na starą, niezbyt urodziwą, owocowo pomarszczoną, a co nad wyraz ważne dzieciatą kobietę." Otóż to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekrretara
Ja klan oglądam raz na ruski rok, ale ostatnio na polonii obejrzalam jakieś odcinki, nie mam pojecia, kiedy one były "na bieżąco". Marta ma tak jakiegos takiego młodego, slicznego jak z obrazka absztyfikanta. Ze swoją mimozowata aparycją, ze swoimi ubrankami, super fryzurą to ona powinna w kosciele krzyżem leżec, ze taki chocby oko na niej był łaskaw zawiesic - a ona stoi i mamrocze, i marudzi. Dziwię sie tej ostałowskiej, ladna z niej babka tak ogólnie, moze najlepsze lata ma za sobą, ale dalej ma ładną twarz, ładne rysy, całkiem niezłą figurę - a co mozna spieprzyć, to ona wszystko spieprzy. Kolor włosow - tragedia. Toz to nawet u pani Heni na rogu az tak nie spieprzą wlosow - jak ona tego dokonała? Ta jajecznica z marchewką, no po porostu dramat. Do tego cyklamenowa koszulka i już jest git, lepiej sie chyba nie da. A co jedno ubranko, to lepsze. Kobitę i pewnie stac, i by umiała, a jakos sie uparla, zeby wygladać jak kupka nieszczęścia. No chyba ze tak jej każą - dla roli :O Najbardziej mnie rozwaliła scena, to juz chwile temu było, jak małgosia chodzila po domu w jakimś dresie, całkiem fajnym, dopasowanym do figury, z fajną fryzurą, a tu wpada marta w swoim emeryckim sweterku i z jajecznica na glowie i jej mówi, że ta sie snuje po domu w dresie, a jest nie tylko matką, ale i kobietą i ma sie zrobic dla Tomka czy jak on się tam nazywa. Normalnie odjechałam, jak to usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta gadka do gośki już była
omawiana, wiele osób to zauważyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekrretara
A te imiona dzieci Lucka i Basi na M to też do tytulu pewnie sie odnoszą - M jak miłosć, Mostowiak, Marek, Marysia, Małgosia, Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusienienienieczka
Martusia w scenach całowania z Budzyniem wyglada co najmniej dziwnie - tak jakby chciała go zassać albo się brzydziła :D a jajecznica na włosach po prostu wygrywa :D może tylko remisuje z chrząkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
ona chcialaby i boi sie ..Zdzira z niej a udaje skromnisie,co to z nikim nigdy w lozku nie wyladowala;) Na glowie jajecznica,mina srajacego kota,chrzakanie swini..:) Trupioblada cera,fioletowy cien na powiece Bomba laska,cala warszawka ugania sie za pania sedzina ..Chlopy padaja razeni sila uroku cnotliwej i jakze uroczej Martuuuusi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydnie Budzyn wygladal
jak sie dobieral do Marty w kuchni, te usta jak u glonojada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klups
Oni razem tak obleśnie wyglądają, glonojad i stara wyschnięta żaba, normalnie jak się zaczynają czulić to ja odwracam wzrok od telewizora, bo mam ciary z zażenowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduś 87
alurat obejrzaalam wczoraj m jak milosc, zwykle nie ogladam. niewiem o co chodzi ale mnie tez obrzydzaja amory martusi i andrzejka. siedziala potem w szlafroku na lozku wymietolona i marudzila ze mu nie ufa ale doopy to dala az sie kurzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta krzyczała
na Łukasza, że ten powiedział jej , że powinna go za fraki wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego jest
taka głupia? Nie będzie ślubu pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduś 87
zasie m jak jmilosc marta zaliczy jeszcze z 20 facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest tragiczna, a wczorajsza scena "miłosna" między nią a Budzyńskim była po prostu świetna:P Fuuu. I potem taka wielce obrażona piękna pani leżąca zwinięta na kanapie w szlafroku i ten wyraz twarzy srającego kota :O Wszystko co ona robi, wydaje się strasznym uciemiężeniem dla niej, czymś strasznym, nawet zwykła rozmowa zawsze jest poprzedzona sapaniem i stękaniem. Rzygać się chce, a ostatnio ciągle ten wątek pokazują. Zrobili z niej diwę jakąś , a ani ona seksowna, ani ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i potem jak Budzyn jej
obiecywal, ze jej juz nie zawiedzie, to miala taki pol usmieszek co chwila, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturscja
Ja pamiętam jak ona fajnie wyglądała, jak była w serialu w ciąży z Anią. Miała fajną krótką fryzurkę, troszkę grubsza była i duużo radośniejsza, aż fajnie było na nią popatrzeć, taka kobitka z życiem. Potem nawet po urodzeniu Ani była bardzo ładna i sympatyczna, pamiętam jak kiedyś też Gośka do niej przyszła, żeby wreszcie zmieniła trochę swój styl ubierania, zaczęła wychodzić a nie tylko w domu z dzieckiem - a ona wg. mnie przeciwnie, wtedy bardzo fajnie wyglądała w tym dresie (jeśli chodzi oczywiście o ubranie podomowe). Ale potem to już było coraz gorzej, najpierw jak przefarbowała się na czarno a potem to już fryzurowy i ubraniowy dramat. Zauważcie jak różni się Marta i Hanka - kiedyś jak razem stały to Marta wyglądała jak jej ciotka prawie, taka mimoza, a Hania mimo wszystko dobrze się trzyma, i cuchy ma dobrane, i fryzura nienajgorzsa (chociaż wg. mnie mogłaby mieć dłuższe włosy) a one są z tego samego rocznika, straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
A ja mam wrazenie że aktorka grająca Martę ma powazne problemy-i to niestety negatywnie odbija sie na grającej przez nią postaci.Czytałam ze Pani Ostałowska niedawno rozstała sie z męzem.Czasem trudno postawić granicę między życiem prywatnym i zawodowym.Wiem coś na ten temat i wspólczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka ma mine gorsza od Marty
rozstala sie bo poszla do innego, wiec chyba nie przezywa tego tak tragicznie jakby to on zostawil ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona od kiedy pamiętam jest sapiąco-chrząkająca , więc wątpię, czy wynika to ze spraw prywatnych. Podobno zachowała się po świńsku i odbiła faceta/męza swojej koleżance po fachu. Tak czy siak jej postać jest tragiczna i ogólnie ten cały wątek pieknej, seksownej, ociekającej seksapilem Marty, której każdy facet pada u stóp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta marta mostowiak
to jakieś niechlujne beznadziejne kuczudło z rozczochraną grzywą... aktorka z niej jak z koziej p... trąba, do niczego sie nie nadaje, niejedna dziewczyna, niebędąca po szkole aktorskiej lepiej by zagrała; bierze pieniądze za sranie i chrząkanie na planie.... pasą nas tymi beznadzienymi serialami, zgarniajś grubą kase, a naiwniacy oglądaja z zachwytem... nie oglądam tego badziewia, bo tam nie ma CO oglądać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduś 87
przypomniało mi się cos. kiedys byl odcinek co martusia miała wykłady dla studentów. i po tym wykładzie jakis facet gadal do niej , ze studenci sa zachwyceni i zaciekawieni jej wykladami i sposobem prowadzenia zajec he he i ze chca wiecej! wyobrazcie sobie jakbyscie byli studentami i musieli sluchac jej wykladu he he bylibyscie zachwyceni????:D jeszcze pewnie chrząkala na tym wykladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa.. Przecież WSZYSTKO w wykonaniu Martusi jest najlepsze, cudowne i każdy aż piszczy z zachwytu.. A to, że sapie, chrząka i jest strasznie zawstydzona, skrępowana to już nie ważne.. bo to Marta Mostowiak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i z budzyna nici ślubu niet
Ślubu pewnie nie będzie :) I oczywiście biednej marcie znów karzą się zamartwiać i ciężko przeżywać :) Okropne są te sztuczne scenki rodzinne w grabinie :O Ale za to jajecznica marty pięknie w słońcu błyszczała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny palazji
He, he teraz to już nie jajecznica., tylko stary wyleniały lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrazaj starych lisow
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×