Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koncowkafleksyjna

do mezczyzn!

Polecane posty

Czy przeszkadzaloby Wam to gdyby wasza dziewczyna/zona flirtowala z jakimis facetami na gg, rozmawiala z nimi na skypie, wysylala zdjecia, smsy, dzwonila do nich? Czy to wg Was zdrada? prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrb
Automatycznie torba za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by to przeszkadzalo tylko chwilke. Bo po chwili juz nie byli bysmy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak jak Hept
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocichrupek24
Ja chyba miałbym to w nosie. Po prostu miałbym na tyle godności, żeby nie stawać w szranki z wirtualnymi adoratorami i bym odszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie bedzie rozwodu
moj maz nie rozumialby po co mialabym takie cos robic, ja zreszta tez bym nie rozumiala (albo rozumiala az nadto -jak on pewnie tez :P )gdyby on mial wymieniac sie fotkami z jakimis laskami, flirtowac przez neta, rozmawial 'z nimi na skypie, wysylal zdjecia, smsy, dzwonil do nich?' proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli taka dziewczyna jest do niczego? Pytam, bo dopuscil sie czegos takiego mezczyzna i co najgorsza nie widzi w tym nic zlego, dlatego jestem ciekawa zdania na ten temat innych mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuolożka Ania
to pewnie szafalov z google albo jego druga internetowa tożsamosc zwana "barfly" czy kubiack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
to wogóle by nie przeszkadzało! niech ich jeszcze zaprosi do sypialni! to sobie razem pobaraszkujemy! Zdrada: nawet myślą to juz zdrada! a do tego duzo nie trzeba żeby iśc dalej! Nie jestem święty ale zony nigdy nie zdradziłem a ona mnie tak! i w dodatku oświadczyła że mnie nigdy nie kochała a teraz ma gacha i to jest jej prawdziwa miłość. a jak jej nie dam rozwodu to co dwa tygodnie z innym będzie się puszczać i co nie dam jej rozwodu! mówie że bedzie zwykła szmata a ona na to że co z tego ale nie bedzie za mną! :-( Dam kurwie rozwód i niech idzie do gacha szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
spieprzej wiedzmo! taka jak ty mi małżeństwo zniszczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×