Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Gość hfhgjgfjhfjkf
8 wpisow pod tym nickiem i co? a zeli ma 9 i co jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku, synu, nie zależy mi na Twoim ciaptusiu - uwierz mi skarbie. Prawdziwego faceta mam w domu, na co dzień 🖐️ I moja dobra rada - nie chwal się swym ciaptusiem na prawo i na lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 wpisow pod tym nickiem i co? i nic - tak jak i Twoich 700. Możesz mieć 15000 i dla mnie będziessz jedynie jakims Andrzejkiem z netu, który próbując się dowartościować wkleja zdjęcia swego ciaptusia :) 🖐️ Ps. Andrzejkiem bez poczucia humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra- jesteś niekulturalna wywłoko P.s. ostra wszystko zmieści w swoich otworach, dupa wyruchana rurą od odkurzacza, cipa wyciorem do komina a w gębie ma lodziarnie i potrafi wpiepszyć dziesięć lodów z połykiem. Niewiem jak jest z uszami i z nosem- czy z tymi otwaorami też ma coś nie tak... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata .....a kto sie chwali??? i co ty masz w domu???? jak sie ma prawdziwego faceta w domu to sie na kafe nie skamle jak suka o fote "ciaptusia"........ja pierdole ,ale nazwa:D a ty niby masz poczucie humoru? napierdalasz na ludzi non-stop! kaszubka jestes czy hanyska? czy moze nie-wydymka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata .....jeszcze jedno.....ze jak? synu? dziecko idz juz temu mezulkowi zrob dobrze to jakis porzytek z ciebie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co? bo mi tak napisałaś i myślisz, że cie posłucham i będe milczeć??? Powinnaś dobranocki dla dzieci pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra a tak wogóle to zmień stopkę na takie coś: "jestem uzależniona od seksu i mam 100 przydupasów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to więc jak ja jestem stara a pisałaś, że jesteś starsza to jesteś już emerytką. Babciu gdzie twoja proteza? bo seplenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku, jak chcesz wklejaj, jak nie chcesz nie wklejaj (wisi mi to jak kilo kitu u sufitu) - tylko nie gadaj już więcej o swoim ciaptku ;) bo nie wiem, czy się chwalisz, czy się żalisz, synku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata ......widzisz ja sie nie chwalilem a ty skomlalas o te fotke,wiec jest jakas roznica,dziecino.... mezus juz nie wystarcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×